• kebom

Slabučké. Insitný seriál pre mládež...(15.8.2010)

• hermiona

Obraz doby, kdy se v Petržalce ještě dalo zaparkovat bez toho, aby řidič musel nechat odbržděné auto v neutrálu, kdyby soused náhodou chtěl vodjet dřív. Nostalgie z dětství, kdy se sousedi navzájem všichni znali, děcka dováděly kolem baráku, jezdily na kolech a měly i opravdové kamarády (slovo virtuální se nepoužívalo). Taky pojem "být vychován ulicí" té generace mi teď zní jako lichotka. Škoda jen, že ty dialogy a jejich recitace jsou tak strašně nepřirozené a pro mě už dnes absolutně neposlouchatelné.(10.3.2013)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 15.2.1986, pôvodný televízny seriál (6.2.2009)(6.2.2009)

Příjemný seriál z našich časů. Činnost většiny dětí se točila krom normálního rošťačení, okolo různých užitečných kroužků od modelářského, přez sportovní, taneční atd a všechny byly zadarmo. Co dělá dnešní nezletilá mládež? Agresivita, šikanování,drogy chlast a co dělají holčičky pod vedením známého dívčího úchylného časopisu BR...WO vedeného pedofilkami??!! Na takovéto seriály jsme se rádi dívali a nepotřebovali jsme agresivní a úchylné sra..y, které dnešním dětem rvou do hlav deviantní filmaři ale i filmařky pod tlakem a pak se diví jejich kriminálnímu, agresivnímu a prasáckému chování.(26.2.2012)

• Siegmund

Názvy jednotlivých dílů: 1. Prisťahovalci; 2. Klubovňa; 3. Súperi; 4. Boj; 5. Stará mama; 6. Kamaráti; 7. Slávnosť (Pondělí 27.12.2010)(27.12.2010)