Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Max Grabelski je doručovatel, který nemá rád děti. Avšak jednoho dne zjistí, že muž který využil jeho služby, si ho najal a použil na transport peněz a je mrtvý. Z obavy před tím, že ho policie obviní z vraždy se vydá na útěk.Na své cestě potkává skupinu desetiletých skautů, kteří jsou na svém prvním objevném výletě v horách. Skauting se pro Maxa náhle změní v obrovské dobrodružství... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (8)

dobytek 

všechny recenze uživatele

Jeden ze zlodějů z filmu Sám doma překonává s bandou skautíků různý nástrahy přírody. Herecký výkony ve filmu v podstatě neexistujou a humor je tak na úrovni mateřský školky. Prostě tady platí rodinnej film = špatnej film. ()

Reklama

Colonist 

všechny recenze uživatele

V dětství můj oblíbený film. Čtyři hvězdičky dávám z toho důvodu, že takových filmů sice v Americe natočili mraky, ale tenhle přeci jen patří k těm lepším. A některé fóry zas až tak úplně pro děti nebyly viz třeba názorná instruktáž s panenkami na téma, jak se dělají děti :) Dnes bych to už ale asi nebyl schopný dokoukat... ()

HappyDeath 

všechny recenze uživatele

Klasická Americká komedie, která ještě za něco stojí aneb film pro celou rodinu na páteční večer. Dlouho jsem nebyl tak potěšen... ()

Rosana 

všechny recenze uživatele

Vtipný film se spostou zábavných momentů mě vážně pobavil - dětičky jsou parchantíci, když se to s nima neumí, proto jsem držela palce hlavnímu hrdinovi, jak si s nimi poradí :) ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama