Veskrze nenáročná, nicméně funkční maďarská komedie o biologických hodinách, které nedávají části žen spát, o vztazích, plození dětí a v neposlední řadě o sexu. Zejména v první půli nepostrádá půvabné momenty a komické hlášky, v druhé části jde poněkud do ztracena a používá banální žánrová klišé. Celkový dojem: 55 %.(13.8.2009)

Celkem oddechovka, místy nabitá drsným zato velmi trefným humorem. Svět se přece nezblázní ze vzájemného popichování obou pohlaví. Ne nadarmo se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá. S Dórou bio hodiny pěkně mávaly. To, jak si hlídala časové rozmezí, kdy ovulovala a mermomocí hledala nositele genetických informací. Ono to zní jednoduše, ale co následná morální kocovina? Kdo je otec, jaké má kvality... Adeptů bylo dost, každý nějakým způsobem vyčníval, ale jako vítěz vyšel ten, o kterém jsem celou dobu pochybovala. Že by se donchuán někdy napravil? Vypadalo to, že se s ním snad něco děje, ale jeho vyznání lásky zněla plytce a nedůvěryhodně. Ten, kdo by v mém srdci vyhrál, byl pro mě seriózní a sympatický Markovič(?). I s rizikem, že by ve mě hledal svou zemřelou ženu. Herci byli zvláštní, hlavní hrdinka nevypadala jako šmrncovní třicítka, ale jako usedlá čtyřicítka. Což nesouhlasí s avizovaným dějem a to mě posunovalo zcela jiným směrem. Představovala jsem si ji jako osamělou matku s dítětem předškolního věku, co hledá 3 v 1 (tátu, přítele a milence). Ale nevadí:-)(16.3.2011)

No dobře, možná, že to není nejlepší film, co jsem poslední dobou viděl. Ale nakolik je to hrozný, jak je ta ženská (Kata Dobó) drsná, tak natolik je to zajímavý. Některý situace jsou navíc opravdu jako ze života. Pokud se chcete uvolnit, prožít příjemný večer (doporučuji sklenku portského), skoukněte to. Není to tak hrozný...(12.8.2009)

Ale celkem dobrý to bylo... určitě teda lepší než jsem čekal; hlavně zpočátku hodně svižná a dost vtipná komedie, časem trochu ztrácí dech... ale nakonec jsem se nechal nachytat i na ten nechutně happyendovský podbízivý doslov (nešikovná holka v letadla a tak)... Jinak krásně tady jde poznat, že to režírovala ženská - všichni chlapi jsou vykreslení jako víceméně slizští ubožáci... ale i to se přežít dá.(11.8.2009)

Nadprůměrná evropská komedie s poctivě vykreslenými charaktery postav. Děj funguje, postavy taky a zábavy je dost. Navíc se v průběhu filmu neobjevují žádné obludné scény, ze kterých by se lidem s vírou v racionální chování chtělo zvracet. I proto věřím, že je to komedie i pro ty, kteří tento žánr už dávno odepsali.(16.3.2011)