DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +příjemný a zajímavý příběh, velice fain herci, dobře zpracované -zábavné to sice je, ale řehnit se po celou dobu nebudete/// Film po celou dobu zásadně nevybočuje z hodnocení 3*. Důležité však je, že ani na chvilku nespadne do vod průměru a pokud k celému filmu připočtu závěr, resp. poslední třetinu, tak musím hodnotit o hvězdičku víc. Tohle je velice příjemná podívaná. Svým způsobem poučná, ale né moc okatě. Dost mi to připomínalo film Andrew: Člen rodiny a ten mě nedávno dost nadchl. Tento snímek je samozřejmě odlišný, ale nese se v podobném duchu. Jinak herci docela vynikají. Adam Sandler svojí rolí utáhl celý snímek a Kate to v pižamku možná sluší víc než v latexovém oblečku :-) No a Hasselhoff potěší. Tohlě je příjemná rodinná podívaná u které se pobavíte ale aji si poplačete./// Celkem 75%///(16.2.2008)

Průměrná komedie, která přichází se zajímavým a nekonvenčním nápadem, že díky jednomu ovladači můžete ovládat celý svůj život, ale nakonec už o to ani nestojíte a přejete si, aby se vám tento ovladač nikdy nedostal do ruky. V hlavní roli tohoto filmu je k vidění Adam Sandler, který v sobě komika rozhodně nezapře, a který si svou roli vyloženě užívá. Já se přiznávám, že komedie mám velmi rád a je to můj nejoblíbenější žánr. Je mi jasné, že pro někoho je komedie žánr pokleslý, pro mne to je ovšem hlavně žánr, díky kterému mám možnost se pobavit, odpoutat se od reality a zapomenout na své starosti. A přesně to mi tato komedie nabídla, takže si určitě nezaslouží nějaké nízké hodnocení. Ovšem je pravda, že onen originální nápad už po nějaké době začne nudit, a i když tvůrci dělají, co mohou, aby neupadli do jakéhosi bludného kruhu a hlavní hrdina se díky tomu dostává do stále nových a zajímavých situací, přesto to opravdu začne tak po půlhodině nudit a dá se říci, že diváka potom už téměř nic nepřekvapí. A to je hlavní chyba této komedie. Nápad je to dobrý, ale pobaví jen chvíli. Ale pořád to stačí na to, abych film zařadil do průměru, protože přece jen tak špatné to zase nebylo. Proto tato komedie ode mne získává tři hvězdičky.(28.12.2008)

Opravdu jeden z nejlepších filmů vůbec. Herecké obsazení bylo parádní. Chtěl jsem, dostal jsem. Fantazie. Zahýbe to se mnou pokaždé, kdy se na to dívám. Tenhle film mě nutí přemýšlet o tom, jestli dělám vždy tu správnou věc. Díky němu jsem se trochu polepšil, i když občas by to mohlo být ještě lepší. Budoucnost, kterou mi zde představili byla celkem reálná. Auta se mi moc líbila a design věcí taktéž. Nebudu hledat žádnou chybu, protože si myslím, že bych snad ani žádnou nenašel.(21.1.2012)

Už jen za ten nápad ovládání života pomocí dálkového ovládání je skvostný. Adam Sandler z něj dostal ještě o kapku víc než jsem očekával a tak jsem s výsledkem spokojený. Hodně Sandlerovského humoru, působí chvílemi zbytečně, ale rozhodně většina rozesměje. Potěší i přítomnost stále hezčí a hezčí Kate Beckinsale(stejně jako nepochopení přeskakování sexuálního aktu s ní pomocí ovladače). Christopher Walken si v životě už zahrál dost podivínů, ale jeho doktor Morty je perfektní napodobenina Emeta Browna z Návratu do budoucnosti.(17.12.2006)

Tato komedia ma opät milo prekvapila. Na tretikrat som si ju pozrel s Madison a opät to stalo za to. Tentokrat som sa nasmial este viac a opät sa mi pacila hlavne druha polovica filmu, kde Adam Sandler zacinal chapat nasledky, ktore zazil pomocou ovladaca a ze cely svoj zivot postupne stracal. Takze hlavna myslienka filmu nam dava odpoved na otazku, co je v zivote dolezitejsie. Praca alebo rodina. Reziser Frank Coraci dokazal zaujimavo postupne menit komedialny zaner na dramu, co je aj dovod, preco sa mi tento film velmi pacil. ________ Adam Sandler - (Michael Newman) +++ Kate Beckinsale - (Donna Newman) +++ Christopher Walken - (Morty) +++ David Hasselhoff - (Ammer) +++ Henry Winkler - (Ted Newman) +++ Julie Kavner - (Trudy Newman) +++ Sean Astin - (Bill) +++ Produkcia: Adam Sandler +++(25.4.2011)

• - Terry Crews ztvárnil stejnou roli jako ve filmu Někdo to rád blond (2004), kde zpíval v autě. (Langy10)

• - Hudbu k filmu mal pôvodne zložiť Alan Silvestri, no kvôli nezhodám od projektu v marci 2006 odstúpil. (m.a.t.o.)

• - Hlavní části filmu se odehrávají v letech 2006, 2007, 2017, 2023. Při návštěvě roku 2023 vidíme v televizi Věž svobody, která stojí v New Yorku místo tragicky zříceného World Trade Center. Podle nejnovějších plánů má však připravovanou stavbu tvořit jen jedna věž, ne dvě jako ve filmu. (imro)