• Legas

Nakoukejte nejdřív alespoň Válku světů, Nenávist a Vesnici, abyste vůbec z téhle "parodie" něco měli, resp. abyste vůbec pochopili, v čem měl být ten vtip. Scary Movie 4 je doslovnou citací výše zmíněných filmů nejen obrazově, ale i dialogově, což je absolutní katastrofa. Navíc většina fórů je vyloženě trapná. Stydím se za to, ale v prvních 15 minutách jsem se i občas zasmál. Jako FILM je SM 4 ještě daleko za českými Kameňáky, jejichž vtipy byly na sebe docela solidně zakomponovány. Pokud je Kameňák "filmovou" verzí televizních estrád, pak nevím, co je SM 4. Pirátská verze výše zmíněných filmů, kde hrají neherci a občas si spletou dialogy? Scary je to určitě, ale movie ani omylem.(19.5.2006)

• Slasher

Doposud nejhorší díl série. Vyloženě jsem se mohl smíchy po*rat jen jednou jedinkrát, a to ještě především zásluhou Charlie Sheena, který TO bohužel zaboří do betonu hned na začátku. Vtip se ale vzápětí taví v nudu a chvílema trapnost, navíc pro neznalce parodovaných filmů je to asi vážně ztráta času. Anna Faris už je v sérii totálně okoukaná a nemá čím novým zaujmout, zasloužila by si napříště zkapat hned v úvodu. Škoda, trojka byla vážně povedená a nabrala slibný, méně stupidní nový směr. Každopádně bych se i po tomto neúspěchu rád dočkal dalšího a dalšího Scary Movie, protože se jedná o hlavního tahouna na poli současné parodie, navíc s výhradně hororovým tématem.(12.8.2006)

• nunka

Myslím, že je na čase kriticky si uvedomiť, že posledné série kvázi úspešných paródií Scary Movie sú už len úbohou snahou pobaviť diváka originálnym humorom. Začínam mať pocit, že jednotlivé filmové pokračovania sa vzájomne kopírujú a vykradajú. Nechcem si ani len predstaviť, kam hlboko klesne ďalšia odnož Scary Movie 5.(14.7.2006)

• Eddard

Opravdu špatná parodie s několika vtipnými momenty (na jejichž spočítání vám budou stačit prstíky horních končetin). Zuckerova partička už dávno neví, co je vkusný nevkus. Někdo by jim měl například prozradit, že gagy jako viagrová hypernerealistická erekce se objevují v každém druhém kresleném vtipu. I když mám pro parodie slabost, nemůžu jít přes 30%(4.5.2007)

Já jsem se u toho docela zasmál, takže film svuj účel splnil. Jenom lituju, že jsem zatim neviděl Válku světů. Takhle jsem asi úplně všechny fórky ve filmu nepochytil. Akorát ten úplnej závěr mi tam připadal nějak navíc a trochu mi pokazil dojem z celýho filmu. Ale pro mě (zatim) 4 hvězdičky. Až uvidim válku světů, tak třeba ještě tu 1 přidám. update: Tak už jsem tu slavnou Válku světů viděl a nechávám 4 hvězdičky.(8.7.2007)

• - V předehře na začátku, kdy se basketbalista snaží trefit do koše kamenem, hází třikrát. A pokaždé stejným kamenem, přestože v předešlém pokusu kámen doletěl na druhou stranu místnosti. A jelikož je připoutám, a nemůže moc chodit, jak by se k němu ten stejný kámen asi dostal? (Martin00x)

• - Architekti si dali natolik záležet, aby každé místo vypadalo jako z parodovaného filmu, že producenti série Saw požádali o zapůjčení koupelny do svého třetího dílu. (imro)

• - Když poprvé zaútočí mimozemšťané, tak z lidí vždy zbudou jen šaty. Očitá svědkyně v Bílém domě ale popisuje, že všude pobíhali samí nazí lidé, tudíž šaty zmizely. O několik scén později však americký prezident (Leslie Nielsen) ve svém projevu v OSN zmiňuje, že po útoku mimozemského stroje zbudou z člověka jen šaty. (orkadimenza)