Vnitřní nepřítel

Submerged

Vnútorný nepriateľ

Akční / Thriller

Velká Británie / Bulharsko, 2005, 92 min

Vnitřní nepřítel je sice jeden z nejhorších filmů se Stevenem Seagalem, ale přesto se jedná v rámci žánru o průměr. Hodnocení je dosti malé. Pozitivem je celkem dobrý příběh a účast Vinnieho Jonese a Gary Danielse. Vadilo mi, že je film trochu sci - fi, ale jinak to není zdaleka tak špatné. Objektivní kvalita 48%.(21.1.2008)

Na Seagala hodně slušný film. Odmyslím-li si značně zmatený (čtěte stupidní) děj tak to nebylo tak špatné.Hodnotím ovšem z pozice jeho posledních kousků takže stále je to amaterská práce,ale rozhodně nic tak tragického. Uvažoval jsem chvilku o čtyřech,ale konec už neměl takové grády a přece jenom 4* už dostávají mnohem lepší filmy. A Vinnie Jones se po Condemned objevuje v další roli hláškujícího zabijáka a jako vedlejší postava byl jednoznačně nejlepší. Takže pokud máte rádi Seagala,ale nechcete se dívat na jeho nové filmy,protože jste slyšeli že je to děsná sračka tak doporučuji tohle.Nebo jak by řekl Vinnie ''Be buttfucked you cocksucking motherfucker''. 60%(14.10.2007)

• c.tucker

Fakt opravdové zlo, už jsem zase pozapomněl jaká pekla točí Steve, no sice bylo tohle jedno z lepších jeho Direct-to-DVD, ale stejně vopruz nehoráznej. Sádelňák už nemá co dát, sice dobrej trik s helikoptérou, ale jinak opravdu nic moc. Alespoň, že se nehnal do moc velký bojový akce, pár ran rozdal, ale s mírou. No a plus bylo, že záporák nezemřel v závěrečném souboji.(21.10.2007)

• boyd.

Trošku lepší než poslední Seagalovky, ale že by se mi to nějak zvlášť líbilo tak to vůbec ne. Stejně jako v poslední misi a Síle úderu i tady je Seagal ve většině scénách nadabovaný (za boha nevím proč?). Je to pořád dokola, jeho filmy jsou nuda a náročnější diváci by se na ně určitě dívat nemohli, protože by to asi po půlhodince museli vypnout!(4.3.2007)

• davidek

Nevím co si o tomhle filmu mám myslet. Jestli je to vážnej akčňák tak je to docela síla, ale pokud bych to měl brát jako částečnou parodii, tak to celkem ušlo. Akorát si dát trochu bacha na detaily. Například se dala vystřihnout scéna(navíc zpomalená) kdy jde voják k zemi a pak teprve mu vybuchnou náložky na těle. Trapný.(18.10.2007)

• Alison King

• - Ve filmu padne zmínka o tom, že anglický fotbal je bláznivý. To je odkaz na Vinnieho Jonese. Před hereckou kariérou byl profesionální fotbalista, ale neustále se pral a napadal své soupeře i rozhodčí. (JEDNATEL)

• - Natáčelo se v bulharské Sofii po dobu 31 dní od 16. srpna do 16. září 2004. (Dragoni)

• - Vo filme padlo 16 nadávok. (marciano)