• Horác

Poprvé jsem se zaradoval, když jsem zjistil, že v tv běží maďarský film. Podruhé, když se ze začátku zdál být vtipný a svěží. Pak se bohužel změnil v předvídatelnou banalitu. Ale i tak jsem dokoukal. A víte proč? Samozřejmě, že víte. Byly tam krásný Maďarky. Je jim fakt přes třicet a mají teda křivky, že se člověk neubrání obdivu.(12.8.2009)

Veskrze nenáročná, nicméně funkční maďarská komedie o biologických hodinách, které nedávají části žen spát, o vztazích, plození dětí a v neposlední řadě o sexu. Zejména v první půli nepostrádá půvabné momenty a komické hlášky, v druhé části jde poněkud do ztracena a používá banální žánrová klišé. Celkový dojem: 55 %.(13.8.2009)

Oddechová romantická komedie, která sice nedisponuje intelektuálním humorem Woodyho Allena nebo vtipným nadhledem britské produkce, přesto nesklouzává k trapnosti. Příběh o hledání toho pravého či pravé je možná zaplněn spoustou klišé, ale divácky mne neuráží jako většina českých filmů tohoto žánru.(15.1.2017)

Jestli je v Evropě nějaký národ, u kterého jsem si jistý, že mu zcela na plný počet hvězd nerozumím, pak to bude asi Maďarsko. Nejenom, že má praštěnou řeč, která má kořeny napojené i na Finštinu, Maďaři také mají zvláštní smysl pro humor a kolikrát se nebojí některé věci říct na plnou hubu. Faktem stále zůstává, že film měl naprosto pitomou zápletku, ale do té se zamotalo překvapivě solidní množství pěkných Maďarek. Abych pravdu řekl, do té doby jsem si myslel, že Maďarka nerovná se hezká holka. Tenhle film je toho důkazem a já jsem konečně viděl první dvě hezké Maďarky v mém životě. Tak alespoň něco mi tenhle film dal.(27.4.2011)

Asi tak stokrát lepší než Sex ve městě. Zcela chápu problémy Dory, jsou zde dobré hlášky. Např. "Všichni naši dárci jsou sportující intelektuálové. Nebo intelektuální sportovci". nebo " ...zmokneš! Ještě jiný poznatek? Nemáš podprsenku!" Všichni nápadníci jsou sexy, hlavně Ali :-). A láska zvítězí nad rozumem. I když v tomto případě jsem dost fandila rozumu.(11.8.2009)