The Miracle of the Cards (TV film)

Zázrak

Kanada / USA, 2001, 89 min

• JohnnyD

Kedysi dávno v opojení nudy som sadol k telke a premohol sa a pozrel tento televízny snímok. Doteraz si pamätám, že to bolo banálne, často zbytočne sentimentálne a riadne amatérsky (=televízne) nakrútené. Pozeranie do steny je zábavnejšie.(3.7.2008)

• Ridick

nie velmi povedena drama... najlepsi bol vsak predstavitel craiga, kt. sa cely film len usmieval a prehodil par viet aj to bez vacsej snahy...(15.9.2005)

Nechci nijak kritizovat zázrak, který se stal. Obdivuhodná je i víra oné matky. Drobný problém spatřuji spíše v této filmové reprodukci. Autor sám byl nejspíše zmaten, protože jeho film přináší také spíše zmatek, než poselství. Zmatek v tom, komu/čemu vlastně ona matka věřila? Během filmu se to totiž střídalo. Nevím, jak na tom je skutečná matka. Ale ta filmová v Bohu zakotvena není a mluví spíše jakoby o Bohu vyšší mocnosti, než o Bohu otci. Ale kdo už by rád nějaký přínosný film, tento by uškodit neměl. TIPseznam dalších křesťanských filmů.(22.4.2018)

Slabé, amatérske. Dala by som menej, ale pre vieru a silu matky sa to oplatí vidieť. Stačí raz.(22.3.2014)

• Djkoma

Koukal jsem na to a nepamatuju si z toho nic. Asi tenspánek byl hlubokej.(5.1.2006)