DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +příjemný a zajímavý příběh, velice fain herci, dobře zpracované -zábavné to sice je, ale řehnit se po celou dobu nebudete/// Film po celou dobu zásadně nevybočuje z hodnocení 3*. Důležité však je, že ani na chvilku nespadne do vod průměru a pokud k celému filmu připočtu závěr, resp. poslední třetinu, tak musím hodnotit o hvězdičku víc. Tohle je velice příjemná podívaná. Svým způsobem poučná, ale né moc okatě. Dost mi to připomínalo film Andrew: Člen rodiny a ten mě nedávno dost nadchl. Tento snímek je samozřejmě odlišný, ale nese se v podobném duchu. Jinak herci docela vynikají. Adam Sandler svojí rolí utáhl celý snímek a Kate to v pižamku možná sluší víc než v latexovém oblečku :-) No a Hasselhoff potěší. Tohlě je příjemná rodinná podívaná u které se pobavíte ale aji si poplačete./// Celkem 75%///(16.2.2008)

Překvapivě nápaditý film, který sice oplývá řadou vychytaných legračních momentů (teda až na to s těma špekama, ale na to si člověk musí u Sandlera zvyknout, že tam má aspoň jednu podobnou scénu), navíc ale dokáže oslovit i v nekomediální rovině. Přetáčení scény s loučícím se otcem bylo nečekaně působivé. Musím pochválit i herce, hlavně CHristophera Walkena. Scéna mlácení šéfa mi připoměla Klub rváčů. "S kým by ses popral? - S Davidem Hasselhofem." Docela symbolická v těch všech vychytávkách ovladače byla ta nemožnost vrátit se zpátky. P.S. Hezkej vtip na blondýny.(24.9.2006)

Upřímně řečeno, nová „sandlerovka“ mě nadchla. Nebo spíše než nadchla tak mě mile překvapila. Mám křupanské komedie Adama Sandlera celkem rád. Ne že bych je přímo vyhledával, ale rozhodně jsem se u nich nikdy nenudil. Klik začíná přesně jako klasická sandlerovka, je to vtipné, hrubozrné ale s mírou a vyvíjí se to jasně podle klišovitého schématu. Jenže najednou tam, kde by měla nastat krátká a vtipně dojemná krize (viz Božský Bruce a jeho neschopnost vládnout světu + rozpad vztahu, Na Hromnice o den více – bezmoc a opakované pokusy o sebevraždu atd), tady nastane krize dlouhá a opravdu vážná! Po komedii již není ani stopy a před námi to rozjíždí regulérní drama, z kterého fakt mrazí. A film má v tu chvíli opravdu sílu. Rychlý skok z komedie na drama je pro diváka, který se ještě před chvilkou vesele smál skutečný šok. Sandler je dobrý herec a pro roli zničeného člověka je díky svému smutnému obličeji přímo ideální. O to víc zamrzí zbytečné nehodící se a neustále se opakující vtípky s šukajícími psy a malým penisem! Nehodí se do první půlky, v té druhé jsou vyloženě degradující! Nebýt toho a obávaného, ale tušeného konce (SPOILER – čekal jsem kdy se Sandler někde probudí aby zjistil, že se mu to jen zdálo a zároveň jsem doufal, že se to nestane, no škoda, s originalitou se to asi nesmí přehánět) byl by to fakt parádní kus!(15.1.2008)

Adam Sandler válí. Jeho herecký výkon je na stejně vysoké úrovni, jako ten komediální. Sandler se v poslední době ukazuje v čím dál více kvalitních snímcích, a samozřejmě nezapomněl pozvat i svého kamaráda Roba Schneidera, jehož princ byl nejvtipnější postavou filmu (v poměru s dobou strávenou na obrazovce). Hasselhoff si zahrál nejlepší roli svého života a o Walkenovi je zbytečné se vůbec zmiňovat. Snad první film, kde Sandler dokázal, že umí hrát i dramatické role, a ke konci mě donutil uronit slzu, a ne jednu. Zápletka docela originální (docela... podobné balení tu bylo už několikrát, nyní ale se zbrusu novým obalem), takový univerzální ovladač mého vlastního univerza by nebyl rozhodně k zahození.(13.11.2006)

Originálních nápadů není nikdy dost. Když jsou navíc podtržené humorem, skvělou vizuální stránkou a zatraceně sexy Kate Beckinsale, tak si můžete říct, že ta hodina a půl stála za to. Hlavní myšlenka děje je sice celkem obehraná, ale dokud se lidé budou chovat jako idioti a žít ve spěchu, tak je potřeba, aby jim to čas od času někdo vpálil do obličeje.(28.2.2010)