poster

Hang the DJ (S04E04) (epizoda)

Drama / Komedie / Horor / Sci-Fi / Thriller

Velká Británie, 2017, 52 min

Scénář:

Charlie Brooker

Kamera:

Stuart Bentley

Producenti:

Charlie Brooker

Scénografie:

Joel Collins

Kostýmy:

Claire Anderson
(další profese)
 • Milky.
  ****

  Mezi ostatními díly Black Mirror, které diváka většinou emocionálně rozhodí, nechají zírat s otevřenou hubou nebo v něm vybudí vážnou notu filosofického co kdyby a WTF, tento byl tak nějak plochý. Dobře se na to dívalo, člověk postavám fandil a sžil se s nimi, ale nebyl tu žádný mindfuck, žádný pořádný zvrat, v podstatě nic důležitého. Spíše taková lehká pohodovka, než standardní Black Mirror, které pak člověku visí v hlavě jak cihla. Nejspíše tvůrci vysledovali, jak velký úspěch mělo San Junipero a zkusili se na podobnou vlnu naladit znovu. Bohužel ani zdaleka ne tak úspěšně a efektivně.(1.1.2018)

 • warrenur
  ****

  Prijemna predvidatelna futuro-vztahovka s fajn hercami (tusim typek hral John-a v Peaky Blinders). Mierny nadpriemer. 3ojhviezdie by bolo asi malo. 65% Myslim, ze mnohi by uvitali takuto "app-ku". SPOILER: Sranda bola, ze cely film bol simulacia a teda cele tie emocie sa ani neudiali a ani neboli skutocne. Boh-vie aka bola jej vypoctova sila ci to cele netrvalo par sekund :)(2.1.2018)

 • dO_od
  *****

  // Mindfuck hodinka na téma randících appek a hledání "the one", která v určitou chvíli solidně vyděsí obzvlášť lidi, co jsou single. Nicméně je to tak příjemně jednoduše podaný, že se tomu prakticky nedá nic vytknout, herečka v hlavní roli je navíc neuvěřitelně sladká a ten konec je jako vytaženej z Matrixu, jinými slovy za mě paráda. Na to, že Black Mirror nesleduji (a ani po tomhle mě ten zbytek neláká) a vlastně jsem se jenom na základě nesmyslných detailů dvakrát impulzivně rozhodl určitou epizodu prubnout (tohle je ta druhá), mám až nečekaně vysokou match compatibility. Dokonce ještě o kus lepší než 99,8 %.(30.12.2017)

 • Fifer
  ****

  Myslím že řada z nás, kdo mají nějakou zkušenost z delšího období seznamování plného omylů, by nějakou řídící aplikaci ráda uvítala. Aspoň na chvíli. Scenárista Brooker to s námi má těžké. Chceme po něm vše, aby tam byl orginální nápad a potom ještě nějaký zvrat atd. Jenomže u většiny zápletek těch možností není až tolik, a pak si zoufáme, když jsme pointu uhádli dopředu. Je to milé vztahové drama, které mě nenudilo.(31.12.2017)

 • J*A*S*M
  ****

  Tak se zdá, že po ohlasech na třetí sérii, kdy bylo téměř unisono velebeno San Junipero (k čemuž jsem se rád přidal), se Charlie Brooker rozhodl, že optimisticky laděná epizoda musí být i v sezóně čtvrté. Proti tomu rámcově nic nemám, ale proti San Juniperu je Hang the DJ o třídu slabším příspěvkem. Nápad relativně fajn, ale celé je to spíš taková lehká zábava, než že by to člověkem jakkoli emočně pohnulo. Závěrečné rozuzlení příjemné, ale pro mě osobně nepřekvapující.(29.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace