• DaViD´82

Rodina na prvním místě. Abyste došli k tomuto zásadnímu rozhodnutí, tak musíte protrpět zhruba sto minut s tímto "komediálním" skvostem. Námět sice jistý komediální potenciál má, to by ho však nesměli do rukou dostat Coraci se Sandlerem. Klik je v první půli klasická rodinná komedie, akorát že bez vtipu. O ty se sice tvůrci tu a tam snaží, ale fekální rádoby-humor typu prdění do tváře Davida Hasselhoffa lze těžko považovat za něco vtipného. V druhé půlce tuto notu sice snímek opustí, zato nasadí další těžký kalibr - cestu za poznáním těch pravých životních hodnot. Navíc s poněkud směšným pokusem o citovou stránku věci. Klik mohla být docela dobrá tuctová komedie ve stylu Božského Bruce... Kdyby byla kratší, bez nefunkčních citově vyděračských scén a hlavně kdyby v ní byl nějaký humor. Je to dokonce horší než klasicky buranské sandlerovky. Proč? Jelikož tohle si hraje na něco víc. Nebýt Sundance, tak jdu s hodnocením ještě níže.(11.8.2007)

Nenápadná americká komédia s nádychom sci-fi fantasy. Variácie na cestovanie v čase mám rád, takže tento film mi prišiel celkom vhod. Využíva túto tému jednoducho a s humorom. Adam Sandler v hlavnej úlohe odviedol taktiež dobrý výkon, čo možno tvrdiť i o ďalších hercoch, vrátane Davida Hasselhoffa. Nie je to však komédia pri ktorej sa budete zadúšať smiechom, ale je to podarený príjemný film. ***(4.2.2008)

Kate Beckinsale je naprostá kočka...už jen kvůli ní je radost koukat na film :-) ale vážně...podobný námět jako Bruce Almighty, ale hůře provedený, hlavní postavou hůře zahraný...velmi se mi líbil "Hajzlhof", který jediný vytváří vtipné scény, Adam Sandler je nevtipný, místy silně nesympatický, místy herecky slušný. Příliš jsem se nezasmál, ale vcelku jsem se jako běžný divák příliš nenudil. Ale na druhou projekci se zatím dlouhodobě nechystám :-)(2.1.2008)

Překvapivě rozmáchlá komedie. Poté co Sandler sežene ovladač na všechno a cokoliv ho štve začne přetáčet, přístroj se přepne na autopilot a on tak ztratí kontrolu nad svým životem. Ačkoliv Sandlera vůbec nemusím, tady mi ani moc nevadil. A humor postavený na psím šukání a prdění Hasselhoffovi do ksichtu je chvílema vážně povedený. Poté se příběh přesune do sentimentální fáze, kdy život hlavnímu hrdinovi propadá mezi prsty, což je možná nejlepší část filmu. Překvapivě povedený snímek.(30.12.2007)

Sandler nezklamal. Překvapivě selhává ryze komediální vršení nápadů, hlavně kvůli tomu, že Coraci nezvládá kočírovat rytmus řetězení vtípků a često vyniká jeho neohrabanost. Poslední půlhodina, kterou budou mnozí jistě Sandlerovi (tradičně) vyčítat, plná morálního ponaučení, ale i typicky Sandlerovských ryzích citů (viz 50x a stále poprvé) ale celkový dojem hodně napravuje. Coraci najednou režíruje plynule a ovládá jak vyprávěcí tempo, tak i jednotlivé emocionální vrcholy, které jsou i při vší jednoduchosti, primitivismu a přímočarosti (a snad i právě proto) velice působivé. Sandler mě zase nezklamal, a i když mu to se Segalem sluší o poznání víc, zase mě dokázal nabít pozitivní energií. Good.(14.7.2006)

• - Voda, ktorú Ben (Jake Hoffman) podáva Michaelovi (Adam Sandler) vo svojej kancelárii je nórska minerálka VOSS. (m.a.t.o.)

• - Michael Newman (Adam Sandler) nosí ve snímku hodinky Hamilton Khaki. (kwaicheng)

• - Michael Newman (Adam Sandler) má na sobě okolo 54. minuty trikot skupiny Led Zeppelin s námětem k jejich turné nazvané United States of Amerika z roku 1977. (Terva)