Tarzan 2

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2005, 72 min

Brian Smith

Předloha:

Edgar Rice Burroughs (kniha)

Mark Mancina
  • Jamal

Silně zaostává před svým prvním dílem, který byl **** super, )) :: škoda, že nedokázali z pokračování, které je vlastně začátkem Tarzana vydolovat více, připadá mi to stejný pokus jako když se při pokračovaní seriálu Superman vrátili do Smallville (( :: tak snad už se příště Disney polepší, protože někdy i mistr tesař se někdy utne (( :: jinak slabé, bez takového toho příběhu na který by jste se nemuseli snažit vydržet na závěrečné titulky, ale nebýt prvotního dílu, dal bych i 3 hvězdy(24.1.2006)

Pokračování? Nebo jenom návrat v čase? Poněvadž se příběh odehrává když byl tarzan malý. Škoda, že tu tentokrát nezpíval Petr Muk, ale pojďme k věci. V tomto díle je nastolen zcela nový příběh a také pár nových postav za což tvůrce hodně chválím, protože většina filmových pokračování jsou se stejnými postavami. V prvním díle jsme měli jako hlavního protivníka Clatona a tygra Sabora (či jak se ty postavy jmenovaly), tady je Zugor a zlé, sobecké gorily. Film je ale pro malé děti, takže když jsem na to koukal naposled, tak už mě to moc nebavilo, ale sranda tam stále byla.(21.3.2015)

• emo

Už mi trošku lezie krkom ako Disney umelo vytrieskava peniaze zo svojich hitov produkovaním podpriemerných pseudo pokračovaní, prequelov, spin-offov a bohvie čoho ešte. A ešte viac ma štve tolerancia odbornej tlače a komentáre typu - slušné pokračovanie s novými piesňami od Phila Collinsa... HANBA!!!(6.10.2005)

• Streeper

Pokračování Tarzana není vůbec tak dobré jako jednička. Bohužel občas se to nepovede, i když se Disney snaží udělat ze svých kultovních pohádek úspěšná pokračování, tak se to občas povede, ale jsou i případy, kdy ne, jako třeba u Tarzana. Já bych pokračování vymyslela úplně jiné, třeba jak se jim všem společně žilo v džungli i s Jane a s jejím otcem, nevěnovala bych se jeho dětství, které mě vůbec nebavilo ani nezaujalo. Výhoda je, že je film jen hodinku dlouhý, ale i tak jsem se dost nudila.(9.12.2017)

• unclejack

Slabota a prehajdákaná záležitosť. Otrasný slovenský dabing len umocnil nezážitok z tohto majsterštichu. Scenár tuctový a príbeh neoriginálny - tak vyzerá Tarzan dvojka. Pribudla kopa trápnych postáv a najtrápnejšie sú tie, ktoré poznáme už z jednotky- teraz vo verzii junior. Dosť prízemný humor nasadil tomuto filmu len korunu.(8.11.2013)