FIlm, který se dá rozdělit do dvou rovin... první polovina se nese spíše v komediálním duchu, kdežto druhá polovina je spíše drama, které místy dohánní až k slzám (Sandlerovi běh z nemocnice za synem). Adam Sandler předvádí slušný výkon a rozhodně umí zahrát i jiné než komediální role. Kate Beckinsale krásná jako vždy. Určitě za zmínku stojí vedlejší role Christophera Walkena, který hraje otce Sandlera....(10.12.2007)

Skvělá Sandlerovka, na které je nejhustší ta malá role Davida Hasselhoffa. David tady fakt valí ještě víc než ve SpongeBob a v tomhle filmu je pro mě tím, čím pro ostatní Johnny Depp v Pirátech z Karibiku (i když má výrazněji méně prostoru). Adam Sandler také valí, skvěle zvládá i tu méně humornou rovinu své postavy, Kate Beckinsale to moc sluší a Sean Astin a Christoper Walken také supr. Některé vtípky se skutečně povedly a Klik je tak díky tomu opravdu velmi příjemnou záležitostí.(22.9.2006)

Upřímně řečeno, nová „sandlerovka“ mě nadchla. Nebo spíše než nadchla tak mě mile překvapila. Mám křupanské komedie Adama Sandlera celkem rád. Ne že bych je přímo vyhledával, ale rozhodně jsem se u nich nikdy nenudil. Klik začíná přesně jako klasická sandlerovka, je to vtipné, hrubozrné ale s mírou a vyvíjí se to jasně podle klišovitého schématu. Jenže najednou tam, kde by měla nastat krátká a vtipně dojemná krize (viz Božský Bruce a jeho neschopnost vládnout světu + rozpad vztahu, Na Hromnice o den více – bezmoc a opakované pokusy o sebevraždu atd), tady nastane krize dlouhá a opravdu vážná! Po komedii již není ani stopy a před námi to rozjíždí regulérní drama, z kterého fakt mrazí. A film má v tu chvíli opravdu sílu. Rychlý skok z komedie na drama je pro diváka, který se ještě před chvilkou vesele smál skutečný šok. Sandler je dobrý herec a pro roli zničeného člověka je díky svému smutnému obličeji přímo ideální. O to víc zamrzí zbytečné nehodící se a neustále se opakující vtípky s šukajícími psy a malým penisem! Nehodí se do první půlky, v té druhé jsou vyloženě degradující! Nebýt toho a obávaného, ale tušeného konce (SPOILER – čekal jsem kdy se Sandler někde probudí aby zjistil, že se mu to jen zdálo a zároveň jsem doufal, že se to nestane, no škoda, s originalitou se to asi nesmí přehánět) byl by to fakt parádní kus!(15.1.2008)

V několika posledních letech se k mnoha filmovým kategoriím přidala jedna nová - takzvaná "sandlerovka"...ta totiž zahrnuje filmy, jejichž děje se točí kolem profláklého úsměvu Adama Sandlera a jejichž posláním je diváka bavit a moc mu do hlavy nevtloukat pïtomoučký děj...od Clicku jsem nečekal vůbec nic nového a možná právě proto jsem z kina odcházel s přesvědčením, že se tomuto druhu snímků začíná blýskat na lepší časy...Click totiž není tak úplně stejný jako ostatní Sandlerova díla...především zdůrazňuji, že je opravdu vtipný...není mnoho scén, při kterých byste neplivali smíchy pop-corn po sedačkách a nevytáčeli bránici do nejvyšších obrátek...invence gagů, kterými je scénář důkladně prokládán, je výborná(scény barevné metamorfózy Sandlerovy kůže či digitálně upravený David Hasselhoff jsou famózní), vtipné dialogy jsou přesně načasované a fungují skvěle...Příběh o ovladači ovládajícím celé univerzium beru s nadhledem, stejně jako s nadhledem hraje Christopher Walken, jež by své charisma mohl půjčit polovině Hollywoodu...Film je dobrý jako celek, výrazně slabší chvilku nemá, krom několika x-krát omílaných klišé, kterým se v tomhle typu filmů zřejmě nevyhne nikdo a tradičního závěrečného ponaučení se z vlastních chyb, nicméně Click vcelku slušně ustojí i tyto pasáže a když přihlédnu k roztomilé fešandě Kate Beckinsaleové a libozvučnému hudebnímu doprovodu, vychází mi 80% 82,5 miliónů dolarů(rozpočet)/232 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(4.10.2006)

Opravdu jeden z nejlepších filmů vůbec. Herecké obsazení bylo parádní. Chtěl jsem, dostal jsem. Fantazie. Zahýbe to se mnou pokaždé, kdy se na to dívám. Tenhle film mě nutí přemýšlet o tom, jestli dělám vždy tu správnou věc. Díky němu jsem se trochu polepšil, i když občas by to mohlo být ještě lepší. Budoucnost, kterou mi zde představili byla celkem reálná. Auta se mi moc líbila a design věcí taktéž. Nebudu hledat žádnou chybu, protože si myslím, že bych snad ani žádnou nenašel.(21.1.2012)

• - Anděl smrti (Christopher Walken) se jmenuje Morty. Toto jméno vychází z latinského slova mors, což v překladu do češtiny znamená smrt. (Bube1)

• - Voda, ktorú Ben (Jake Hoffman) podáva Michaelovi (Adam Sandler) vo svojej kancelárii je nórska minerálka VOSS. (m.a.t.o.)

• - Michael Newman (Adam Sandler) má na sobě okolo 54. minuty trikot skupiny Led Zeppelin s námětem k jejich turné nazvané United States of Amerika z roku 1977. (Terva)