poster

Invaze světů

 • USA

  H.G. Wells' War of the Worlds

Sci-Fi

USA, 2005, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (123)

 • Kryton
  odpad!

  D(ementní)-film!(26.8.2007)

 • Lacike
  odpad!

  Proste klasicka Asylum produkcia so vsetkymi ich klasickymi mizernymi vlastnostami.(6.1.2012)

 • Easykk
  odpad!

  Návod na použití: 1.Nekupovat! 2.Když už koupíte, tak nerozbalovat! 3.Když už rozbalíte, nepouštět!! 4.Když už pustíte, zacpat uši, zakrýt oči a radši si zpívat něco uklidňujícího!! 5.Pokud jste se přeci jen koukali jako já..tak upřímnou soustrast, málem jsem si vyzvracel vnitřnosti:)) Musel jsem si potom jít zaházet frisbee pro uklidnění...z hodně vysoké skály...neměl jsem frisbee...Invaze světů lítá taky hezky! :o)(16.6.2009)

 • CageDepp
  odpad!

  Věděl jsem do čeho jdu, ale zajmalo mě jestli to dokoukám do konce. Asi třikrát jsem posunul čas o pár minutek, ale dalo se to přežít. Přál jsem si, že najdu něco, abych nemusel dát odpad, ale nebylo tam vůbec nic.(14.10.2013)

 • L_O_U_S
  *

  Občas dostanu chuť povozit se po nějakém výgrcu. Tentokrát jsem na to šel z gruntu a vybíral si podle žebříčku dvaceti nejhorších snímků na ČSFD. Bohužel nejhorší neviděný film, který byl ke stažení na Ulož.to, byla až desátá Invaze světů, protože Olmerova zvěrstva chrání producenti před pirátstvím jako oko v hlavě (nehodlám za to platit ani korunu). Dostal jsem tak nějak to, co jsem čekal. Je to celé nehorázná nuda, postavy se „vyvíjejí“ skokem, protože scenárista si to zrovna přeje, ne proto, že by k tomu vedl přirozený oblouk. Nejatraktivnějším momentem je asi první minuta po úvodních titulcích, kdy manželka hlavního hrdiny ukáže kozy. Nic zábavnějšího už se ve filmu nenachází. Náboženská tematika mi ve filmu nevadí, ale tady jsem se modlil, ať už pastor Victor drží hubu. Na efektech potěší, že se je filmaři snažili udělat prakticky, ale na rok 2005 je to slabota. Vrcholem výsměchu je pak ústřední postava, pojmenovaná George Herbert. Chápete? George Herbert. Jako Herbert George Wells. Ten spisovatel. Jo. (1 169.)(26.1.2017)

 • corpsy
  *

  V určitej časti filmu budú náboženským fanatikom vyskakovať nožíky z vrecák, vo zvyšku budú vyskakovať všetkým ostatným priaznivcom filmového umenia.(13.1.2016)

 • Jigy
  odpad!

  I DVD na které jsem si to vypálil bylo dražší než celý film.(19.7.2011)

 • fars
  odpad!

  What the hell was that?! U nekterych odpadovek se casto objevuje spojeni slov "ucebnicovy priklad spatneho filmu". Tohle je spis ucebnicovy priklad naproste sracky, vsechno je zde spatne, uz behem prvnich 15 minut jsem se z te trapnosti malem poblil!(20.7.2006)

 • ExpertRaptor
  ***

  Priemerný film. 60%(14.6.2018)

 • rodo
  odpad!

  Tak to bylo opravdu utrpení. Moc jsem se to snažil dokoukat, abych to mohl s čistým svědomím ohodnotit, ale tady není co hodnotit. Triky naprosto směšné, děj nulový, postavy trapné. Škoda padesáti korun za videopůjčovnu, opravdu jsem je oplakal.(19.4.2008)

 • lennyd
  odpad!

  Svět už nikdy nebude takový, jako býval. Poté, co je Země napadena vetřelci, zůstává jen hrstka přeživších, kterým se daří unikat nepřátelské hrozbě. A pak je zde jeden muž, který chce bojovat... Viděl jsem kdysi docela dobrý film, který byl na motivy známé Války světů H.G. Wellse. V tom filmu bylo téměř vše, co si může divák od podobného filmu přát - spousta vizuálních vychytávek, herecké obsazení na úrovni, hudba, scénář - prostě pohoda. Bohužel to není a ani nemůže být tento film, který, ačkoliv vychází ze stejného námětu, nemá absolutně nic z toho výše zmíněného. Původně jsem chtěl dát alespoň jednu hvězdičku za snahu, ale za to, že jsem musel nasadit všechny své síly, abych tento film dokoukal (a opět si musel připomenout svůj dávný slib, že každý film, na který se začnu koukat, dokoukám i do konce) nedám nic...(31.10.2013)

 • StanislachKo
  odpad!

  Tak takéto niečo sa veľmi často nevidí!(18.12.2014)

 • Chasm
  odpad!

  Musim přiznat, že sem to nedokoukal do konce, ale vlastně ani nevěřim nikomu, kdo tvrdí, že se mu tento kousek do konce shlédnout podařilo. Impozantní "Walkers" vlastně moc impozantní nejsou, s nulovými efekty se "tvůrcům" nemohlo podařit stvořit o moc lepší věc, než tyhle trapně kreslené obří kraby, které dokážou sesmažit člověka jedním krátkým zeleným paprskem, až z něj zbyde jen ubohá kostřička, s troškou připáleného masa........ No prostě paráda!(22.1.2007)

 • Musak
  odpad!

  Říkal sem si že Uwe Bolla v hovadinách jen tak nikdo nepřekoná, ale stalo se, tento film je toho důkazem!(18.8.2008)

 • Americ
  odpad!

  Ani neviem prečo som si tento film požičal,no už po zhliadnutí prvých 30 minút my bolo jasne že mam čo dočinnenia s filmom ktorí vykráda všetko čo sa len dá, v tých krátkych momentoch v ktorých bol film originálny to vyznievalo trápne,škoda času na toto bahno.(22.7.2008)

 • Ivusha
  odpad!

  Sestra se švagrem si to vypálili a ani mě nevarovali, když jsem si to od nich půjčovala. Poté, co jsem tu hrůzu přetrpěla (resp. přetrpěla jsem asi prvních dvacet minut, pak už mi to v pokoji hrálo jen jako kulisa), mi bylo sděleno, že to vypálili jako kuriozitu toho, co se dá natočit... Asi jim to neodpustím.:-)(2.12.2008)

 • Trolejbus
  *

  Je to spíš taková sranda za pár doláčů..... a hraje tam mladej Busey.(3.12.2009)

 • iXtr3m3
  odpad!

  A Oscara za najdokonalejšie efekty na filmovom plátne získava spoločnosť Asylum...(30.12.2009)

 • xaver
  odpad!

  Vtěchto filmech je kus "lidskosti". Jak si primitivní autoři představjí dobývání země mimozemšťany. Vycházejí z předpokladu, že mimozemšťané jsou stejné svině, jako lidi na Zemi. Autoři k těmto ukázkovým exemplářům lidstva zřějmě patří v první řadě. Jinak by nemohli natočit něco tak odpuzujícího.(16.6.2012)

 • moviefreak
  *

  Po 6tich pivkach parodia ako ma byt :) Vlastne.. a 21 panacikoch som zabudol ;)(30.5.2017)

 • spiritus
  odpad!

  NE !!! Dokoukat se mi na to skutečně nepodařilo...To prostě nejde....Zkuste to a uvidíte....ale jen na vlastní nebezpečí...(24.6.2007)