Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3710x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Foris Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Martina Babišová, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala, Táňa Malíková, František Kreuzmann ml., Jana Kovalčiková, Sára Korbelová, Vojtěch Machuta, Veronika Čermák Macková, Jan Řezníček, Terezie Vraspírová, Radim Juhász, Tereza Blažková, Pavel Želízko, Marián Samek, Michaela Marečková, Roman Teprt, Yvetta Blanarovičová, Michal Slaný, Alena Štréblová, Jiří Hána, Lukáš Masár, Eliška Hanušová, Marta Sládečková, Miluše Šplechtová, Lukáš Mucha, Veronika Bellová, Ondřej Novák, Eva Hacurová, Vojtěch Hrabák, Barbora Seidlová, Natalie Golovchenko

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 122)

I když je to další z řady přihlouplejch seriálů, mně se líbí. Dialogy jsou vtipné, herci sympatičtí. A navíc je to velmi aktuální.(30.12.2008)

• kinej

Hůř by to natočit nešlo, ani kdyby to byl záměr. Ulice dodává pojmu odpad zcela nový rozměr. Tohle je totiž absolutní odpad a ještě k tomu šílěně nudný. Je to Odpad na druhou. Orgie nudy. Přijde mi uhozené sledovat seriál ve kterém se nic, ale opravdu NIC neděje. Vy z vás, kteří se libujete v nudě, doporučuji se raději hodinu koukat z okna, nebo do akvárka. To co tam uvidíte bude určitě hodnotnější, než tato nekonečná stoka, vlajková loď TV NOVA. Ulice je jakýmsi ztělesněním toho, čemu říkám pasivní "zábava." Člověk se může buď zabavit nějak smysluplně, číst si, učit se slovíčka, sportovat, sledovat kavlitní filmy, relaxovat při hudbě a nebo totálně rezignovat a nechat se bavit čímkoliv co nám televize nabídne, ať je to třeba sebedebilnější. Nejdříve se to divákovi zdá blbé, ale po pár dílech člověk otupí a pak už tu demenci ani nevnímá.To už ale není jen rezignace na zábavu, ale i rezignace na život. Jaký smysl potom má žít? Nechci se nikoho dotknout, ale pro mě už není velký rozdíl mezi tím sledovat Ulici a ležet v rakvi. A to nemyslím ironicky. Jsem-li někdy okolnostmi nucen sledovat tuhle žumpu české kultury, přepadá mě úzkost. Vidím totiž jak rychle čas letí a jak já jím mrhám sledováním zbytečností, které mě nijak neobohatí. Den má 24 hodin. Z toho dejme tomu 10 hodin spím a tak 10 hodin (včetně dojíždění) jsem v práci. Zbývají 4 hodiny. A obětovat, byť jen deset minut z tohoto drahocenného času, Ulici, není nic jiného než sprosté plýtvání. To už mi opravdu přijde lepší se ožírat, to se pak alespoň něco děje.(20.7.2009)

• paascha

Mrknul jsem jen jednou a velice krátce na kousek tohoto veledíla, a dodnes se tomu vyhýbám tak, že na Nově pouštím raději jen formuli jedna. Hrůza a děs, oživlá noční můra všech lidí s vkusem. Nova opět ukázala, že je velkou mattkou nevkusu a trapnosti, a málo platné, celá trapná Príma se se svýmy Pouty a Vékávéčky může jít bodnout. Vítěz v soutěži Peklo v TV je jasný!(12.5.2010)

• Hrabka

Nekonečný seriál není rozhodně tak špatný jak je tady hodnocen. Jen je moc dlouhý a to znamená stále stejný děj, který může neustále sledovat jen opravdový nadšenec těchto seriálů. Míval jsem období, kdy jsem se na to koukal a nebo jsem ke sledování Ulice zavítal jen příležitostně.(28.12.2007)

• Nikon

Tak jsem se včera přinutil, podívat se na jeden z nových českých "seriálů".......... Režie Dušan Klein, na první pohled dobré obsazení .......... jak to dopadlo ? Snad poprvé v životě jsem byl rád, když se uprostřed programu objevila reklama. Aspoň jsem bez výčitek mohl přepnout na jiný program (a "zapomenout" přepnout zpět) .......... To ti starší herci vážně zapomněli hrát, a ti mladí se to dosud nenaučili (a někteří se to evidentně nikdy nenaučí) ?! ........... Je opravdu nutné rozdrobit celý "potenciál" v tak nesmyslném projektu ve stylu "rodinných pout" ? ........... To se takovéhle věci lidem fakticky líbí ?! ............ Pánové a dámy, mám pro vás všechny velmi špatnou zprávu - seriálová tvorba v Čechách šla (zdá se) definitivně doprdele ....... :)(9.9.2005)

