• choze

Mnohdy v mých očích zachrání veskrze špatný film od ohodnocení odpad! aspoň dobrý námět, ale v případě KLIKU je tomu naopak. Ani nechci pomyslet, co se z nápadu s ovladačem života dalo vytřískat za geniální taškařici (nemluvě o jeho potenciálu v jiných žánrech), protože bych pak DVD s touhle další veskrze průměrnou a v poslední třetině krajně nepříjemně melancholickou sandlerovkou musel rozdupat. Svižný úvod, nudný dojezd (po skončení filmu se mi nechtělo věřit, že má jen 98 minut), učebnicový příklad promarněné příležitosti. Američané, mohli byste se kurva už laskavě začít věnovat svým dětem, abysme nemuseli pořád čumět na ty vaše moralistické bláboly? Hasselhoff byl ovšem boží.(18.3.2007)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +příjemný a zajímavý příběh, velice fain herci, dobře zpracované -zábavné to sice je, ale řehnit se po celou dobu nebudete/// Film po celou dobu zásadně nevybočuje z hodnocení 3*. Důležité však je, že ani na chvilku nespadne do vod průměru a pokud k celému filmu připočtu závěr, resp. poslední třetinu, tak musím hodnotit o hvězdičku víc. Tohle je velice příjemná podívaná. Svým způsobem poučná, ale né moc okatě. Dost mi to připomínalo film Andrew: Člen rodiny a ten mě nedávno dost nadchl. Tento snímek je samozřejmě odlišný, ale nese se v podobném duchu. Jinak herci docela vynikají. Adam Sandler svojí rolí utáhl celý snímek a Kate to v pižamku možná sluší víc než v latexovém oblečku :-) No a Hasselhoff potěší. Tohlě je příjemná rodinná podívaná u které se pobavíte ale aji si poplačete./// Celkem 75%///(16.2.2008)

Cival to v podstatě řekl za mne. První půlka je tradiční sandlerovská komika, obalená tentokrát hrátkami s časem, šílenou parukou Christophera Walkena a trochou sci-fi. Potom však začne příběh lomcovat krize středního věku a scenáristé na sebe sami prásknou, že psali Božského Bruce (onen komplex všemocnosti a jeho úskalí... kolikrát jste to viděli?)... ve druhé polovině děj znatelně zpomalí, gagy ustoupí do pozadí a je na Sandlerovi, aby uhrál depresi, poučení a všechno odtáhnul do slzopudného konce. Neříkám, že se to tomu holomkovi nepovedlo, ale musel při tom zalepit spoustu děr a stejně můj jazyk nezbavil hořké pachuti, která se dostaví, pokud se nad filmem pozastavíte jako nad celkem. Ty dvě půlky k sobě vlastně moc nepasují, jako by každá patřila jinam... divné, leč většinou zábavné a díky Kate Beckinsale občas i povinně koukatelné. :)(10.8.2006)

Překvapivě nápaditý film, který sice oplývá řadou vychytaných legračních momentů (teda až na to s těma špekama, ale na to si člověk musí u Sandlera zvyknout, že tam má aspoň jednu podobnou scénu), navíc ale dokáže oslovit i v nekomediální rovině. Přetáčení scény s loučícím se otcem bylo nečekaně působivé. Musím pochválit i herce, hlavně CHristophera Walkena. Scéna mlácení šéfa mi připoměla Klub rváčů. "S kým by ses popral? - S Davidem Hasselhofem." Docela symbolická v těch všech vychytávkách ovladače byla ta nemožnost vrátit se zpátky. P.S. Hezkej vtip na blondýny.(24.9.2006)

Skvělá Sandlerovka, na které je nejhustší ta malá role Davida Hasselhoffa. David tady fakt valí ještě víc než ve SpongeBob a v tomhle filmu je pro mě tím, čím pro ostatní Johnny Depp v Pirátech z Karibiku (i když má výrazněji méně prostoru). Adam Sandler také valí, skvěle zvládá i tu méně humornou rovinu své postavy, Kate Beckinsale to moc sluší a Sean Astin a Christoper Walken také supr. Některé vtípky se skutečně povedly a Klik je tak díky tomu opravdu velmi příjemnou záležitostí.(22.9.2006)

• - Anděl smrti (Christopher Walken) se jmenuje Morty. Toto jméno vychází z latinského slova mors, což v překladu do češtiny znamená smrt. (Bube1)

• - Tretí spoločný projekt režiséra Franka Coraciho a amerického komika Adama Sandlera. (ludovit14)

• - Komedie za 82,5 milionů utržila během prvního víkendu (23. – 25. 6. 2006) promítání v USA 40 mil. dolarů a tím se pro Adama Sandlera stala osmým filmem debutujícím na první příčce žebříčku. Zároveň se stal jediným hercem, který měl v posledních pěti letech uvedený film s víkendovým výdělkem vyšším než 30 milionů. Klik byl jeho sedmý film, který překročil magickou hranici 100 milionů a jak Sandlerovi, tak Tomu Cruisovi se podařilo pokořit tuto sumu v každém z posledních pěti let. Cruise už však vede sérii o dva roky déle. Po šesti týdnech promítání se výdělek filmu Klik vyšplhal na 234 mil. dolarů. (imro)