poster

Kim Possible: Velký drámo (TV film)

 • USA

  Kim Possible: So the Drama

Dobrodružný / Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 68 min

 • Frantisek.Fu
  **

  35%(28.4.2018)

 • baiskon108
  ***

  Mám rád Kim, její seriál zbožňuju, ale jako film je to příliš zdlouhavé, asi stejný případ jako u Simpsonovi ve filmu. V první čtvrtině jsem byl nažhavený, v půl unavený a ve tři čtvrtě přesvědčen o tom, že je to ztráta času. Ani se mi moc nelíbil nápad s hračkami Diablo, které měly zničit svět - byly spíš k smíchu. Hodně akce, to zas ano. Pár vtípků sem a tam také zalítlo, ale celkově si film zaslouží průměr...(20.4.2015)

 • Carol Pifková
  ***

  Hm, na plagáte je to uvedené ako movie a tu je to zaradené ako TV film. Som teraz zmätená, pretože ja som vlastne videla tri epizódy spravené na pokračovanie. Ale to je zrejme fuk. Samozrejme, že Kim už nežeriem tak ako kedysi ale rada som si pripomenula to čo som mala tak rada na seroši čo chodil na Disney channel. Počas mojej špiónskej mánie to bola jedna z naj rozprávok, teraz to bolo také príjemné doplnenie tých seriálových častí.(19.4.2014)

 • - Původní název filmu byl Day of the Diablos. (kellne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace