Celá tvá minulost (S01E03) (epizoda)

The Entire History of You

Jesse Armstrong

Stuart Earl

Zvuk:

Jim Goddard

Nejslabší díl první série. Dobrý nápad s přístrojem, který ukládá a dovoluje přehrávat myšlenky, ale tento nápad byl použit pouze pro rozpoutání manželského drama. Dalo by se z toho vymáčknout více. Upravování vzpomínek (třeba ve stylu Total Recall) nebo něco podobného. Po prvních dvou episodách jsem čekal něco propracovanějšího, ale i tak to stálo za to.(14.1.2017)

Značne smutné. Nápad z uschovaním spomienok je výborný, ale zároveň strašne nepríjemný. Neviem si predstaviť samého seba v tejto pozícií. Hlavne ak vás niečo žerie a úplne vás obklopí paranoja. Finálne pátranie je výborné, rovnako ako Toby Kebbell. Prečo sa vlastne ten človek neobjavuje viac vo filmoch? Jeden z najnápaditejších zárezov do témy nevery za veľmi dlhú dobu.(9.12.2017)

Opravdu se nám jeví skutečnosti tak jak byly? Pojďme si raději analyzovat naše veškeré chování (a především těch druhých) a ujistit se, že se nedělo všechno úplně jinak.. Velmi děsivé pojetí ve kterém není prostor pro improvizované chování ale jen nacvičené divadlo podle standardů, aby vaše/jejich pocity a myšlenky nemohly být odhaleny. Ale je těžké takto se naprogramovat, když se pořád někdo dívá a historie ukládá..(2.11.2018)

• ZeldaZ

Dokoukal jsem 3.díl a opravdu tomu nemůžu dát víc. Všechny dosavadní díly mají sice zajímavou originální myšlenku ovšem zabalenou v tak nudném, všedním a nezajímavém příběhu, že mě to vůbec nebavilo. Nehledě na logický nesmysl ve vyústění tohoto dílu, kdy stačilo použít tlačítko začínající na "D..." namísto nesmyslně dramatického počínání.(27.8.2019)

Ktovie, ako by to s ľuďmi vyzeralo, ak by mali možnosť nazrieť takýmto oknom do minulosti. Niekedy by to mohlo byť zábavné, napríklad zaspomínať si na maturitnú chatu či dni remesla v susednom meste no na druhej strane takýto "rewind" by mnohokrát priniesol horšie spomienky ako tie dobré. Preto je len a len dobre, že si uchovávame v pamäti najmä tie dobré spomienky a na tie zlé jednoducho zabudneme. Napriek otvorenému koncu trochu nudnejšia časť iba o n vzťahoch, ale opäť podstatne lepšia ako v mnohých iných seriáloch ich samotný vrchol.(20.6.2019)