poster

Frajeri a frajerky (TV film)

Rodinný

Československo, 1979, 64 min

 • mchnk
  ***

  Pohodový snímek pro děti a mládež s výbornou fantazijní realitou i dětskými herci. Vše doprovázeno velmi slušnou hudbou.(18.11.2016)

 • anderson
  ****

  Jeden z lepších slovenských televíznych filmov, do ktorého sa FILANOVI nepodarilo vtesnať komančovskú ideológiu. (1.8.2008)(1.8.2008)

 • Siegmund
  ***

  Podle mne průměrný film, který ničím nepřekvapí, nezaujme, nenadchne, ale také nenaštve, nepopudí, neodradí ... Děj je příliš jednoduchý a přímočarý. Zdaleka není využit potenciál, jaký dané téma nabízí. Sázka o to, kdo bude chodit s vybranou dívkou prováděná sestřelováním sklenice na kamenitém břehu mi přišla pro dětský film, který by měl dozajista i vychovávat a nebo alespoň poukazovat na negativní věci, jako krajně nevhodná. Každému – a tedy i dítěti – a zejména pak 13letým klukům, by mělo být jasné, že střepy na pláži mezi kamením jsou pro ostatní nebezpečné! Jistě si mohl režisér vybrat buď jiný způsob sázky a nebo si na rozbíjení sklenice najít jiné místo! Ve filmu jsou náznaky, že Ondrej je ornitolog, ale nijak hlouběji se této jeho zálibě nepojednává.(12.8.2012)

 • hygienik
  ****

  Drevený interiér vlaku, lietadlo JAK 40 alebo pletené (?) plavky, to sú veci, ktoré v tomto filme uvidíte ale v skutočnosti ich odvial čas.(1.8.2016)

 • ripo
  **

  Priserne dlhe detailne zabery do detskych tvari po stvrtom detaile prestali mat svoj zmysel a posobili velmi rusivo.(14.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace