Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

• giovanni3

Od prvního pohledu velmi zajímavá soupiska tudíž jsem si říkal, že by to šlo. Celý film bych shrnul jako kecy o vztazích/sexu/bohu na záchodku rozlučkové party s překupníkem drog víc nic to není a to jde v jedné smyčce 92 minut s tím, že občas tam nadhodí polonahou Biel jindy nějakou prostitutku atd... ono co kdyby se někdo nudil. Tudíž mi to přišlo jako rádoby intelektuální film okořeněný drogami se snem se dostat do společnosti filmů jako Trainspotting či Requiem za sen, ale to se prostě hodně nepodařilo. Tak nějak mi to občas přišlo jako, když člověk přijde hodinu před zavíračkou do hospody a kecá s partou opilců a sám při tom popíjí, jen zde ve filmu to bylo "na úrovni" a kokainem. Takže jsem se moc nebavil, ale dodívat se na to šlo již jen skrze mého oblíbeného Stathama, který vypadal s těmi vlasy děsně. 2z5(26.12.2012)

"This story was fucking awesome, mate - you gotta remember that or I'll fucking spank your smelly ass, you fucking cunt" Co víc říct? :) Snad jen, že Jason Statham umí zahrát i chlápky...kteří (hmmm, to bych spoiloval, tak to řeknu jinak) nespí s bouchačkou. Jo a pokud chcete, aby vám potraviny vydržely déle, tak jim každou noc nezapomeňte říct jak jsou nádherné a jak moc je milujete.(5.3.2006)

Říká se, že nejlépe si člověk popovídá s někým úplně neznámým. Noc plný setsakra kvalitního kokainu v dosti odosobněném balení (i když ani ultramoderní byt se neokouká), v zádech nesnášenlivé ex-přátele a v dotírajících myšlenkách stále ex-přítelkyni, která ne a ne přestat dusit hlavního hrdinu. Tím je hádkami posedlý a své okolí trápící Syd, který jí nějaký ten čas po rozchodu opět uvidí. Na rozlučkové párty, kde není vítán, v koupelně, kde se hlasitě debatuje, hádá.. a šňupe. Tahle komorní konverzačka nabídne docela slušnou jízdu, která má i své silné momenty, nicméně rádoby sofistikované rozhovory pod vlivem stimulující sračky nebudou pro každého. Jak ale vidno, bude něco pravdy na tom, že si i relativně velké hvězdy nechají pro nějaký ten zajímavější scénář odepsat pár nul ze svých honorářů. Herecké složení mi sedlo, veškeré herecké nekvality Jessicy Biel jsou při pohledu na její vnady zapomenuty, i když je třeba upřímně říct, že se snaží. Každopádně nejvíce potěší Jason Statham, jenž vysype několik scénáristických perel. Takže na debut (Hunter Richards) více než uspokojivý!!(11.5.2008)

Ucházející konverzačka, kde ale totálně zastiňuje hlavní dvojici (Biel - Evans) neskutečný sado - maso - koksolajno borec Jason Statham. Evans hraje slušného úchyláka, který se upne na bohužel nevýraznou Biel. Docela nešťastné mi přišlo i řešení pozadí filmu, tzn. boháčské prostředí a vystajlované bárbínky, díky nimž snímek trochu směřuje k podbízivosti a primární atraktivnosti. Jinak docela dobrý.(8.7.2008)

Prosím vás, jestli je tady ještě někdo, kdo nebyl v SM salónu, o čemž já silně pochybuji, nicméně jestli snad přece někdo, tak dobře poslouchejte Jasona Stathama co vás v takovým SM sálonu čeká za krásy. Já si to nahrál na CD a teď to pouštím amplioném lidem z okna. Velmi strhující výkon podal Jason Staham rovněž, když mluvil o tom, jak se cítí impotent. To by mohl náš prezident z fleku přečíst jako novoroční projev místo těch egožvástů .(19.12.2007)