První půle je typická Sandlerovka se vším všudy. Vtípky se skoky v čase + "bonusové" funkce dálkového ovladače + stírání sousedovnic spratka (po pravdě řečeno, to jsem si užíval nejvíc:-). Zatímco ta druhá je smutným až dojemným dramatem o životě. I přes to všechno, že je druhá polovina očekávatelná a jednoduchá dokáže dojmout hlavně díky vynikajícímu Sandlarovu výkonu. Navíc, úžasné tělo Kate Beckinsale, mě taky přivádí k šílenství ;-). Po opětovném shlédutí zvedám na 5.(18.1.2007)

Rozpočet $82,5miliónaTržby USA $137,355,633Tržby Celosvetovo $237,681,299Tržby za predaj DVD v USA $81,280,905 //počet predaných kusov 4,847,223║ Jeden z tých stráviteľnejších filmov s Adamom Sandlerom, aj keď bez jeho klasických humusárien sa to nezaobíde ale aspoň že dej je ako tak stráviteľný, či dokonca aj nesúci nejaké to posolstvo... a k tomu aj tie jeho bláznivé kúsky a zvrhlé vtípky slušne pobavia, prípadne záver pekne emociálne dojme. /videl v kine: 75%/(12.1.2007)

Nápad je to báječný. Pošoupnou si vlastní život podle potřeby. Dopředu, dozadu, něco přeskočit, zpomalit, zrychlit (trochu problém vidím v tom, že chlapa napadne zrychlit zrovna, když by měl kliknout na zpomalit), vypnout zvuk atd. Do menu bych raději nelezla „ někdy je lepší nechat si určité vzpomínky jenom v hlavě“. Námět je to vážně bezvadný, ale s celkovým hodnocením jsem tak trochu na vážkách ..... ovšem pokud vezmu ovladač a zrychlím některé šťastně dojemné okamžiky americké rodinky, přeskočím několik „humorných“ vtípků, tak tu 4 zmáčknu. Click.(22.7.2006)

Adam Sandler válí. Jeho herecký výkon je na stejně vysoké úrovni, jako ten komediální. Sandler se v poslední době ukazuje v čím dál více kvalitních snímcích, a samozřejmě nezapomněl pozvat i svého kamaráda Roba Schneidera, jehož princ byl nejvtipnější postavou filmu (v poměru s dobou strávenou na obrazovce). Hasselhoff si zahrál nejlepší roli svého života a o Walkenovi je zbytečné se vůbec zmiňovat. Snad první film, kde Sandler dokázal, že umí hrát i dramatické role, a ke konci mě donutil uronit slzu, a ne jednu. Zápletka docela originální (docela... podobné balení tu bylo už několikrát, nyní ale se zbrusu novým obalem), takový univerzální ovladač mého vlastního univerza by nebyl rozhodně k zahození.(13.11.2006)

Skvělá Sandlerovka, na které je nejhustší ta malá role Davida Hasselhoffa. David tady fakt valí ještě víc než ve SpongeBob a v tomhle filmu je pro mě tím, čím pro ostatní Johnny Depp v Pirátech z Karibiku (i když má výrazněji méně prostoru). Adam Sandler také valí, skvěle zvládá i tu méně humornou rovinu své postavy, Kate Beckinsale to moc sluší a Sean Astin a Christoper Walken také supr. Některé vtípky se skutečně povedly a Klik je tak díky tomu opravdu velmi příjemnou záležitostí.(22.9.2006)

• - Anděl smrti (Christopher Walken) se jmenuje Morty. Toto jméno vychází z latinského slova mors, což v překladu do češtiny znamená smrt. (Bube1)

• - Michael Newman (Adam Sandler) nosí ve snímku hodinky Hamilton Khaki. (kwaicheng)

• - Hudbu k filmu mal pôvodne zložiť Alan Silvestri, no kvôli nezhodám od projektu v marci 2006 odstúpil. (m.a.t.o.)