Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

Aljak

Originálne áno, ale inak dosť slabé. Príliš veľa infantilnosti a afektu, príliš málo dôvtipu a nápaditosti. Proste, asi všetko to, čo by som od animáku nechcel. K postávam som nepociťoval takmer žiadnu sympatiu, a dialógy boli nanajvýš slabé. Jediné, čo ako tak pobavilo, tak boli tie vlky a ich formácie. Ale inak dosť bieda, hoci potenciál ktorý mohol ťažiť najmä z originality v tom určite bol. Jeden z najslabších animákov aké som v poslednej dobe videl. ()

Ainy

Není nad to být na paragrafu a mít čas na ptákoviny. Závažnost situace si vyžaduje usilovné hledání zatím nezhlédnutých pohádek a tím alespoň trochu zabavit hicující dítě. Teploty klesly a začala se u tohoto tak trochu ztřeštěného příběhu zase smát a já s ní. Asi nejvíc pobavili vlci a jejich nespočetné bojové formace. Nejmíň zase holub a jeho trapné songy. Je to takový miloučký ňuňu dobrodružný animák a jako každý, tak i on vysílá do světa své poselství: "Přestaňte se fyzicky sbližovat, postavte si na střeše přistávací plochu pro ptáky, zapněte naváděcí světla a čekejte leteckou poštu s miminem. Kdo nemá vlastní dům, tak vám zásilková, čapí služba doručí balíček až ke dveřím." Nám se to každopádně líbilo. Doporučujeme. ()

P1tr

Čapí dobrodružství svůj tvůrčí tým nezapřou a nabízí svižný a příjemně ujetý humor, jak jsme od Stollera a Samberga zvyklí, za což jsem moc rád, neboť animované filmy vyzývají k vyměknutí, kterého se kreativní síla snímku nedopustila a přináší tak celkem svěží vánek do tohoto žánru, kdy se dojímaní diváků omezuje na minimum a v popředí je kvalitní humor. ()

balcazar

Zbytočné komentovať. Animák, ktorý sa dá pozrieť, ale nijako nevyjde z hraníc obyčajnosti a priemernosti. Najhoršia na tom bola postava toho trápneho holuba. To bolo tak zlé, že som dostával tik zakaždým, keď dostal priestor. Keď sa film snaží nasilu upútať a byť vtipný, môže z toho vyjsť len trápnosť. ()

Necrotongue

Na rozdíl od filmu Obr Dobr jsem se bavil od začátku až do konce,Tulip a Junior tvoří klasickou dvojici plnou protikladů,což je už čisté klišé,ale v tomto snímku to na mě fungovalo výborně.Tvůrci navíc zapracovali do děje pár skvělých nápadů,takže jsem si mohl mimo jiné užít vlčí transformace a tichý boj s tučňáky,ale celou dobu jsem měl silné obavy ze závěrečného hlubokého a mazlavého patosu,který se k mému překvapení nekonal,namísto toho jsem odhalil,že je Tulip buď irského nebo skotského původu.Jednou z mála věcí,které se mi na filmu nelíbily,je úplně zbytečná postava holuba,jež má zřejmě nahradit prvoplánové uklouznutí na banánové slupce,zásah šlehačkovým dortem do obličeje,Jar Jar Bingse apod. ()