Výprodej

Výpredaj

Komedie

USA, 2006, 83 min

• Athlona

Grilled: Bohuzel jsem cekala vic a i, kdyz jsem celkem upovidana a rada komunikuji, tady me jaksi dochazi basnicka nitka:-)).Tento film je neco jako velky steak, ktery jsme z grilu predcasne sundaly, urcite by byl lepsi,kdyby na tom grilu zustal dele a lepe se okorenil:-).Cisty hladky nutici k smichu,ale bohuzel to je,asi vse.Komicke na DVD je,ale to, ze sam bonus o pratelstvi obou hlavnich protagonistu je skoro zajimavejsi jak samotny film,skoda jen , ze zvuk je malem k zahozeni:-(.Takze 2 hvezdicky.(22.12.2006)

• MATADOR

Existují komedie a Komedie. Jsou dobré komedie, jsou slušné komedie, jsou trapné komedie, ... Ale Výprodej se řadí k tomu nejhoršímu možnému přirovnání s pojmem komedie. Výprodej ani tak vlastně komedie není, je to nehorázná zplácanina, která nemá sebemenší námahu někoho zaujmout, a už vůbec ne něčím vtipným. Jednoduše jsem se prostě nezasmál ani jednou, tohle prostě není komedie, ale nějaký druh zpitvořeniny, která ani neměla vzniknout! A pomalu začínám přemýšlet o nějakém komediálním talentu Kevina Jamese, jestli nějaký vůbec kdy měl. Filmový Výprodej se nehodí ani do toho skutečného výprodeje!(1.8.2009)

"Aké to máš... tam dole?" - "Ehm, nazvala by som to tak, že z vonkajška urobili vnútrajšok." Pulp Fiction - historka č. 47: Výpredaj/// Presne tááákto ďaleko je Výpredaj od Pulpu a ďaľších mafia-komédiach. Ako sa zvyčajne píše, tak nevtipná komédia NIE je dobrá komédia. To presne platí tu. 5/10 PS: Verili by ste, že Sofía Vergara bola chlap?(28.8.2009)

Asi 2x jsem u toho usnul :-). Zajimave tema, ale celkem dost nudny dej.... dal bych max 50% a to jen proto, ze 40 dnu vyzrale hovezi asi bude fakt dobry ☺. Sice bych na podobnou " komedii" znovu koukat nechtel, ale mozna si takove maso taky zkusite objednat 😃, nasel jsem ho na biomasicko.cz, tak uvidime jestli ten Rib eye steak bude vypadat aspon trochu jako v tom filmu - holt dva palce vysokej steak je dva palce vysokej, kolik to vlastne je cm? ☺(26.12.2015)

• MickeyStuma

Velice slabá komedie o podomních prodejcích nabízející hovězí maso a mrazáky. Hodně se tu tlačí na pylu, jen aby bylo něco srandovního, ale ono se pořád není čemu smát. Spíše to zavání zoufalstvím pobavit za každou cenu. Neustálé přemlouvání k výhodné koupi po chvíli začne nudit. Nepomůže tomu ani setkání s gangstery. Scénář je zkrátka nedotažený, a velice slabý. A přitom je to téma, ze kterého by se dalo vytlačit docela hodně.(11.12.2013)