• Gimp

O moc slabší než trojka. Omezuje se bohužel na skoro doslovné citace z jiných filmů místo toho aby parodovala žánr sám o sobě.(15.7.2006)

• choze

Zřejmě už dementní Zucker se s tím nemaže a recykluje stále ty samé, do omrzení louhované pubertální gagy, hlavně neustálé pády, vrážení do něčeho hlavou a fekální humor. Leslie Nielsen za zenitem zato bez kalhot, tu má narozdíl od trojky aspoň jeden vtipný výstup v OSN, co ale nepochopím je, proč skvělého Charlie Sheena nahradil tragický Craig Bierko a jak sem ukecali Billa Pullmana a Jamese Earla Jonese. Celkově opět bezradně splácaná sračka, ale s řadou dobrých frků (vede Detroit).(17.6.2006)

Saw, Nenávisť, Vojna svetov, Skrotená hora, Million Dollar Baby, Saw 2, Osada. Scary Movie 4 priam neuveriteľne trefne paroduje tie najznámejšie scény z týchto filmov v typickom štýle tej najklasickejšej paródie. Hlavne čo sa týka Vojny svetov – to proste nemá chybu.(23.5.2006)

• monolog

Je pravda, že je tu pár hodně zábavných scén (Leslie Nielsen ve školce, Leslie Nielsen v OSN, Saw a Shaquille O'Neal na začátku). Potom jsou tu už horší scény, ale přesto se usmějete (Charlie a jeho ego, semtam scénka z Nenávisti, sem tam něco s tou nadrženou negřicí). Ale zbytek je totální trapnej mišmaš. Vesnice a Milionový kotě určitě vedou v hloupostech. Zajímalo by mě, proč do popředí pořád ale cpou Annu Faris. Nějak mi to nedochází. Když to byla hlavně parodie na Vřískot, dalo se to chápat. Jenže to už dlouho není. Myslím, že největším problémem je Anna a její postava vůbec. Vřískot měl příběh na parodii. Jenže ty ostatní hlavní předlohy všech dílů (Haunting, Znamení a Válka světů) prostě nemají. Měly by to být spíš jen epizodní scénky v celém filmu a ne rámec. Všechny tři byly už samy o sobě dějově (hustota příběhu) spíš parodií, než čím jiným. A dalším problémem je výběr herců do hlavních rolí. Proč všechny ty dobrý dát do pozadí a všechny ty mršiny neudělat hlavními? Kurňa, vždyť i Shaquille hraje zatraceně líp, než oba hlavní hrdinové! Tohle je jen zprasený film a nebýt těch několika dobrých scén hodil bych to do odpadu, kam to i tak právem náleží.(23.8.2006)

• Eddard

Opravdu špatná parodie s několika vtipnými momenty (na jejichž spočítání vám budou stačit prstíky horních končetin). Zuckerova partička už dávno neví, co je vkusný nevkus. Někdo by jim měl například prozradit, že gagy jako viagrová hypernerealistická erekce se objevují v každém druhém kresleném vtipu. I když mám pro parodie slabost, nemůžu jít přes 30%(4.5.2007)

• - Architekti si dali natolik záležet, aby každé místo vypadalo jako z parodovaného filmu, že producenti série Saw požádali o zapůjčení koupelny do svého třetího dílu. (imro)

• - Scéna, kdy prezident Spojených států (Leslie Nielsen) poslouchá příběh o kachničce a následně se dozví o útoku mimozemšťanů, je parodií na obdobně klidnou reakci amerického prezidenta George W. Bushe při teroristických útocích 11. září 2001. (orkadimenza)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)