Nic víc než sex

Csak szex és más semmi

Just Sex and Nothing Else

Komedie

Maďarsko, 2005, 97 min

Slabších 60%. Čekal jsem mnohem více zábavy. Zasmál jsem se jen párkrát, zbytek filmu byl takový normální. Nebyl otravný nebo nudný, ale ani nijak zábavný. Prostě takový normální. Velké plus filmu jsou dvě hlavní hrdinky. Krásná blondýnka pro život a zatraceně sexy zrzka na dovádění. Byla radost na to koukat. Nicméně, co se filmu týká, nic extra a nic nového - příběh už jsme mnohokrát viděli. Jedno kouknutí stačíl. Nenudí, nenadchne. Howgh!(16.3.2011)

Maďarské filmy mn začínají lákat. Povedené vtipné situace a fórky a slušně odehrávající herci. Navíc sexy Kata Dobó. Chápu, že bych měl dát asi méně bodů, už kvůli tomu, že tím nepřímo podporuji ženy, co neví, co chtějí, ale...učiním výjimku. Je to tak...ženy tím, že neví, co chtějí, dělají nám mužům ze života peklo. Tenhle film je...takovým zajímavým pohledem na tuto problematiku. V životě to tak samozřejmě nechodí, ani omylem, ale...mě se to líbilo. I když feministické filmy nesnáším. Viz Bestiář.(11.8.2009)

Jestli je v Evropě nějaký národ, u kterého jsem si jistý, že mu zcela na plný počet hvězd nerozumím, pak to bude asi Maďarsko. Nejenom, že má praštěnou řeč, která má kořeny napojené i na Finštinu, Maďaři také mají zvláštní smysl pro humor a kolikrát se nebojí některé věci říct na plnou hubu. Faktem stále zůstává, že film měl naprosto pitomou zápletku, ale do té se zamotalo překvapivě solidní množství pěkných Maďarek. Abych pravdu řekl, do té doby jsem si myslel, že Maďarka nerovná se hezká holka. Tenhle film je toho důkazem a já jsem konečně viděl první dvě hezké Maďarky v mém životě. Tak alespoň něco mi tenhle film dal.(27.4.2011)

Veskrze průměrný film bez výraznějších ambicí, který se veze na vlně Brigit Jonesové, Sexu ve městě a podobných věcí. Nebýt závěrečného songu v originále, člověk by málem nepoznal, že se odehrává v Maďarsku, což je docela škoda. Spousta scénaristických klišé a laciných fórků (polonahá hrdinka na balkóně,...), také prostředí divadla už tu bylo x krát...Řadu situací a postav „oprásknutých“ jinde sem tam oživí opravdu originální nápad nebo hláška; pár dialogů a situací je opravdu skvělých. Úplně zbytečné ale bylo zařazení scén a la "co bylo dál" během závěrečných titulků. Herci vesměs dobří, ale celkem vzato je to film, který prošumí a bohužel nezanechá hlubší stopu.(16.3.2011)

Veskrze nenáročná, nicméně funkční maďarská komedie o biologických hodinách, které nedávají části žen spát, o vztazích, plození dětí a v neposlední řadě o sexu. Zejména v první půli nepostrádá půvabné momenty a komické hlášky, v druhé části jde poněkud do ztracena a používá banální žánrová klišé. Celkový dojem: 55 %.(13.8.2009)