Reklama

Reklama

Jak jsem se stal psem

  • Česko Chundelatý pes (více)
Trailer

Obsahy(1)

Dave Douglas je talentovaný právník, jeho kariéra je pro něj vždy na prvním místě. Na výchovu svých dětí nemá čas, což se jeho manželce Rebecce vůbec nezamlouvá. Mezi Davem a jeho dospívající dcerou Carly dochází poslední dobou ke konfliktům. Dívka totiž obhajuje činy svého učitele, který při boji za práva zvířat údajně podpálil výzkumnou laboratoř Grant&Strictland. Dave se ujme případu a jako právní zástupce této firmy se snaží přesvědčit porotu i veřejnost, že se učitel dopustil trestného činu, ohrozil lidské životy a měl by skončit za mřížemi. Navíc podle něj v laboratoři k žádnému týrání zvířat nedochází. Hluboce se mýlí, v jedné z laboratoří je totiž vězněn a zkoumán posvátný pes z Tibetu. Dave se nikdy netajil tím, že nemá rád psy, jenže právě pes mu jednoho dne od základu změní život... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (79)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Je běžnou praxí na ČSFD, že některá individua tu známkují filmy už po první reklamě, aby nám ostatním dokázala, jaký skvělý odhad mají. Tady se ale poprvé stalo, že během filmu přibyl i komentář. Jak obdivuhodné. Ale vlastně proč ne. Když se Kutil Tim může proměnit v čokla, je už možné asi úplně všechno... Tohle je další útok na pospolitost americké rodiny, tentokrát zabalený do chlupatého a uslintaného balení. Nepobralo to mnoho nápadu, o vtipu nemluvě, takže to logicky nepobere ani mnoho hvězd. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $60miliónovTržby USA $61,123,569Tržby Celosvetovo $87,134,280Tržby za predaj DVD v USA $28,556,902 //počet predaných kusov 1,691,899║ Žiadna sláva tento počin ale vydržal som to a pár krát som sa dokonca aj zasmial. Produkcia od Disney začína poriadne klesať dole do nevýraznosti, takmer už žiadna preborná nápaditosť. /videl v kine: 50%/ ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Tima "Kutila" Allena mám rád, ale jeho filmová tvorba se seriálovému kultu nepřibližuje ani v nejmenším. O to víc překvapí hvězdné obsazení této šaškárny. Downey, Davis a Glover se sice v komediích cítí jako ryby ve vodě, ale v nečem takovém bych je opravdu nečekal. Jedna z úcty k Timovi, druhá za agilního psa, jehož výkon jistě potěší nejen kynology. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Tim Allen, komik známy najmä z televízneho sitkomu "Kutil Tim", mi je dosť sympatický. Tiež ma zaujal aj vo filmovej trilógii "Santa Claus", kde sa mení práve na túto vianočnú postavičku. Tak som bol celkom zvedavý, čo predvedie v tomto filme režiséra Briana Robbinsa. A vida, znova sa mi premenil priamo pred očami. Ale tento krát to bola ešte extrémnejšia zmena. Tim Allen si zahral psa. Možno to znie gýčovito, ale v bohatej produkcii Walt Disney Pictures, z toho vznikla pohodová rodinná komédia. *** ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Dá sa zasmiať. Ale treba na to odpustiť veľa naivity, aby ste si pripustili, že niečo z týchto somarín je naozaj vtipné. Pomocný živý hraný zverinec bol tiež náramne cool, takže tentokrát to pot tejto stránke nik neprepískol. Žiadne úchylačiny ako som čakal. Takže vlastne blbosť, po ktorej by, keby tam nebol Allen, ani chlpatý pes neštekol. 50%. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (7)

  • Počet scénáristů není konečný, neboť během přípravy se na textu podílelo více než deset lidí. Mezi nimi byl také Tim Allen. (imro)
  • Pro herečku Jane Curtin je Chundelatý pes prvním hraným filmem od komerčního propadu Šišounů v New Yorku (r. Steve Barron, 1993). (imro)
  • Chlapec se v prvním z filmů měnil pomocí zaklínadla „in canis corpore transmuto“, což je jen latinsky napsané „měním se do těla psa“. (imro)

Reklama

Reklama