Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2005, 92 min

Celé dohromady je to tak trochu nesmysl, ale rozfázováno do jdnotlivých scén v pohodě filmek...Celý film se odehrává na záchodě na akci, kde je snad 100 lidí, ale je obsazen jen čtyřmi aktéry, které nikdo neruší. Celou dobu nechtějí aby na nich někdo něco poznal a po několika gramech koksu opravdu nikdo nic nepozná, stejně diskutabilní jsou i některé dialogy.(29.1.2009)

Milujem, keď sa niekto pustí do filmu plného, doslova preplneného zaujímavými, logickými, no častokrát i úplne nelogickými a zvrátenými dialógmi, ktoré niekedy stoja za pozornosť a za porozmýšľanie. Keď sa k tomu prifarbia reči o vzťahoch, sexe a iné podobné citové i netradičné dialógy, nie je o čom. Na ich pozadí sa nám nenápadne premieta príbeh žiarlivosti, lásky, ktorého súvislosť je najviac vyhrotená až k záveru, o ktorý som sa bál, no neprávom. Statham konečne znovu ukázal, že mu to ide nie len za volantom a s búchačkou v ruke a Evans mu príjemne konkuroval, čím pridávam hviezdičku. Veľmi efektne zahrané. 80%.(26.7.2007)

Celkem ucházející drama plné monologů a stupňujících se dialogů a hádek.. Rozhovory od psích prášků, přes sex, kokain, sado-maso a další pikantnosti ze světa vyšších vrstev..(2.12.2006)

Tohle mohlo bejt mnohem lepší, jen kdyby tu souvislou vrstvu dialogů napsal někdo jinej. Pak by nebyl film plnej povrchních a nicneříkajících pseudonázorů na důležitý věci života. Přesto dávám průměr a to hlavně za "rejžovou" scénku, nic tak vtipnýho jsem dlouho neviděl.(4.6.2007)

• Renton

Scénář: Hunter Richards .. Syd se nedávno rozešel s dívkou, ale tento večer ji zase uvidí. London totiž pořádá rozlučkovou párty na kterou ač nepozván s předstihem vyrazí, spolu s chlápkem, od kterého před chvílí nakoupil. Spolu pak čekají v koupelně a vydatně se mezitím posilují kokainem a .. mluví. ... Film je vlastně jen jeden dlouhý rozhovor několika postav proložený flashbacky z předchozího vztahu Syda a London. Některé dialogy jsou bohužel dosti samoúčelné, banální a vcelku prázdné. Což je největší slabina. Podobné filmy, kde se v podstatě nic neděje potřebují opěru právě v silných a poutavých dialozích. Výjimky se sice najdou, ale na záchranu celku to nestačí. Herci, kteří tyto věty pronáší a mohly být skutečným hřebíčkem do rakve, naštěstí nejsou vůbec špatní, takže další drobný klad. Budovaný dojem je postupem času čím dál depresivnější, ale použitý závěr to celé smete pod stůl. Škoda, důsledky sžíravé žárlivosti a hořký pocit viny nakonec přemůže láska a to není nic nového.. 50%.(1.4.2006)