Rachel, Jack a Ashley Too (S05E03) (epizoda)

Rachel, Jack and Ashley too

Charlie Brooker

Nick Pitt

Scénografie:

Kevin Phipps

I když se mi hodně líbilo provedení této epizody a chemie mezi sestrami a ani ty komické scénky s "deratizací", atp. (které určitě nejsou důvod, proč by někdo sledoval Black Mirror) mi nevadily, nemůžu dát téhle epizodě víc než tři hvězdy kvůli pitomé zápletce a fakt hroznýmu endingu. 5/10 Nejlepší a nejhorší epizoda pátý série v jednom.(14.6.2019)

• ALIENka_

Co jsem to zase kurva viděla? Na drama pro 12ti letý holky jsem se fakt koukat nechtěla! Sakra jestli tohle má bejt závěr Black Mirror tak to solidně posrali. Naprosto tuctovej scénář, kterej byl v tolika filmech, který si pamatuju z dob svýho mládí, kdy je dávali pořád v telce (a už tehdy mě to sralo). Zkrátka dvě puberťačky se vydaj zachránit herečku, zabijou 2 bodyguardy a úspěšně unikaj policajtům. Navíc Miley Cyrus jsem nikdy neposlouchala, dovolím si říct, že ani nikdy nebudu, jelikož mě z nějakýho důvodu velice sere a její hereckej výkon jsem odsoudila ještě před zhlédnutím dílu (nakonec to nebylo zase tak strašný dobře no). Jinak nějaká ta hlubší myšlenka tam je, ale žádná sláva. Hodnocení: 4/10(18.10.2019)

Ulítlé, vtipné, zábavné, jiné. Tohle už hodně vybočuje z povětšinou vážné série, je to taková vtipná epizoda na rozloučenou. Nicméně, i přes ten odlehčený tón dokáže upozornit na několik nešvarů doby a to jsem asi ještě všechny na první dobrou nepostřehl a kdybych hodně přemýšlel, tak bych našel ještě další. Není to čistých 80%, takových lepších 70%. Ale spokojenost. Howgh!(29.8.2020)

Miley Cyrus je tak moc hluboký člověk, že se to omylem promítá i v umělých inteligencích, co podle ní vznikají! Ve skutečnosti mi ale ten self-congratulatory tón nevadil - je to sice klišé jak z fanfiction patnáctileté fanynky, ale dodávalo to tomu alespoň nějaký dojem emocionální zainteresovanosti. Dokonce i ústřední vztah dvou sester je v kontextu Black Mirror nezvykle funkční, byť přesně v duchu Black Mirror skončí ve slepé uličce. Přesto jedna z nejlepších epizod za dlouhou dobu, která funguje aspoň jako příjemné dívčí dobrodružství.(13.6.2019)

// Cute herečka ze Spider-Mana, herečka, která lehce připomíná postavu z porna, co se mi zaryla do paměti, a v neposlední řadě Miley Cyrus (která definitivně hrála v pornu) v roli, u které jsem celou dobu musel přemýšlet, o kolik lepší by to bylo s Taylor Swift. Jinak simple pohádka pro dospívající dívky, těm jediným to totiž ještě může vzít nějaké iluze. 5/10(8.6.2019)

• - Scéna, kedy je zrútená Ashley pripútaná k posteli, sa točila hneď potom, ako sa jej predstaviteľka Miley Cyrus dozvedela, že vďaka rozsiahlym požiarom zhorel jej dom v Malibu do tla. Jej záchvat plaču je tak v scéne autentický a sama Miley povedala, že v tom momente nemohla myslieť na nič iné, len na tragédiu, ktorá sa práve udiala. (matthew.17)

• - Rockovú pieseň "Head Like a Hole", ktorá zaznie v záverečných titulkoch v podaní Miley Cyrus, speváčka zaspievala neskôr aj v roku 2021 na pre-show k americkému Super Bowlu. (matthew.17)