Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

Zajímavé rozhovory mezi hlavním hrdinou a Anglánem v megavelké koupelně, zatímco dole se koná rozlučková akce s jeho ex. London tady jako persona, co má v životě jasno. Miluje pořád toho samého, aby se v dalším vztahu zkoušela odmilovat. Konec filmu předvídatelný. Vadil mi přílišný luxus, ve kterém se tak mladí lidé topili. Nebylo vůbec jasné, jak k němu přišli. J. Statham dobrý.(2.1.2013)

• gudaulin

Aby film s podobným námětem fungoval, musí se v něm objevovat charismatické postavy, kvalitní herci a scénář musí obsahovat nadstandardní dialogy. Bohužel ani jeden z těchhle zásadních požadavků není splněn - postavy jsou naprosto ploché, Jessica Biel byla, je a s největší pravděpodobností také zůstane pouhou fyzickou ozdobou filmů a nějakého výrazného hereckého projevu není schopná, no a dialogy jsou většinou takové to prázdné tlachání o ničem, pardon o mejdanech a o tom, kdo s kým, místy to má dokonce charakter plků ze známého komiksu Hana a Hana. Nutno přiznat, že se tam objevují půvabní mladí lidé obého pohlaví a film na druhou stranu není ani vyloženě odbytý. Celkový dojem: 40 %. Pokud tohle je životní styl a problémy průměrného mladého Američana, pak si tu hospodářskou krizi skutečně zasloužili a měla by trvat hodně dlouho - než dospějí. A to bude klopotná cesta... V některých momentech je film opravdu povrchní - kde berou hrdinové prachy na svůj životní styl, když např. barová servírka vyšňupá předlouhé lajny kokainu, který rozhodně nepatří ani v Americe k levné droze, je trochu záhadou...(28.6.2009)

"London". Jason Statham. Že by britská gansterka? Hm, bohužel ne. Příběh kerej se odehrává kdesi v JůEsEj na jednom mejdanu, kde se na hajzlu sejde Jason a jeden dost nezáživnej chlápek po rozchodu. Mezi x panákama a x gramama koksu se odehrává dost zajímavá konverzace o všem možnym. Ale upřímně, mně to přišlo jako by rejža sežral Wikipedii a pak to nasázel do filmu. Jasonovi se nedá nic vytknout, ale zbytek herců jako by byl ve stínu. Určitě jsem od toho čekal víc. Nebejt Jasonova heroickýho výkonu na konci a rvačky, asi bych nedal ani 3 ušmudlaný hvězdy. Nápad asi dobrej, ale zpracování opět podprůměrný. 3 hvězdy a to jen díky Jasonovi a rvačce. Ani nevim co si vlastně myslet. Snad je...dal bych si lajnu.(25.4.2009)

Jason Statham v netradiční roli, i když si menší akční kousek střihnre. Naprosto originální nápad, že hlavní hrdina si téměř celý film povídá na pánské toaletě právě s postavou, kterou hraje Jason Statham a vypráví mu o své životní lásce London. Ostatně Chris Evans mě taky hodně překvapil po Fantastické čtyřce a Perferktním skóre jako potetovaný feťák. Rozhodně to není film pro většinové publikum, spíše tak do nějakého malého kina v rámci filmového klubu.(21.9.2007)

• Tuax

Pro me byl tento film nezazivnym zklamanim. Jason Statham jen mlel a mlel a pusobil jako parez. Jesica Biel pusobila jako nevyrovnana osobnost bez charakteru, ktera zije jen pro jednu emoci a ostatni me taky nijak neuchvatili. Navic film natoceny vetsinove ve dvou interierech a bez deje, jen s dialogy a dialogy, ktere po case byly unavne. Jejich syrovost a hrubost to mela si vyvazovat, ale ume se to minulo ucinkem. Jedine co bych bral jako plus, byly video prostrihy, ktere zobrazovaly nektere myslenky postav a vypraveni.(1.10.2010)