Zachránit svět je někdy lehčí než řešit vlastní problémy. Čtrnáctiletá superagentka Kim Possible o tom ví své. Celá Middletonská střední žije přípravami na školní ples, jen Kim Possible si zoufá – nemůže totiž sehnat vhodný doprovod. Mezitím je na druhém konci světa unesen hračkový magnát pan Nakasumi a jeho únosci se pomocí oblíbené hračky s názvem Diablo pokusí získat nadvládu nad světem. Když Kim zjistí, že za zlotřilým plánem stojí její úhlavní nepřítel a arcipadouch dr. Drakken, je jasné, že plesové přípravy musí ustoupit do pozadí a je na čase si zase jednou obléct uniformu superagentky. (Česká televize)

Carol Pifková

Hm, na plagáte je to uvedené ako movie a tu je to zaradené ako TV film. Som teraz zmätená, pretože ja som vlastne videla tri epizódy spravené na pokračovanie. Ale to je zrejme fuk. Samozrejme, že Kim už nežeriem tak ako kedysi ale rada som si pripomenula to čo som mala tak rada na seroši čo chodil na Disney channel. Počas mojej špiónskej mánie to bola jedna z naj rozprávok, teraz to bolo také príjemné doplnenie tých seriálových častí. ()

CheeseFigure

Bavilo ma to. Vo svojej podstate je to normálny diel Kim Possbile roztiahnutý na hodinový film. Drakken a Shego majú nový plán, Kim ich musí zastaviť a pritom si zohnať partnera na tancovačku. Samozrejme niektoré prvky by sa dali rozviť, ako napríklad vzťah Rona ku Kim, alebo to, odkiaľ má Kim ten super oblek, ktorý mi pripomenul Actimel team. Ale vzhľadom k tomu, na aké publikum je film mierený, sa to dá odpustiť. Akcia je v pohode, postavy sympatické a bavilo ma sledovať Rona, ktorý väčšinou býva komediálnym prvkom, ako sa snaží vyrovnať s tým, čo ku Kim cíti a s tým, že má soka v láske, ktorý je omnoho lepší ako on. Tiež Dr. Drakken je tu stvárnený asi najnebezpečnejšie, ako kedy bol. Jeho plán je premyslený, takmer dokonalý a ani Shego sa tentoraz nezmôže na sarkastické poznámky. Záverečná akcia je potom možno kratšia, ako by som si prial, ale nevadí. Celkovo sa jedná o fajn prírastok do série o Kim Possible. Ak máte radi pôvodný seriál, toto vám sadne určite. SPOILER NA ZÁVER: Ron to dokázal. Dostal sa z friendzonu. Respekt! KONIEC SPOILERu. ()