• Paldini

Asi jsem už starý, ale v současné seriálové produkci mi Ulice nepřipadá vůbec špatná. Aktualizace 29.4.2006: Kvalita seriálu jde rapidně dolů. Takže jedna hvězda z mého původního hodnocení spadne taky dolů.(7.2.2006)

• Indiana

Neni to zas takovej průser, občas jsem u toho po škole v klidu vytuhnul. Nejlepší byli Pepan a Lumír.(2.11.2005)

• juta

Tak dá se na to dívat, ale asi je to celkem zbytečné a vymyslet něco kloudného za tu řadu let se už na tom taky trochu podepsalo. Z Ulice a všech nováckých seriálů se stala jedna velká reklama. Hrůza!(25.7.2012)

• sheen

Na tento seriál, jestli se tomu dá tak říkat vůbec se dívá moje mamka, jednou jsem viděl nějaký díl, no to je ubohost, telenovela jak vyšitá.(2.1.2008)

60% - U večeře to sleduji celkem rád...(31.5.2007)

TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +herci, děj, příběhy, osudy, prostředí, záběr témat, mezi postavami to jiskří, seriál je uvěřitelný a drží se reality -hudba je tu vedlejší a více v recenzi/// Když tak čtu včechny vaše komentáře, neujde mi že jsou skoro všechny ranné, tedy ze začátku seriálu a nevidím snad nikoho kdo by ohodnotil seriál po všech 214 dílech. Až na jeden či dva díly jsem zhlédl všechny části tohoto seriálu a mohu tedy snad objektivně zhodnotit celí tento seriál. Chápu že když Vás seriál nezaujme od začátku plácnete sem jednu hvezdičku a více se k tomu nevracíte, avšak u tohoto seriálu je to chybka. Už jen proto že víceméně splňuje to co sliboval. Tím je myšleno realtime čas a především propojení s realitou, toho se drží po celou dobu seriálu. Čas od času se zde objeví zmínka o tom či onom významném období (velikonoce, mistrovství ve fotbale...) a když si vzpomeneme na to, že seriál se natáčí s dvouměsíčním předstihem, dá to určitě trošku práce, aby vše bylo jak má a nestal se nějakej kopanec. Příběhy jsou zajímavé, reálné a hlavně všestrané. Seriál se snaží zaujmout všechny generace a snad jedna z mála chybyček je, že někdy máte pocit, že je vám nabízeno až násilně mnoho různorodých situací a občas si řeknete, že přecejen ten život je trošku obyčejnější a nudnější. Nadruhou stranu je to dáno tím, že nesledujeme 5 nebo 10 postav jak je to u jiných seriálů bežné, ale sledujeme zde životy cca 30 hlavních postav a přibližně 20 vedlejších (desítky lidí v komparsu nepočítám) a k tomu si přičtěte několik hostujících lidí ( Ondřej Brzobohatý, Marek Vašut) a máte zaděláno na velkou Ulici. Ještě než se dostanu k prostředí a kulisám, zůstanu chvíli u postav. Jistě mnozí z vás, ne-li snad každý má v oblibě české herce, tedy alespoň jednoho, pokuď né více. Proč o tom mluvím? Protože zde nenajdete jen samé neznáme tváře. V seriálu totiž hraje mnoho českých áčkových herců (jmenovat nemusím, stačí se podívat do obsahu herců) a je tedy celkem jasné, že zde objevíte tu svoji oblíbenou tvář. Tuto sqadru dopňuje několik nových mladých tváří (Jakub Štáfek, od 212. části Ondřej Brzbohatý...) a i když jsem na ně od některých z Vás slyšel kritiku, tady musím uznat že tvůrci vybrali dobře, i když je pravda, že se neproslavý tak jako třebas Vojta Kotek z jiného seriálu. Snad jediné co mi trošku vadí, že mladí herci nedostávají ještě více prostoru. Prostředí Ulice je vlastně originální, protože se vždy odehrává v ulici a jeho prostorách (až na pár výjimek-letiště, škola, rybník...) a dokonale nám tedy představuje komunitu této části Prahy. Kulisy jsou uvěřitelné a i když evokují k doměnce, že seriál je v uvozovkách zahraný na metru čtverečním, (což ve skutečnosti je) s trochou představyvosti nebo ignorance si dokážete představit celistvou ulici jako skutečnou. Za zmínku stojí někde napsané oficiální vyjádření, že hlavní postavy se mění ve vedlejší, prostě že v jednu dobu tři hlavní postavy někdy později můžou být jen ve vedlejších rolích a naopak osudy vedlejších postav se dostanou do hlavní dějové línie. Pravdy na tom trochu je, ale situace se má poněkud jinak. Hlavní postavy zůstanou postavami hlavními (změnit tento stav může jen rozvázání dvouleté pracovní smlouvy s herci, nebo nedej bože jejich úraz či smrt, která by je vyřadila z natáčení) je děj (příběh) je nám v jednotlivých částech promítán jen s některými postavami. V jednu dobu je hlavním tématem příběh ženy která je závislá na drogách a tato událost se týka jen okruhu nekolika postav ( v tuto chvíli jakoby postav hlavních) a ve vedlejší línii probíhá děj jiný (jakoby s vedlejšími postavami), který se však během týdne může dostat do hlavní dějové línie a mezitím nám nabíhá další s jiným tématem a postavami a tak pořád dokola. I díky tomuto scénaristickému tahu dny ubíhají a pořád je na co se dívat. Osobní simpatie k hercům, postavám a příběhům nechám na jindy ať Vás už nezdržuju (dopíšu je čáskem), však teď budou prázdniny, čas na filmíky a v září se u tohoto seriálu můžeme zase sejít, Nova nás určitě nezklame :§)/// Celkem 87%///(30.6.2006)

