Michael Newman (Adam Sandler) je věčně ustaraný workholik. Nemá téměř žádný čas na svou ženu (Kate Beckinsale) a děti, zvlášť když musí neustále usilovat o přízeň nevděčného šéfa (David Hasselhoff) a bojovat o zasloužené povýšení. Až potrhlý prodavač Morty (Christopher Walken) mu nabídne klíč ke splnění všech jeho přání: magické dálkové ovládání, díky kterému se může vyhnout všem životním přehmatům, jež pro něj měly stále nepříjemnější důsledky. Michael své nové schopnosti před okolím škodolibě tají, zrychleně přeskakuje nemilé události své rodiny i svých přátel a vůbec si neuvědomuje, že dálkové ovládání postupně přebírá kontrolu nad jeho životem... Klik - život na dálkové ovládání – to je zábavná a svižná komedie o jednom dobrodružství, které se poněkud vymklo kontrole. (oficiální text distributora)

Trailer

Dever

Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. MagicDo It Again 2. Come Out and Play 3. Cool 4. EverybodyI Feel the Earth Move 5. 22 Days 6. Be Anything (But Be Mine) 7. Sequence Groove 8. Give Up the Funk (Tear the Roof Off the Sucker) 9. Match Game Theme 10. Price Is Right Theme 11. Theme from S.W.A.T. 12. Yakety Sax 13. Family Feud Theme ()

berg.12

Se Sandlerovkami mám opravdu problém. Zdá se, že začínají představovat určitý normovaný typ komedie, který sice místy pošilhává po solidním humoru, ale nerad se přitom zbavuje toho opačného. Dát jim tři hvězdičky, vyzdvihnul bych je ve svém hodnocení někam na roveň "Heartbreakers" či "Nesvatbových". Zůstanu-li u dvou, klesnou někam na úroveň Roba Schneidera (který ovšem sám pro mě ještě nepředstavuje komediální dno). Tentokrát jsem se ovšem zas tolik nepobavil a toho trapného bylo i díky časovému posunu přeci jen víc. Porovnám-li třeba s podle mě o něco povedenějším "Anger Management", volím protentokrát možnost číslo dvě. ()

DaViD´82

Rodina na prvním místě. Abyste došli k tomuto zásadnímu rozhodnutí, tak musíte protrpět zhruba sto minut s tímto "komediálním" skvostem. Námět sice jistý komediální potenciál má, to by ho však nesměli do rukou dostat Coraci se Sandlerem. Klik je v první půli klasická rodinná komedie, akorát že bez vtipu. O ty se sice tvůrci tu a tam snaží, ale fekální rádoby-humor typu prdění do tváře Davida Hasselhoffa lze těžko považovat za něco vtipného. V druhé půlce tuto notu sice snímek opustí, zato nasadí další těžký kalibr - cestu za poznáním těch pravých životních hodnot. Navíc s poněkud směšným pokusem o citovou stránku věci. Klik mohla být docela dobrá tuctová komedie ve stylu Božského Bruce... Kdyby byla kratší, bez nefunkčních citově vyděračských scén a hlavně kdyby v ní byl nějaký humor. Je to dokonce horší než klasicky buranské sandlerovky. Proč? Jelikož tohle si hraje na něco víc. Nebýt Sundance, tak jdu s hodnocením ještě níže. ()

Slasher

Překvapivě rozmáchlá komedie. Poté co Sandler sežene ovladač na všechno a cokoliv ho štve začne přetáčet, přístroj se přepne na autopilot a on tak ztratí kontrolu nad svým životem. Ačkoliv Sandlera vůbec nemusím, tady mi ani moc nevadil. A humor postavený na psím šukání a prdění Hasselhoffovi do ksichtu je chvílema vážně povedený. Poté se příběh přesune do sentimentální fáze, kdy život hlavnímu hrdinovi propadá mezi prsty, což je možná nejlepší část filmu. Překvapivě povedený snímek. ()

Spooner

Komedie se Sandlerem jsou v posledních letech jistotou velké zábavy a o tomto filmu to platí taky. Zápletka je celkem originální a první půlka je opravdu nabušená vtipy. Potom už se to dostane trochu do vážnější roviny, ale i zde to bylo velice zajímavé a to hlavně díky Sandlerovi, který dokazuje že umí opravdu hrát. Kate Beckinsale je tu opravdu sexy, Walken hraje svůj standart a David Hasselhoff je tu ještě lepší než ve Spangebobovi :-). No prostě dobrá zábava. ()

• Na začiatku sekvencie, kde sa Michael (Adam Sandler) v kancelárii rozpráva so svojím šéfom Ammerom (David Hasselhoff), sú na Ammerovom nose viditeľné okuliare. O chvíľu neskôr zmiznú. (Arsenal83)
  • Světová premiéra proběhla 14. června 2006 ve Westwoodu v Los Angeles. (BMW12)
  • V závěru filmu se ve scéně na hřbitově objevují na náhrobcích jména některých tvůrců filmu. (Ruuzha)

Související novinky

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky

26.02.2007

Rozdáno. Až na pár výjimek (jako například kategorii Nejlepší zahraniční film) se moc překvapení v letošních Oscarech neudálo. Nejvíce Oscarů, konkrétně v těch nejsilnějších filmařských kategoriích -… (více)

Oscary již po devětasedmdesáté

Oscary již po devětasedmdesáté

24.01.2007

Rok se s rokem sešel a opět se budou vyhlašovat prestižní každoroční akademická ocenění - Oscary. Nejvíce nominací mají: Babel (7), Dreamgirls (8), El Laberinto del Fauno (6), Královna (6), Krvavý… (více)