Zoom: Akademie pro superhrdiny

Zoom

ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

Tim Allen byl sice sypmatickej, ale chvilkama až trapnej. Specer Breslin byl naprosto nechutnej. Chevyho Chyse opravdu nemusím a tendle film mu moc nepřidal. Courtney byla blbější než obvykle. Rip Torn mi seice docela sednul do své role, ale objevoval se minimálně. Kate Mara byla nevýrazná a nudná. Ryan Newman byla opravdu odporná, naprosto dítě na facku! A Kevin Zegers byl sympatickej slaďouš až to bolelo. Ale přesto ten výsledek nebyl úplně špatný. Skvělá muzika a pár vtipných scének, vykompenzovalo brutálně debilní konec.(19.1.2010)

• PanFilmov

Príliš naivná blbosť pre deti (myslím že aj deti budú dosť sklamané po zhliadnutí tejto biedačiny), úplne nezmyselný dej taktiež herecké výkony a filmárska robota mi príde odfláknutá. Najhoršie na tom je, že mi to prípadá ako úbohá snaha o napodobnenie série skvelých filmov X-men, lenže oproti X-menovi tento film nestojí ani len za zmienku!!!!!!(3.6.2008)

Na takovej odpad, jak naznačuje celkový hodnocení, bych to rozhodně neviděl - já se celkem dobře bavil :) Jasně, je to blbost, ale blbost komixově stylová, vtipná a krásně přehnaná :) Snad jen ta finální bitva, na kterou celou dobu trénujou, je dost nemastná neslaná. Taky bych chtěl do drive-inu zajet lítajícím talířem :D Souhlasící komentáře: nash., honajz(30.12.2010)

Jak to dopadne, když si superhrdina zaletí létajícím talířem pro hamburger a zmrzlinu? A jakou neobvyklou schopnost má chlapec, který si říká „Jupiter, plynný obr“? Nejen o tom je pohodová parodie, která si v přátelském duchu utahuje ze všemožných klišé superhrdinských comicsů a to v překvapivě husté palbě často velmi jemných a zasvěcených vtípků a narážek. Pobaví Tim Allen jako otrávený a notně sarkastický bývalý superhrdina trousící suché ironické hlášky i poněkud nesourodý tým superhrdinů k němuž mimo jiné patří dvanáctiletý tlouštík nafukující libovolnou část těla nebo šestiletá supersilačka převlékající se za princezny a baletky. „Nabijte druhou síť a připravte k odpalu.“ – „To je výborný nápad pane. Kéž bychom tu druhou síť měli.“(15.11.2010)

• Le_Chuck

Zinfantilnení X-meni vykradnutí materskou superškolkou pre problémových adolescentov, zabalení do sopľovej gule plnej srdcervúcich posolstiev a prdiacich gagov. Že "byť iný" sa nehovorí, priaťestvo je nadovšetko, a že pod najhrubšími dioptriami sa skrýva kráska, musí pochopiť každé 6-ročné decko, ktoré bude u znechutených rodičov po projekcii škemrať o figurku vyslužilého kapitána Zooma. Film je svojim prístupom k divákovi, (logikou, dialógmi a štýlom humoru) naladený na vekovú kategóriu under 9, čoho následkom sú znechutené dojmy (okolo 15%) každého, kto nieje v kine prvý krát. Superteletubies!(25.10.2006)

• - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)