Externí recenze k filmu (9)

 • Filmpub.cz (Radomír Kokeš) **

  "Spider-Man 3 nepřinesl slibovaný temný příběh, pouze příliš mnoho utracených peněz, nesympatického hrdinu a výrazné varování před dalšími podobnými blockbustery. Ty sice vyvolávají obrovská očekávání, ale bohužel jen málokdy je naplňují a za jejich rozpočet mohlo vzniknout hned několik levnějších,…"

 • Filmweb.cz (Aleš Smutný) ***

  "Raimi, Raimi, proč jen jsi Raimi? Chápu tvou hravost a až dětinskou lásku ke comicsové klasice, jenže nechápu, žes neviděl nemožnost toho natočit film tak, jak sis jej napsal. Pokud nastolíš jeden trend, nejde to zařídit, aby některé scény nepůsobily nechtěně směšně. A hlavně, neukočíroval jsi to…" (více)

 • Kinema.sk (Michal Korec) ****

  "Spider-Man 3 má ambície byť najemotívnejším a najepickejším dielom série. Ale na pomyselný piedestál nedosiahol – konkurencia Spider-Man 2 a X-Men 2 ostáva naďalej veľmi silná a bude sa musieť o čelnú priečku deliť, i keď každý film sa o ňu snaží iným spôsobom. No Spider-Man ako séria je dôkazom,…" (více)

 • Metalopolis.net (Michal Loužecký) *

  "Nebýt maniakálně brutálně zlého Venoma téměř dosahujícího sadističnosti režiséra snímku Sama Raimiho, nebylo by vůbec na co koukat. Spider-Man je klasika a vždycky bude. Už proto nechápu, jak se mohl vůbec výtvor, jakým je Spider-Man 3, dostat na světlo světa. Něčím takovým by se neměli zabývat…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ***

  "Když nad tím teď uvažuji, Topher Grace ten film zachraňuje... krade ho Raimimu z ruky, ale zároveň funguje jako tmelící hmota. Bez něj by vám všechny ty linie prošly vašima rukama jako jemný písek a ztratily se někde v neznámu. Sam Raimi se nestihne ohlédnout, aby si uvědomil, že všechny hřebíky…" (více)

 • Premiere.cz (Pavel Němec) ***

  "Odvrácená tvář třetího dílu souvisí hlavně s temnou stránkou Peterovy osobnosti, jež začne sílit poté, co k jeho kostýmu přilne barva z vesmíru. Když si změní účes na hitlerovskou patku, ohromí krásky na ulici ‚božáckým‘ houpavým krokem a potom předvede celé taneční číslo, budete na pochybách,…" (více)

 • Rozhlas.cz (Jakub Leníček)

  "Nový Spiderman je filmem ukočírovaným režisérskou rutinou Sama Raimiho. Pokud máte na konci pocit, že vám tvůrci zůstali leccos dlužni, je to hlavně tím, že spousta věcí by si zasloužila víc prostoru. Jako bychom místo celého příběhu dostali jen jeho synopsi, jakoby nám někdo půjčil Markétu…" (více)

 • Showbizz.centrum.cz (Jan Štěpánek)

  "Spider-Man 3 je odbržděný parní válec. Jen tak tak ho někdo uřídí, aby se nepřevrátil; jestli a jak se dole zastaví, není do poslední chvíle jasné. Nicméně pohled je to natolik impozantní, že na převálcovanou logiku a podobné drobné nehody se příliš nehledí. Po závěrečné (jak se patří velkolepé)…" (více)

 • Tiscali.cz (Petr Koten)

  "Třetí filmové dobrodružství Spider-Mana chce být vrcholem celé ságy. Na diváky se tak z plátna řítí ohromný kolos. Jenže pokud v akčních scénách si ještě tvůrci mohli dovolit přitlačit na pilu, v řadě jiných aspektů se ocitají na tenkém ledě, který navíc začíná vydávat nepříjemné praskavé zvuky…"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace