Sandler nezklamal. Překvapivě selhává ryze komediální vršení nápadů, hlavně kvůli tomu, že Coraci nezvládá kočírovat rytmus řetězení vtípků a često vyniká jeho neohrabanost. Poslední půlhodina, kterou budou mnozí jistě Sandlerovi (tradičně) vyčítat, plná morálního ponaučení, ale i typicky Sandlerovských ryzích citů (viz 50x a stále poprvé) ale celkový dojem hodně napravuje. Coraci najednou režíruje plynule a ovládá jak vyprávěcí tempo, tak i jednotlivé emocionální vrcholy, které jsou i při vší jednoduchosti, primitivismu a přímočarosti (a snad i právě proto) velice působivé. Sandler mě zase nezklamal, a i když mu to se Segalem sluší o poznání víc, zase mě dokázal nabít pozitivní energií. Good.(14.7.2006)

No, keď niekto príde s podobne prevratným nápadom, hlavne v podobných žánroch a nebojí sa experimentovať, prečo nie, len aby to nedopadlo ako (ne)slávny Bruce a Evan. A presne také zlé tušáky som mal z tohoto. Komicky poňatá variácia na môj top The Butterfly Effect? Áno. Našťastie to všetko zachránilo práve to nenápadné zdramatizovanie ku koncu a dojalo. Asi preto musím na hodnotení pridať. Naozaj sa mi to páčilo a aj celé zvládnutie zahrávania si s časom a priestorom naozaj oceňujem. Svoje plusy nesú však aj dosadené esá, okrem menovaných ja vyzdvihujem práve Ha-Ha-Hasselhoffa. 75%.(20.2.2008)

• k212

Jistě, nápad je to vskutku originální, dát do ruky švihlému a ambicióznímu tatíkovi ovladač k jeho životu. Nicméně je tu jeden zádrhel ba přímo nepřekonatelná překážka (pro někoho jako jsem já) a to je crazy-tandem Sandler-Coraci, který vypotil nejednu brutální komedii a i tady se pustil do další odvážné spolupráce. V Kliku jsem se dočkala nechutných a úletových vtipů, které já zjemněle nazívám Sandlerovkou poetikou (realističtěji - stupiditou), fórků, které chvílemi nejsou ani tak zábavné jako spíš trapné. Navíc se dva opravdu "vydařené" gagy opakují dost často, takže po třetím shlédnutí omrzí. A aby se to nepletlo, tak v rámci nějaké té koreknosti poplatné širšímu a mladšímu divactvu, to musí mít morální poučení a pozitivní závěr (jak já jsem si přála, aby to skončilo o 5 minut dřív). Což je další velké mínus, protože, když nechutně tak až dokonce. Ne tohle nebyla, není a nebude moje krevní skupina.(9.3.2007)

Sandler natočil opravdu podivný film. Zatímco první půlka je jeho typická komedie, kdy se může vyblbnout co hrdlo ráčí a vtípky se pohybují na stupnici - super až neskutečný trapas, ve druhé půlce příběh nesmírně potemní a na jeho konci se nebudete stačit divit. Inspirace Dickensovou "Christmas carol" je sice do očí bijící, ale vše je podané docela originálním způsobem a celý film tak dostává úplně nové otáčky. Na čem Click hodně staví jsou herci. Sandler sice nijak nevybočuje z řady, ale Hasselhoff si svůj filmový návrat vyloženě užívá a Kate Beckinsale je prostě nádherná:). Za to, jak nestydatě ji Sandler obskočil, by ho měli okamžitě kastrovat!!!(25.4.2007)

Tato komedie mě vůbec nezklamala a rozhodně mile potěšila a pobavila. Soudila bych, že pro mě asi nejvydařenější Sandlerovský kousek, jaký jsem dosud zhlédla. O půvabnou stránku filmu se postarala kráska Kate Beckinsale a podivného vědátora zase úspěšně ztvárnil Christopher Walken. Nebýt poměrně odpuzující scénky s voňavým dárečkem Davidu Hasselhoffovi pod nos a závěrečného rodinného patosu za deště uprostřed silnice a pár ostatních drobností, považovala bych tuto vydařenou komedii téměř za dokonalou.(10.1.2011)

• - V závěru filmu se ve scéně na hřbitově na náhrobcích objevují jména některých tvůrců filmu. (Ruuzha)

• - Michaelův Cadillac je ve skutečnosti prototypem vozu General Motors, jenž nebude nikdy sériově vyráběn. (Amplifier)

• - Michael Newman (Adam Sandler) nosí ve snímku hodinky Hamilton Khaki. (kwaicheng)