Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání. (Freeman Ent.)

M.i.k.e

Stoller po pár velmi dobrých komediích i pár půserech zkusil animák a ono to vyšlo.Storks sice nejsou nijak úplně převratní,ale dějová klišátka jsou vyrovnávána spoustou vtípků a gagů,které jsou většinou velmi vtipné.Nechybí navíc nápaditost a velmi slušný spád.Překvapení z ničeho a spravení chuti po infantilních a otravných Trolech...70% ()

Xmilden

Zpočátku parádní animovaná palba, která svou vtipností strčila do kapsy značnou část letošní kreslené produkce. Škoda že se film začne postupem času přesunovat od ujetosti k vážnější notě. Vyloženou peckou je Holub, kterého je radost sledovat. Bohužel prostoru dostal méně. Snímek je v mých očích určitě výše než Hledá se Dory. 70% ()

Lukoboss

Kamenem úrazu ani tak není to, že je to o dětech pro děti a rodiny a je to celý ťuťu ňuňu roztomilý. Blbý na tom je ta skutečnost, že to má hodinu a půl a přitom má divák pocit, že to vůbec neutíká. Nemá to spád, po hodině už jsem se díval na hodinky, protože jsem měl pocit, že to trvá věčnost, a přitom ještě 30 minut zbývalo. A to je špatně. Děti se asi nudit nebudou, z těch velkých očí a barevných postaviček budou nejspíš nadšený. Plus dávám hlavně za vtípky s vlkama, to bylo hodně povedený a v rámci filmu to bylo jakýmsi osvěžením. ()

spageta

Po dlouhé době zase jeden super animák, našlapaný akcí, vtipem a parodií od začátku do konce. Nechyběla klasická výchovná témata o důležitosti hodnot, ale vzhledem k tomu, že je to hlavně pro děti, tak to tam má své místo. Snímek mě opravdu bavil, dlouho jsem se tolik u filmu nenasmála. Jen těch dětí bylo moc. ()

P1tr

Čapí dobrodružství svůj tvůrčí tým nezapřou a nabízí svižný a příjemně ujetý humor, jak jsme od Stollera a Samberga zvyklí, za což jsem moc rád, neboť animované filmy vyzývají k vyměknutí, kterého se kreativní síla snímku nedopustila a přináší tak celkem svěží vánek do tohoto žánru, kdy se dojímaní diváků omezuje na minimum a v popředí je kvalitní humor. ()