Reklama

Reklama

Skupina přátel se po autohavárii dostane do nepoužívané nemocnice, kde řádí šílený doktor a jeho personál. Začíná boj o přežiti. (xxvasa)

Recenze (125)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Po autonehodě je skupina přátel odvezena do nemocnice, aby lékaři odborně prověřili, zda jsou všichni v pořádku (a při té příležitosti primář mohl vyhodnotit, zda jsou jejich orgány použitelné pro transplantaci své umírající manželce). A tak pro většinu z nich začíná dlouhá noc (pro některé je noc naopak velmi krátká, neboť jsou na prvočinitele rozebráni hnedka ze začátku)... Občas mně napadá, jestli jsou tvůrci filmů úplně normální - řekl bych, že Adam Gierasch moc ne - sice od hororu člověk očekává nějakou tu kapku krve, ale žijící osoba s vnitřními orgány rozvěšenými okolo sebe, čištění otisků prstů bruskou či lumbální punkce v přímém přenosu i mně přijde trochu moc. Rozhodně nedoporučuji před filmem nějak moc jíst, zvlášť pokud máte trochu slabší žaludek... ()

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Pokud se vám, tak jako mně, z nemocničního smradu zvedá žaludek a celkově je vám to prostředí protivný, tenhle film vám k tomu, abyste svůj názor přehodnotili, moc nepomůže. Ale horor je to fajnej, některý scény vyloženě libový (některý už na mě byly docela dost- !SPOILER! třeba když ten maník šťoural palcem tej babě do lebky, bušil do ní pěsti a ona pak vrhla oběd do výstřihu :-), T-1000 si svoji roli Dr.Mengeleho docela užíval a na celým filmu je nejspíš to nejlepší. Slušné 3* ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak a mám za sebou zatím celou filmografii režiséra Gierascha(hrozné příjmení) a nejlepší je pro mě Night of the demons a nejhorší Fertile Ground. Tohle je něco mezitím. Ale na jeho první film je to paráda se vším všudy. Tenhle film měl všechno co bych od béčka očekával. Hnusnou nemočníční atmosféru, parádní gore a sympatické herce. Jenom celej film byl tak rychlej že jsem vůbec nestíhal. Patrick v roli sadistického chirurga neměl chybu. Jak jsem zmínil gore ve filmu je překvapující máme tu všechno, hlavu bez mozku, rozdrcení hlavy. A konec s roztahanýma vnitřnostma neměl chybu. Postavy hajzlů byly fakt na facku, s takovýhlema lidma bych nechtěl bít ani minutu. Pohodové béčko. ()

peter12 

všechny recenze uživatele

Pár mladých ľudí sa vracia zo zábavy a majú autonehodu pri ktorej niekoho zrazia a zachviľu príde sanitka a odvezie ich do neďalekej nemocnice.Potom začnú tie vážne problémy.Sychravé počasie,skoro opustená nemocnica a tajomné chodby vedia nabudiť tú správnu temno strašidelnú atmosféru.Ale príbeh je jedna totálne jednotvárna a predvídateľná zaležitosť.Takýchto filmov je už pár na svete a aj lepších.Spracovanie bolo zo zúfalých pokusov vytvoriť niečo výnimočné ale nestalo sa tak.Krváčik to bol riadny ale škoda že bez náznaku aspoň trocha originalita.Tu všetko išlo na úkor krvi a nechutnostiam.Zhrniem to taký sprostučko naivný krvavý horor.A scéna kde mal zavesené vnútornosti bola totálne j...á áno mal súvis s dejom ale aj ten bol stupidný. ()

wampire23 

všechny recenze uživatele

V žánri slasheru by som povedal, že skôr podpriemer. Príbeh tisíckrát prevarený, herecké obsadenie tiež priemerné, po čase som opäť videl Roberta Patricka (tentoraz s hlasom veľmi podobným Jigsawovmu), hlavná hrdinka sa mení z krehkého a vystrašeného dievčatka na neľútostného zabijáka túžiaceho po odplate (s hláškami typu You are next alebo Bleed out bitch). Myslím si, že aj tie gore scény boli skôr priemerné, čo sa dnešného trendu týka. Keď vám tento snímok ujde, nič veľké sa nestane. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (3)

  • Ve scéně, kdy chce Jude (Ross McCall) otevřít láhev dusného plynu, Scott (Robert LaSardo) mu brání a říká, že může vyhořet. Oxid dusný je však bezbarvý nehořlavý plyn. (Perverz)
  • Herec Ross McCall má tričko so známou punkovou skupinou Rancid. (Dzusta)
  • Při operaci Emily (Jessica Lowndes) hraje na gramofonové desce část árie „Si, mi chiamano Mimì“ z opery „La bohème“ od Giacoma Pucciniho. (Dino07)

Reklama

Reklama