Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3710x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Foris Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Martina Babišová, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala, Táňa Malíková, František Kreuzmann ml., Jana Kovalčiková, Sára Korbelová, Vojtěch Machuta, Veronika Čermák Macková, Jan Řezníček, Terezie Vraspírová, Radim Juhász, Tereza Blažková, Pavel Želízko, Marián Samek, Michaela Marečková, Roman Teprt, Yvetta Blanarovičová, Michal Slaný, Alena Štréblová, Jiří Hána, Lukáš Masár, Eliška Hanušová, Marta Sládečková, Miluše Šplechtová, Lukáš Mucha, Ondřej Novák

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 117)

• Patw

Čím déle to běží, tím víc otravnější to je. Velký podíl na otravnosti tohoto seriálu mají také jejich kauzy, které se táhnou každý díl třeba i rok a půl. (Pamatujete na pana Kukačku, nebo na Vasila? Nebo Libušku alkoholičku a toho jejího blba? A teď aktuálně to táhnutí o adoptivní dceru... ano příběhy ze života ale NEsmyslně poskládané dohromady). Rád bych dal 'odpad!', ale na Ulici občas koukám takže by to nebylo fér.(5.4.2013)

• p.a.douch

Nebudu se pouštět do zdrcující kritiky, protože bych nerad urazil diváky tohoto spektáklu. Pro mě je toto dílo bohužel nestravitelné. Viděl jsem pouze několik dílů a cíleného sledování nejsem schopen, takže to co jsem viděl je za 20 % s odřenejma ušima.(27.3.2010)

3,5*. Ono je to blbé, ono je to ubrečené, ono je to povrchní ... a až příliš mnoho se to podobá reálnému životu. Pro mě je ten seriál vítaná, jednou až dvakrát týdně, absolvovaná exkurze do jakoby reálného světa ...(5.4.2010)

• Vital

Je vskutku podivné,že už to běží tak dlouho,každý den skoro hodinu,a neustále se na to lidi dívají,buď v té televizi nic jiného nedávají(čemuž bych i věřil) nebo to ty lidi fakt žere.Mě osobně by nebavilo se dívat,jak pořád někdo dokolečka omívá vztahy a jejich rozchody,pomluvy,rozvody a kdoví co ještě a co mě vážně rozesmálo bylo,jak dokáží ženský v pékárně víc kecat,než dělat,by mě zajímalo,kde to viděly.(12.5.2010)

• Priest

Chvilkama je to i zajímavé, ale jinak to za moc nestojí.(24.6.2010)

• 27p16and41p6

Já být herec a nikdo mi nenabídnout ale fakt nic jiného, než hrát v ulici, tak jdu zametat chodníky.(4.1.2011)

Nekonečný seriál.(6.1.2011)

• LuckaW

Celý seriál se hodnotí špatně, protože začátky byly celkem dobré, jen teď se na to nedá koukat.(31.1.2011)

• Toooorch

Nic co by mělo držet zdravé lidi u obrazovek, aneb jak NOVA rozhazuje prachy.(2.3.2011)

• Javo26

Co scéna, tak to akorát další trapas. Jednou za díl se tam objeví trochu vtipná scénka, ale tím to asi tak končí. * dávám za nápad a některě postavy.(9.3.2011)

• Šumař

Lidi přijdou domů z práce, zapnou si televizi a koukají na to, jak lidi přijdou domů z práce, zapnou si televizi a koukají na to, jak lidi přijdou domů z práce, zapnou si televizi a koukají na to, jak lidi přijdou domů z práce, pustí si televizi a reklama. A pak znova. Jako důvod sledovanosti mi bylo několikrát odpovězeno: Nemusím to vnímat! Další komentář myslím netřeba.(3.5.2011)

• Kubasino

Nemůžu tomu dát horší hodnocení. Když si to náhodou zapnu jako kulisu, tak mě to neotravuje a občas mě i něco zaujme. V záplavě toho bahna "pojišťoven", "letiští" a "ordinací", to člověk ocení ještě více.(14.6.2011)

• GCaesar

No, něco horšího bychom těžko mohli najít, hádám, že námět na tenhle seriál režie našla jen tak ležet někde na ulici a podle toho to taky celé vypadá.(24.6.2011)

• J. K. Lister

První dvě řady seriálu i celovečerní závěrečný film byly ještě o něčem. Jakmile jedny postavy zanikly a ve snaze je nahradily jiné ubraly na tempu seriálu i jeho celkovému vývoji. A jak jsem říkal, když nevíš, co točit netoč už nic, neboť z toho vzejde sračka, která je nudná o ničem. Stačí si zajít k sousedovi, kde se dějou ty samé věcičky ne-li zajímavější.(24.6.2011)

Já osobně Ulici neberu tak vážně, jako některé matky na mateřské dovolené nebo důchodkyně, které jsou kvůli fiktivní roli schopné mlátit herce na ulici (sic), ale je to pro mě taková nenáročná pohodová oddechovka po náročném dni. Natáhnu se na gauč, navečeřím se, odpočinu si, občas se pobavím. Nic víc od toho nepotřebuji. Usednout každý všední den kromě prázdnin o půl sedmé večer k televizi je pro mě už neměnná konstanta někdy od roku 2008 nebo 2009, čili všechny díly jsem neviděl. Možná, kdyby se na seriál z tohoto úhlu pohledu dívali i odpadoví hodnotitelé, tak by mohla být Ulice klidně v modré barvě, a nebylo by to nezasloužené. Nemůžete od denní mýdlové opery s více než třemi tisíci díly očekávat Oscarovou podívanou...(23.7.2011)

• hiroito

Není to tak blbý jak ostatní nekonečné seriály, ale není to tak dobrý, abych o tom napsal víc nežli toto.(25.8.2011)

• Saprofag

Cože???? Dnes 17.9.2011 je tento seriál s 24% 180. nejhorší serál a 150. nejoblíbenější! To jsou pane paradoxy. U mě jeden z nejhorších. Ble!(17.9.2011)

Když mám čas, rád se podívám. Ulice určitě nenudí, i když některé díly jsou samozřejmě slabé nebo se řeší témata neustále dokola několik týdnů, ale tak co bychom chtěli, když tvůrci musí natáhnout jednu sérii na 10 měsíců. Slabší díly střídají vtipné epizody s výbornými dialogy a proto čistý průměr. A pan Hrušínský je zde číslo jedna :-) P.S. Postrádám neopakovatelný humor a narážky na svou matku od Jarouška Hejla (Martin Hofmann). Snad se do seriálu ještě podívá.(20.9.2011)

• Ounak

Dovolte , abych se zasmál. Ano je to sračka všech sraček. Seriál na způsob Tak jde čas. Důchodci a lidé v pokročilém věku si před další epizodou ladně poskočí, uvaří si kávu a jen se kochají skvělými hereckými výkony našich nejlepších herců!(1.10.2011)

• xcav8

Původně jsem dal odpad, ale za Vladimíra Brabce dávám 1*(25.10.2011)

• miky222

jedna hvězda za Vláďu Šafránka, druhá za Pepana. 40%(3.11.2011)