• GilEstel

Dávám alespoň jednu hvězdu za Lumírka, ale sledovat bych to nemohl. Alespoň si pár herců přivydělá. Nova bohužel mnohem víc.(7.6.2011)

• Beckett51

Doctor Who má 600 dílů a vystačil si na 40 let...(30.1.2010)

• Pilda17

Občas se z nudy podívám, ale nehodlám vidět vše, to by mi asi hráblo.(11.4.2012)

• Hromino

Dosti silná káva. Lidem, co se na Ulici dívají pravidelně, smekám. Dívat se tak dlouho na takovou pitomost?! Nadlidský výkon.(21.2.2009)

• Rembrant

Jediné plus je pár známých tváří, které se v seriálu objevily, jinak je to ale jen další nekonečná ( a to doslova) blbost.(4.12.2012)

Náhodou... mě to docela baví. Docela dobře se u toho po celém dni odpočívá :-)(7.3.2008)

• mzss1

Tak tohle je opravdu nehorázné, natahované peklo. Nezáživné díly, nezáživní herci, které podle mě tvůrci seriálu sbírají z ulice. Je to tak nepopsatelná nuda, kdy snad nefunguje ani scénář, lidé (asi herci) mluví, chodí po ulici jako by to nebyl ani seriál. Takže hodnocení je jasné, tudíž 0% = odpad!(27.11.2012)

• kingik

Rozhodně je to tak špatné, jak uvádí zdejší hodnocení. Záhadou je, proč se seriál, co nestojí za nic, drží tak dlouho v popředí diváckého zájmu. Kvalitativně se to od roku 2005 posunulo z ultrasračky na supersračku. Řada herců odešla, množství nových a méně známých herců přibylo. V seriálu se řeší široké spektrum společenských témat, která jsou však mnohdy mimořádně zjednodušována a zkreslována. Kdyby se na těchto věcech více zapracovalo, byl by dojem mnohem příznivější. Také postrádám pevnější uchopení dějových linií, které jsou někdy zajímavé, ale jsou rozvedeny jen do nepřesvědčivého až idealistického vyznění. Jednotlivé postavy jsou v seriálu zahrány poměrně precizně afektovaně. Naprostá stupidita.(19.2.2009)

• HoneyBunny

Nuda... nuda... ulízaný Pavel Kříž... nuda... nuda... špatně hrající Brzobohatý... nuda.. blé, Eva Ajchmajerová... nuda... nuda... fajn, už je sedm, můžu přepnout na zpravodajství na Primě. Určitě nejsem sama, kdo při sledování dalšího seriálového veledíla planety Novy, měl podobné pocity. Asi zapomněli, že každý seriál musí být aspoň o něčem. Nicméně pro důchodce je to asi dobrá zábava.(11.10.2005)

• MikeCool

TV-seriál. Ze začátku to byl docela slušný český seriál, ale postupem času, když byli přidělávány další a další díly, tak šla kvalita a humor tohoto seriálu do kytek, ale na druhou stranu, musím uznat, že to není zas až tak špatný seriál. Taková oddychová večerní podívaná. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 50% (2*) |(8.8.2011)

1 2 3 4 5 6 15 29 43 57