Zoom: Akademie pro superhrdiny

Zoom

ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

Tim Allen byl sice sypmatickej, ale chvilkama až trapnej. Specer Breslin byl naprosto nechutnej. Chevyho Chyse opravdu nemusím a tendle film mu moc nepřidal. Courtney byla blbější než obvykle. Rip Torn mi seice docela sednul do své role, ale objevoval se minimálně. Kate Mara byla nevýrazná a nudná. Ryan Newman byla opravdu odporná, naprosto dítě na facku! A Kevin Zegers byl sympatickej slaďouš až to bolelo. Ale přesto ten výsledek nebyl úplně špatný. Skvělá muzika a pár vtipných scének, vykompenzovalo brutálně debilní konec.(19.1.2010)

• ThomasL

Velice jednoduchá ptákovina, ve které má bývalý superhrdina Tim Allen předat své znalosti dětem s nadlidskými schopnostmi a samozřejmě je ze začátku proti, aby na konci mohl být pro. A nakonec přemůžou zlosyna(kterého zde vykreslovali jako největšího parchanta a zabijáka, co kdy po zemi chodil - souboj s ním mi přišel jako rutina všedního dne) a vše se v dobré obrátí a společně zachrání svět. Kolikrát už tu bylo něco podobného - podobně stupidního? Musím, ale uznat, že na castingu vybrali tu podle mého názoru nejroztomilejší dívenku do role šestileté holčičky, která byla schopná uzvednout prakticky cokoliv - ta byla kouzelná. Zbytek stál tak říkajíc za hovno!(9.9.2010)

• Rosana

Když vezmu v potaz, že šlo o pohádku pro malé děti, tak to docela šlo. Ale už zastavte produkci dalších filmů o superhrdinech!!! Nebyla to až taková sranda a místy dosahovat film totální trapnosti (když se na doktora Granta otočí trchoř zadkem, proč neuhne a čeká, až mu to tchoř napálí o obličeje?!) Popravdě - bylo mi kutila Tima, Moniky z přátel a pana Grizvolda opravdu líto!(29.10.2008)

• Marlow2

Zaujalo mě herecké obsazení, ale nakonec jsem co dělat, abych to vůbec dokoukal do konce. Tim Allen z toho vyšel ještě nejlíp a jeho postavu mu celkem sedla. Postava C. Cox byla úplně zbytečná a nejvíce mi bylo líto Chavy Chase, který to schytal jako terč trapných fórů. Dětští představitelé: 6ti-letá "silačka" byla celý film jen otravná a přitom měla být roztomilá. Zbývající trio jako by nebylo.(18.12.2010)

• genetique

Už plagát napovedá, že sa nebude jednať o supercomicsový film, ale o infantilný zábavný pokus. A na mňa ten pokus zabral. Teda v rámci možností. Triky a efekty sú na takúto blbosť celkom utešujúce, nápad nebol zlý, ale všetko to vravím len z toho pohľadu, že som čakal totálnu stokarinu. K tomu mladí sympatickí herci a stlstnutý Chevy Chase, dalo sa na to pozerať. 45%.(29.2.2008)

• - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)