Výprodej

Grilled

Výpredaj

Komedie

USA, 2006, 83 min

Takovej normální, ničím úchvatný příbeh dvou prodejců hovězího masa a mrazáků, kteří choděj po domech a nabízí lidem své výrobky. O tom jak mají smůlu, že vždy těsně před podpisem smlouvy se něco stane, .... a takhle to jde až do konce příběhu, kdy se snaží ulovit tu největší rybu jakou kdy mohli ulovit. Podle mě nikoho tento příběh neurazí, nedá se od toho očekávat hodně ani od toho nic velkého nečekejte a budete se normálně bavit u popcornu doma těsně před usnutím (( ::(8.2.2007)

"Aké to máš... tam dole?" - "Ehm, nazvala by som to tak, že z vonkajška urobili vnútrajšok." Pulp Fiction - historka č. 47: Výpredaj/// Presne tááákto ďaleko je Výpredaj od Pulpu a ďaľších mafia-komédiach. Ako sa zvyčajne píše, tak nevtipná komédia NIE je dobrá komédia. To presne platí tu. 5/10 PS: Verili by ste, že Sofía Vergara bola chlap?(28.8.2009)

Začněme základními fakty o třech klíčových personách této situační komedie. 1) režie - Jason Ensler: Jeho praxe se před i po natočení Grilledu skládá pouze z televizních příležitostí. 2) hlavní postava - Ray Romano: Ačkoliv ústřední aktér úspěšného komediálního seriálu jeho filmové role se dají nazvat nicotnými. 3) hlavní role Kevin James: Platí to samé jako pro jeho kolegu. Dejte si do kupy tyto tři informace a dostanete téměř přesný obraz celého filmu, který rozhodně není špatný, ale působí tak trochu jako „Výprodej“.(30.12.2011)

• MATADOR

Existují komedie a Komedie. Jsou dobré komedie, jsou slušné komedie, jsou trapné komedie, ... Ale Výprodej se řadí k tomu nejhoršímu možnému přirovnání s pojmem komedie. Výprodej ani tak vlastně komedie není, je to nehorázná zplácanina, která nemá sebemenší námahu někoho zaujmout, a už vůbec ne něčím vtipným. Jednoduše jsem se prostě nezasmál ani jednou, tohle prostě není komedie, ale nějaký druh zpitvořeniny, která ani neměla vzniknout! A pomalu začínám přemýšlet o nějakém komediálním talentu Kevina Jamese, jestli nějaký vůbec kdy měl. Filmový Výprodej se nehodí ani do toho skutečného výprodeje!(1.8.2009)

• Athlona

Grilled: Bohuzel jsem cekala vic a i, kdyz jsem celkem upovidana a rada komunikuji, tady me jaksi dochazi basnicka nitka:-)).Tento film je neco jako velky steak, ktery jsme z grilu predcasne sundaly, urcite by byl lepsi,kdyby na tom grilu zustal dele a lepe se okorenil:-).Cisty hladky nutici k smichu,ale bohuzel to je,asi vse.Komicke na DVD je,ale to, ze sam bonus o pratelstvi obou hlavnich protagonistu je skoro zajimavejsi jak samotny film,skoda jen , ze zvuk je malem k zahozeni:-(.Takze 2 hvezdicky.(22.12.2006)