poster

A proč já?

 • Německo

  Newcomer - Tausche Ruhm gegen Liebe

 • USA

  Undiscovered

Komedie / Hudební / Romantický

Německo / USA, 2005, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chen
  ****

  Možná mírně nereálná, ale ve srovnání s ostatními romantickými filmy, stále uvěřitelná podívaná s příjemným ústředním párem v hlavní roli a vynikajícím soundtrackem. Kdybych chtěl pravdivé příběhy o lásce, poslechnu si kamarády a jejich stížnosti. Ale mně happyendy (když nejsou extrémně sladké) nevadí.(10.3.2006)

 • lacerta
  odpad!

  Je to dost o ničem, zpěv a zjev Ashlee Simpson tomu taky moc nedodal. Zápletka asi byla nejhorší - bylo to o jedné nehezké modelce a špatné herečce, která neví co chce. Skoro by se mi třásla ruka dát jednu hvězdu za Shannyn Sossamon a Stephena Moyera (i když ho v True Blood fakt nemusím, ale tady mě bavil). Ale asi nikdy nepochopím, o co v takových filmech jde - to by se jako zbořil svět, kdyby tam dolítl až dalším letadlem? Proč vždy musí nutně do toho samého letadla? Aby se náhodou těžce zamilovaná vyvolená během letu nezamilovala do někoho jinýho? Fakt nechápu, ať žije největší klišé amerických romantických filmů.(2.10.2013)

 • Zajija
  **

  Velice jednoduchá romantická zápletka, avšak s originálním způsobem. Rukavice v metru po sobě jen tak nikdo nehází. Pak už to má jednoduchý spát. Oba se milují, ale když on chce jí ona jeho ne a zase naopak a takhle pořád dokola až dojde na tolik ohranou závěrečnou romantickou scénu s letištěm. I tak dám dvě hvězdičky protože jedna by byla asi málo a tři zase příliš, takže jednoduchý kompromis :-) .(25.4.2010)

 • Damiel
  **

  Nečekejte od tohoto filmu, že vás zvedne ze židle. Kromě příjemné hudby totiž nenabízí nic, kvůli čemu by se k němu divák ještě alespoň jednou rád vrátil. Nesympatičtí hlavní hrdinové, velmi vlažný, ale zato hodně průhledný scénář. Námět je podobný jako například ve filmu Lásce na stopě, ten si s ním ale pohrál o mnoho víc důkladněji a romantičtěji. Pak ten vysloveně americky trapný konec, to se divák musí stydět: v letadle samozřejmě nikdo nemá na práci nic jiného než pozorovat dvojici na konci uličky. A taky dosud nevím, proč se to celé v češtině jmenuje tak, jak se to jmenuje(20.3.2006)

 • Lennnnna
  *

  Nemůžu si vybavit, kdy jsem se naposledy u něčeho tolik nudila. Na romantickou komedii to je příliš neromantické, na všechny ostatní žánry to postrádá jakýkoliv děj, jako studie o tom, že sláva je věc pomíjivá by stačilo, kdyby o tom Ashlee zakvílela jednu ze svých balad a stvořila klip a mohli jsme si to všichni náramně ulehčit (zpěvačka je sice jen o trochu míň mizernější než herečka, nicméně bylo by to mnohem kratší a snesitelnější, 97 minut s tímhle filmem bylo totiž hotové utrpení!)(2.3.2007)