Bezprostředně po shlédnutí filmu jsem byla nadšena a mé hodnocení bylo 4hvězdy. Teď je týden poté a já z filmu vím jen to, že tam hrál ten samej herec, co mě zaujal už ve filmu Kontroll. Takže v podstatě jen malnko nadprůměrná komedie, které jsem ve výběru ostatních dala přednost díky tomu, že je evropská a to je mi bližší přece jenom trochu více než americké romantické.(25.9.2011)

Ale celkem dobrý to bylo... určitě teda lepší než jsem čekal; hlavně zpočátku hodně svižná a dost vtipná komedie, časem trochu ztrácí dech... ale nakonec jsem se nechal nachytat i na ten nechutně happyendovský podbízivý doslov (nešikovná holka v letadla a tak)... Jinak krásně tady jde poznat, že to režírovala ženská - všichni chlapi jsou vykreslení jako víceméně slizští ubožáci... ale i to se přežít dá.(11.8.2009)

• thommas

Po filmech Konec a Revizoři jsem žil v domění, že jen přes dvě hraniční čáry od nás se točí výborné a hlavně vtipné komedie. Romantická slátanina Csak szex és más semmi je minimálně jako kudla do zad nebo špízová jehla do bránice. Judit Schell i Sándor Csányi se rok před Nic víc než sex sešli v romantické komedii Zastavte matku Terezu! a všechno fungovalo minimálně dobře, takže kde je problém? Možná nedotaženost, roubovanost? Například postava divadelního režiséra. Není nijak rozvedená, cosi je pouze naznačeno jeho posedlostí roztodivnými zapalovači - a to je celé. Proč tedy? Jako komický prvek to nefunguje. Godin majstrštyk si chtěl až moc hrát na srandu se špetkou vztahové pravdy. Kdyby se Judit opila a v alkoholovém oparu se prostě a jednoduše nechala kdesi a kýmsi zbouchnout, mohlo z toho být slušné sociální drama o svobodné matce.(16.8.2009)

Slabších 60%. Čekal jsem mnohem více zábavy. Zasmál jsem se jen párkrát, zbytek filmu byl takový normální. Nebyl otravný nebo nudný, ale ani nijak zábavný. Prostě takový normální. Velké plus filmu jsou dvě hlavní hrdinky. Krásná blondýnka pro život a zatraceně sexy zrzka na dovádění. Byla radost na to koukat. Nicméně, co se filmu týká, nic extra a nic nového - příběh už jsme mnohokrát viděli. Jedno kouknutí stačíl. Nenudí, nenadchne. Howgh!(16.3.2011)

Maďarské filmy mn začínají lákat. Povedené vtipné situace a fórky a slušně odehrávající herci. Navíc sexy Kata Dobó. Chápu, že bych měl dát asi méně bodů, už kvůli tomu, že tím nepřímo podporuji ženy, co neví, co chtějí, ale...učiním výjimku. Je to tak...ženy tím, že neví, co chtějí, dělají nám mužům ze života peklo. Tenhle film je...takovým zajímavým pohledem na tuto problematiku. V životě to tak samozřejmě nechodí, ani omylem, ale...mě se to líbilo. I když feministické filmy nesnáším. Viz Bestiář.(11.8.2009)