poster

Americká děvčata: Samantha (TV film)

 • USA

  Samantha: An American Girl Holiday

 • Slovensko

  Samantha: Sviatky amerického dievčaťa

Rodinný / Drama

USA, 2004, 83 min

 • Karush
  ****

  Jedna čarovná vianočná rozprávka, ktorá vo vás zanechá ten príjemný hrejivý pocit pri srdci. Podobných vianočných filmov nikdy nie je dosť aj napriek tomu, že sú niekedy prehnane naivné. Podobné filmy: Pollyanna, Felicity, Molly- príbeh o priateľstve.(22.7.2012)

 • Tsuki003
  ****

  Možná že jsem naivní, a nebudu se vymlouvat na Vánoční atmosféru :) Ale mně se to líbilo. Jasně, je to celé sladké, že jsem potřebovala dávku inzulínu navíc a všechno celý film směřuje ke šťastnému konci, který působí dost nereálně... ale budiž. Člověk potřebuje občas něco, co je milé a hezké. A pro děti (asi spíš slečny) je to určitě lepší, než anorektické barbie víly, vražední psychopati a oblbující prapodivné kreslené seriály, které se pořád hrnou bůhví odkud...(23.5.2013)

 • peetriss
  ***

  Průlet filmografií AnnySophie Robb mě zavedl až k jejímu televiznímu debutu, ve kterém je kouzelná i v tmavě hnědé paruce a před kamerou se hned napoprvé jeví jako doma a naprosto přirozeně. Film samotný svou přeslazeností naprosto zapadá do předvánočního období, ve kterém jsem si jej pustil, ale tím netvrdím, že je vysloveně hloupý. Jedná se o výpravně i kostýmně zdařilou televizní pohodovku o bystré dívce, která uznává sílu přátelství, bojuje proti nespravedlnosti a útisku slabších, a nikdy neváhá pomoci blízkým.(23.12.2013)

 • Phobia
  ***

  Ideální snímek k výrobě vánočního cukroví! Víte, kolik jsem ušetřila cukru? Stačilo těsto a všechny ty náplně strčit pod TV obrazovku... jen jsem to měla před závěrečnými minutami dát z dosahu čumbedny, teď to mám úděsně přeslazené:´-(. Že jsou ty Vánoce, prdnu tomuhle patetickému, naivnímu kýči pro děti (ženského pohlaví) celých 50%.(24.12.2011)

 • jakoby
  ***

  American girl je panenka. Neni urcena jen pro deti, dospeli sberatele ji kupuji pro sebe. Panenku za 100 dolaru...Kazda z nich ma detem prinest kus historie zabavnou formou, protoze amerika je zeme pristehovalcu a imigrantu. Panenka Samantha je prvni v serii, proto i tento film je prvni a dalsi nasleduji jako jsou Kit , MOlly, Felicity.... Je to jen pokus o dalsi idol .A v Americe uspesny.(20.6.2012)

 • - AnnaSophia Robb vyhrála konkurz na roli hnědovlasé Samanthy, přestože je blondýnou. Musela proto nosit tmavě hnědou paruku. (peetriss)

 • - AnnaSophia Robb v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace