poster

Kouzelná slečna Priceová

 • USA

  Bedknobs and Broomsticks

 • Velká Británie

  Bedknobs and Broomsticks

Dobrodružný / Animovaný / Rodinný / Muzikál / Fantasy

USA / Velká Británie, 1971, 117 min

 • KM Phoenix
  ****

  Kombinace animace a hraného filmu, obdobná té kterou už režisér použil v Mary Poppins (stejně jako herce Davida Tomlinsona). Zde mi však přijde, že celé dílo je hravější a zábavnější než právě Mary Poppins. Efekty i úroveň herectví jsou z dnešního pohledu úsměvné. Hudební čísla, taneční kreace a některé situace jsou podle všeh aplikovatelných měřítek bizarní, přes to, nebo možná právě proto to celé tak nějak funguje. A ještě je to všechno na pozadí událostí z druhé světové války, kdy Anglii hrozí německá invaze. Je to podivné, hodně barevné, hodně rozlítané a překvapivě i docela zábavné a s chytlavou "transportní" melodií jako bonus. Fajnšmekry také potěší úvodní titulky stylizované do podoby tapisérie z Bayeux.(6.6.2013)

 • T2

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $17,871,174Tržby Celosvetovo $18,000,000(16.5.2009)

 • MsUtahraptor
  ***

  Film jsem dost dlouho odkládala, poněvadž se mi nepovedlo sehnat sedící titulky ani v Aj. Kupodivu jich nebylo třeba- po zapnutí mne čekala překvapivě srozumitelná angličtina s několika nevtíravými písničkami. Dějově mi film nepřišel nijak úchvatný, ale pro příjemně strávené odpoledne bohatě dostačující, a to nejlepší nakonec- vynikající čarodějnická bitva v poslední čtvrthodině.(22.10.2013)

 • Pohrobek
  ****

  Kouzelný film kombinující hrané a animované sekvence. Plné krásných písniček a roztomilých triků, které byly po právu oceněny. Sympatická Angela Lansbury a Robert Stevenson se pomalu ale jistě stává mým nejoblíbenějším rodinným režisérem (Kidnapped ; Roztržitý profesor).(13.9.2005)

 • Houdini

  Oscar 1 : Speciální vizuální efekty + 4 nominace: Výprava, Kostýmy, Hudba - A, Píseň - "The Age of Not Believing"(8.4.2004)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Mary Norton. (Hans.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace