Kate Beckinsale je naprostá kočka...už jen kvůli ní je radost koukat na film :-) ale vážně...podobný námět jako Bruce Almighty, ale hůře provedený, hlavní postavou hůře zahraný...velmi se mi líbil "Hajzlhof", který jediný vytváří vtipné scény, Adam Sandler je nevtipný, místy silně nesympatický, místy herecky slušný. Příliš jsem se nezasmál, ale vcelku jsem se jako běžný divák příliš nenudil. Ale na druhou projekci se zatím dlouhodobě nechystám :-)(2.1.2008)

Adam Sandler válí. Jeho herecký výkon je na stejně vysoké úrovni, jako ten komediální. Sandler se v poslední době ukazuje v čím dál více kvalitních snímcích, a samozřejmě nezapomněl pozvat i svého kamaráda Roba Schneidera, jehož princ byl nejvtipnější postavou filmu (v poměru s dobou strávenou na obrazovce). Hasselhoff si zahrál nejlepší roli svého života a o Walkenovi je zbytečné se vůbec zmiňovat. Snad první film, kde Sandler dokázal, že umí hrát i dramatické role, a ke konci mě donutil uronit slzu, a ne jednu. Zápletka docela originální (docela... podobné balení tu bylo už několikrát, nyní ale se zbrusu novým obalem), takový univerzální ovladač mého vlastního univerza by nebyl rozhodně k zahození.(13.11.2006)

• choze

Mnohdy v mých očích zachrání veskrze špatný film od ohodnocení odpad! aspoň dobrý námět, ale v případě KLIKU je tomu naopak. Ani nechci pomyslet, co se z nápadu s ovladačem života dalo vytřískat za geniální taškařici (nemluvě o jeho potenciálu v jiných žánrech), protože bych pak DVD s touhle další veskrze průměrnou a v poslední třetině krajně nepříjemně melancholickou sandlerovkou musel rozdupat. Svižný úvod, nudný dojezd (po skončení filmu se mi nechtělo věřit, že má jen 98 minut), učebnicový příklad promarněné příležitosti. Američané, mohli byste se kurva už laskavě začít věnovat svým dětem, abysme nemuseli pořád čumět na ty vaše moralistické bláboly? Hasselhoff byl ovšem boží.(18.3.2007)

Adam Sandler se objevuje stále v lepších a lepších filmech a tento to potvrzuje. Výborná komedie, u které se člověk zasměje ale i zvážní Je to jeden z mála filmů kde se neobjeví aspoň v pár vteřinové scéně Sandlerův kamarád Rob Schneider nebo jsem si ho tam tedy nevšiml. Christopher Walken jako anděl smrti je výborný to samý David Hasselhoff jako šéf. Kdybych měl možnost se znova podívat na tuto výbornou komedii ihned bych šel. Čekal jsem od toho dost a to jsem dostal. Mimochodem z Coraciho se stává stále lepší a lepší režisér. Některé scény byly opravdu výborné. --- Kdo je to ten Derek? – Můj přítel, nejvíc sexy kluk na škole. – No ještě bude rozpálený až mu zapálim dům.(5.8.2006)

Univerzální ovladač. Jedno tlačítko na všechno. Jen namířit, zmáčknout, potom se naprogramuje sám...... . Některé věci se prostě dějí, dějí a užitek - tedy požitek - žádný. Trochu fekálního humoru (inu Sandler) a také moralizování, ze kterého Vám (asi) budou slzet oči. Ale obojí beru, protože je to bohužel (to moralizování) FAKT. Už to není jen o sympatiích k Sandlerovi. Jeho filmy začínají být pro všechny. Jen by to chtělo zvednout kvalitu. Po skončení mě napadá, že to mohla být veselá komedie. A bacha! Každej nemá dva pokusy!(14.3.2007)

• - Celosvětová premiéra proběhla 14. června 2006 ve Westwoodu v Los Angeles. (BMW12)

• - Ovladač, použitý ve filmu, byl vytvořen hlavním výtvarníkem Perrym Andelinem Blakeam. Měl být superergonomický a sloužit jako prodloužená ruka. (Amplifier)

• - Úlohu Donny Newman (Kate Beckinsale) odmietli Lauren Graham aj Drew Barrymore. (m.a.t.o.)