Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Romantická komedie, která rozbuší vaše srdce, začíná během chladného zimního dne v New Yorku. Toho dne dojde k náhodnému setkání mezi dvěma mladými lidmi. Na první pohled se do sebe zamilují, je ale šance, že se ještě někdy uvidí? (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Ten film je tak neuvěřitelně přeslazeně romanticky klišovitě předvídatelný, že by si zasloužil nekompromisně odstřelit odpadem, už jen pro oba hlavní hrdiny, kteří by potřebovali chytnout pár facek, aby se, ke své vlastní škodě (ono ale o čem by pak celej ten film byl?) nechovali jako idioti. Být to český film, určitě by ho produkovala Nova a hlavního mužského hrdinu by hrál některý z finalistů Superstar (horkým kanidátem je Miro Šmajda). Steven Strait je žhavým konkurentem Roberta Pattinsona v házení nešťastně zamilovaných nesmělých pohledů. Přesto, pro pár světlých chvilek (úchvatná Shannyn Sossamon, kvůli níž jsem se na film vůbec díval, jinak bych o něj snad ani nezavadil, charismatická Ashlee Simpson se zajímavým hlasem, Carrie "Leia Organa" Fisher, skateboardový buldog a místy - v těch rychlejších verzích - i poslouchatelná muzika), se nad tínto filmem slituju. ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

A proč já?.....Proč je tá láska taká hlúpa,..........taká bezcitná......proč je tá láska taká pominuteľná......Milujem lebo ľúbim....a chcem byť ľúbený.................... P.S.: Hudba je bázňou a inšpirujúcim elementom filmu....treba sa len započúvať a obaviť v nej skryté čaro, ktoré čaká v duši každého z nás.....Som zvedavý, či to čaro ktoré som objavil bolo čaro podmienené filmom, alebo soundtrack k filmu ho má v sebe a filmu ho prepožičiava.......nechám sa prekvapiť..... ()

Reklama

Chen 

všechny recenze uživatele

Možná mírně nereálná, ale ve srovnání s ostatními romantickými filmy, stále uvěřitelná podívaná s příjemným ústředním párem v hlavní roli a vynikajícím soundtrackem. Kdybych chtěl pravdivé příběhy o lásce, poslechnu si kamarády a jejich stížnosti. Ale mně happyendy (když nejsou extrémně sladké) nevadí. ()

Lennnnna 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si vybavit, kdy jsem se naposledy u něčeho tolik nudila. Na romantickou komedii to je příliš neromantické, na všechny ostatní žánry to postrádá jakýkoliv děj, jako studie o tom, že sláva je věc pomíjivá by stačilo, kdyby o tom Ashlee zakvílela jednu ze svých balad a stvořila klip a mohli jsme si to všichni náramně ulehčit (zpěvačka je sice jen o trochu míň mizernější než herečka, nicméně bylo by to mnohem kratší a snesitelnější, 97 minut s tímhle filmem bylo totiž hotové utrpení!) ()

Damiel 

všechny recenze uživatele

Nečekejte od tohoto filmu, že vás zvedne ze židle. Kromě příjemné hudby totiž nenabízí nic, kvůli čemu by se k němu divák ještě alespoň jednou rád vrátil. Nesympatičtí hlavní hrdinové, velmi vlažný, ale zato hodně průhledný scénář. Námět je podobný jako například ve filmu Lásce na stopě, ten si s ním ale pohrál o mnoho víc důkladněji a romantičtěji. Pak ten vysloveně americky trapný konec, to se divák musí stydět: v letadle samozřejmě nikdo nemá na práci nic jiného než pozorovat dvojici na konci uličky. A taky dosud nevím, proč se to celé v češtině jmenuje tak, jak se to jmenuje ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama