poster

Rozbouřená řeka (TV film)

 • USA

  Flood: A River's Rampage

 • Slovensko

  Povodeň

Thriller / Drama

USA, 1998, 96 min

Režie:

Bruce Pittman

Scénář:

Edward Hume

Kamera:

Michael Storey

Hudba:

Irwin Fisch

Producenti:

Susan Murdoch

Scénografie:

Rolf Harvey

Kostýmy:

Georgina Yarhi
(další profese)
 • castor
  *

  Napětím a vzrušením jsem místy ani nedutal, plápolající americká vlajka v pozadí mi pak dech dokonale zastavovala!! Úžasně zbytečné..(17.10.2011)

 • mikhail
  odpad!

  Ešteže bol ten futbal a mal som čo pozerať (MS v Nemecku 12.6.2006).(13.6.2006)

 • Killy
  *

  Tohle je prostě podprůměrnej Hallmarkovskej film...průhledný charaktery postav, naprosto jasný průběh i konec..ve filmu se nestane absolutně nic co by mě překvapilo. Už jenom ty Patiny proslovy ve filmu mě dostávaly do kolen. Ona je prostě dokonalá. "Musíme zachránit město, je to naše město a stojí za záchranu a o to se postarám jako že se Pat jmenuju" Prostě 1*, nebyla to zase úplná kravina na kterou bych nevydržela koukat, rozhodně ale nedoporučuju.(13.9.2010)

 • Martin741
  odpad!

  Au ... toto bolelo. Teda som videl uz kadejaku planobu prichadzajucu spoza Atlantiku, ale tato je najubohejsia a najdementnejsia, to bez debaty. Napatie ziadne, povoden je priserne digitalna, dialogy su na urovni zvlastnej skoly ..... jo, jo - smer zumpa odo mna zaisteny : 0%(12.12.2015)

 • jan008
  odpad!

  Ani tak trapny, aby se tomu dalo smat... Nechi prozrazovat dopredu, ale ten konec a vlastne cely pribeh me teda moc neprekvapil. Staci znat nazev, podivat se na obrazky a uz vite kdo je kdo, o cem to bude, jak to cele dopadne a kdo s kym skonci. Kdyby reziser aspon vynechal ty autenticke zabery ze zprav, vymenil nejake herce a pridal aspon trochu napeti, mozna bych dal i jednu hvezdu, tahkle nejjasnejsi odpad.(19.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace