Zoom: Akademie pro superhrdiny

ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2006, 83 min

• ostravak30

Tak tohle je fakt velký průšvih. A kdyby to bylo povolené, použil bych ostřejšího slůvka. Nevím co zbourat dřív. Zda to, že se má jednat o komedii, přitom jsem se za celou dobu nezasmál. Tvůrci se snaží být vtipní za každou cenu a to je vždycky cesta do pekla. Jejich humor je spíše trapný a podle autorů se máme smát tomu, že někomu na ksichtu přistane tuna snoplů. Nebo mám snad hanobit to, že film byl příliš nudný? Snímek má třiaosmdesát minut a více než pětasedmdesát se odehrává ve výzkumném centru. Tam se odehrávají ty nejtrapnější a nejnudnější minuty. Buď se nesmyslně žvaní nebo se trapně jako trénuje. Závěrečná jako bitka pak už nic nemůže vylepšit. Vůbec nechápu jaké ambice mohli tvůrci mít, ale naprosto pochopitelně je film nesplnil.(4.3.2017)

• ajuska

Superhrdinové pro děti. Celý film je prakticky o ničem, výcvik je nudný a závěrečný souboj rozhodně neodpovídí předcházejícímu vyhrožování, navíc všechno slouží jen výchovnému aspektu, kde se obligátně mluví o rodině, přátelství, odlišnosti atd. Jediná sympatická postava je malá blonďatá holčička, která dokáže občas vyvolat i úsměv na rtech.(6.7.2007)

Pokial ste uplny komiksovy maniak, tak na prvych miestach musia byt filmy ako X-meni, Spider-man, Superman a pod...No este raz, pokial ste uplny komiksovy maniak, tak sa vam pacia aj filmy ako My super ex-girlfriend tak aj Skola superhrdinov a tak aj Zoom...Kaslat na velmi zle vykony Tima ci Chevyho(na ktoreho som sa po rokoch doslova tesil), kaslat aj na totalne stupidne sceny ci scenar.... Pokial si uvedomite ze tento film je hlavne pre deti - 50% ako vysitych!(16.5.2007)

Úžasne odľahčená komédia o superhrdinoch, ktorú tu zjavne dosť ľudí nepochopilo. Hlavne hlášky Tima Allena stoja za to (nemal ďaleko k Willisovi v Poslednom skautovi), k tomu rozkošne nemotorná Courteney Cox a roztomilé kostýmčeky malej supersilnej Princezny. Nechýbajú aj slabšie momenty, no v porovnaní s podobne ladeným seriálom No Order Family, je na tom tento film lepšie.(16.8.2014)

Tim Allen byl sice sypmatickej, ale chvilkama až trapnej. Specer Breslin byl naprosto nechutnej. Chevyho Chyse opravdu nemusím a tendle film mu moc nepřidal. Courtney byla blbější než obvykle. Rip Torn mi seice docela sednul do své role, ale objevoval se minimálně. Kate Mara byla nevýrazná a nudná. Ryan Newman byla opravdu odporná, naprosto dítě na facku! A Kevin Zegers byl sympatickej slaďouš až to bolelo. Ale přesto ten výsledek nebyl úplně špatný. Skvělá muzika a pár vtipných scének, vykompenzovalo brutálně debilní konec.(19.1.2010)

• - Film se natáčel v Kingmanu v Arizoně v USA a v Torontu v Kanadě. (rafix)