poster

Shut Up and Dance (S03E03) (epizoda)

Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2016, 1 h

Režie:

James Watkins

Hudba:

Alex Heffes

Střih:

Jon Harris
(další profese)
 • Anderton
  *****

  Tak ja budem skôr ten, ktorý práve ten záver považuje za slabší, ako samotný adrenalínový priebeh perfektne gradovanej epizódy....moment, prišla mi sms....pardon, musím niekam niečo odniesť, inak....(26.10.2016)

 • Jinny
  ****

  Jedna z epizod, kde je technologie pevně zakořeněná v tom, jak ji používáme už dnes. Příběh je cynicky zábavný a bohužel by nikoho nepřekvapilo, kdyby se nějaká podobná zpráva o zneužití notebooků a mobilů k tomu, aby si někdo připadal jako pán loutek, objevila hned zítra. Plus dávám za to, že je to jediná epizoda, ze které si můžete odnést praktické ponaučení - nikdy neposílejte po e-mailu problematické fotky a měli byste přelepit kameru u počítače, kdykoliv ji nepoužíváte.(26.1.2017)

 • Alementina
  *****

  Porad jsem si rikala a co, honit si ho prece neni nic spatnyho.... no...ups.(2.12.2016)

 • kocik1
  *****

  Od začátku se mi zdál tenhle díl jako nejslabší, nejspíš proto, že se vlastně nejedná o žádnou scifi z daleké budoucnosti, nicméně závěr to posunul opět nahoru. No a pointa? Hned jsem si řekla, že tu kameru na noťasu, kterou stejně nepozžívám, pro jistotu přelepím. A možná i uvážím, jestli je rozumné mít mobilní telefon.... Můj chlap ovšem na to, jak se rozmyslím, nečekal. Přelepil ji, ještě než doběhly závěrečné titulky.(5.11.2016)

 • okkac
  *****

  Black Mirror bez sci-fi prvku a hodně blízko realitě, že v podstatě mrazí z toho, že se tohle může opravdu stát. A ten konec. You have been trolled!!!(13.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace