Rivalové

Zoe Sakellaropoulo

Kostýmy:

Darena Snowe
  • doublefish

Proč se vyrábí film, který na většinového diváka působí nudně, proč jsou tak zvláštně vybrané typy herců pro celkem bizarní role, proč přijde děj nepřirozený? Asi proto, že filmů s ambicí bavit, s rolemi a zápletkami, které všichni známe ze života je ňeurékom. Takže na to koukám a říkám si, jo, i tací lidé existují a sonda do jejich duší je zajímavá. Asi tak jako si člověk přečte neznámou knížku o neznámých lidech, kteří taky nějak musí vyjít se svým osudem. Takže - vlastně zajímavý film, tak na ***. Jsem ale na vážkách, zda mám v "česko-slovenské" filmové databázi hodnotit originál nebo necitlivě nepřesný český překlad a za uši tahající žalostný dabing? Tak raději nehodnotím vůbec.(16.6.2016)

Průměrný film, ale za konec, který se povedl o * víc. Filmu s Keiferem nedám nikdy míň jak 3*.(6.2.2006)

Vztah mladé ženy k dvěma mužům - otci a synovi, kteří si navzájem nerozumí a navzájem se viní. Kiefer tu nehraje drsňáka, ale básníka... Navíc si to sám režíroval...(15.9.2005)

• Thewho18

Tak tohle už znovu vidět nechci. Nuda s podprůměrným výkonem Kiefra Sutherlanda.(15.9.2005)

• Hunt

Patetické, nepřirozené, vyhrocené a špatně zpracované.(2.8.2014)