Ulice (TV seriál)

Ulica

Drama / Komedie / Rodinný

Česko, 2005, 3710x45 min

Petr Malásek

Radoslav Brzobohatý, Alena Vránová, Tereza Brodská, Petr Vacek, Ondřej Pavelka, Ilona Svobodová, Bronislav Poloczek, Jaroslava Obermaierová, Eva Decastelo, Pavel Kříž, David Vobořil, Václav Svoboda, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský ml., Michaela Maurerová, Zdena Hadrbolcová, Ljuba Krbová, Milan Kňažko, Miroslav Šimůnek, Václav Mareš, Dan Brown, Jana Švandová, Zdenka Procházková, Michaela Badinková, Milena Dvorská, Dalimil Klapka, Dušan Klein, Adrian Jastraban, Marek Vašut, Tomáš Savka, Bohumil Klepl, David Vávra, Bořivoj Navrátil, Václav Rašilov, Jitka Asterová, Martin Dejdar, Patricie Solaříková, Martin Hofmann, Michal Zelenka, Veronika Žilková, Matyáš Valenta, Tereza Bebarová, Michaela Dolinová, Anna Fixová, Dominika Kadlčková, Milan Enčev, Renata Visnerová-Prokopová, Jana Krausová, Stanislav Zindulka, Pavla Tomicová, Václav Sloup, Roman Vojtek, Markéta Hrubešová, Jan Vágner, Aneta Krejčíková, Jana Bernášková, Marko Igonda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Dany Mesároš, Tomáš Valík, Čestmír Řanda ml., Nina Divíšková, Monika Foris Kvasničková, Daniela Kolářová, Jakub Prachař, Anh Thu Nguyen Thi, Šárka Ullrichová, Pavel Rímský, Tomáš Matonoha, Libuše Švormová, Michal Jagelka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Svatopluk Matyáš, Petra Lustigová, Maroš Kramár, Kryštof Rímský, Lucie Pernetová, Alexandr Minajev, Václav Knop, Tereza Nekudová, Miloš Vávra, Robert Jašków, Barbora Mottlová, Sabina Králová, Pavel Novotný, Jana Birgusová, Markéta Tannerová Šebesťáková, Jakub Štáfek, Štěpán Benoni, Jana Sováková, Daniel Svoboda, Nikola Hronová, Magdaléna Bianka Ištoková, Agáta Prachařová, Anna Marie Valentová, Leoš Juráček, Kateřina Lojdová, Otakar Brousek ml., Karolina Pešlová, Vladimír Brabec, Zuzana Vejvodová, Andrej Hryc, Lubomír Lipský st., Lenka Vlasáková, Kristýna Podzimková, Ladislav Gerendáš, Vladimír Šmicer, Ladislav Županič, Lucie Štěpánková, Jakub Zdeněk, Jaroslava Zimová, Richard Zevel, Jan Battěk, Ivo Novák, Michal Hofbauer, Lucie Juřičková, Eliška Křenková, Martin Matejka, Petr Vršek, Lucie Benešová, Martin Myšička, Juraj Deák, Nikola Navrátil, Lenka Hornová, Miluše Bittnerová, Jana Altmannová, Zdeněk Hess, Stanislava Jachnická, Jindřich Khain, Dušan Jamrich, Pavel Soukup, Zdeněk Černín, Eva Elsnerová, Milan Riehs, Nikola Říhová, Stanislav Lehký, Anna Bazgerová, Marie Málková, Kristina Pavelková, Naděžda Chroboková-Tomicová, Libuše Fanturová, Valérie Zawadská, Zbygniew Kalina, Eva Jelínková, Otto Rošetzký, Miroslav Hanuš, Tereza Sochorová, Petr Pěknic, Stanislav Aubrecht, Ivan Jiřík, Tomáš Měcháček, Alexandr Postler ml., Jana Vyšohlídová, Marcel Rošetzký, Pavel Nečas, Kamil Halbich, Ondřej Malý, Pavel Lagner, Vanda Švarcová, Pavel Svoboda, Milan Šteindler, Rey Koranteng, Jana Galinová, Miroslav Berka, Martin Zahálka, Pavel Novák, Vojtěch Nouzák, Rudolf Bok, Martina Babišová, Pavel Batěk, Adéla Pristášová, Kryštof Hanzlík, Marie Málková, Jan Kadeřábek, Peter Nečas, Svatopluk Schuller, Jiří Racek, Martin Stránský, Jarmila Švehlová, Jan Lepšík, Hana Doulová, Zdeňka Sajfertová, Radka Fidlerová, Jaroslava Brousková, Petr Jančařík, Jiří Havel, Petr Pelzer, Rudolf Jelínek, Vladimír Škultéty, Věra Janků, Josef Loučím, Radka Pavlovčinová, Jan Novák, Mário Kubec, Jan Teplý ml., Jitka Nerudová, Vladimír Kudla, Tomáš Krejčíř, Klára Doležalová, Lucie Borhyová, Alice Šnirychová-Dvořáková, Radek Kuchař, Lukáš Langmajer, Jiří Kaftan, Jana Břežková, Filip Cíl, Josef Nedorost, Martin Krojidlo, Jiří Dvořák, Jakub Žáček, Hana Sršňová, Dana Sedláková, Miloslav Maršálek, Jana Boušková, Miroslav Šnajdr, Vladimír Hrabal, Jarmila Vychodilová, Karel Voříšek, Helena Němcová, Kristýna Stýblová, Ivana Buková, Mojmír Maděrič, Hana Tomášová, Eva Režnarová, Luboš Veselý, Martin Janouš, Antonín Novotný, Vilém Udatný, Simona Prasková, Marián Kleis ml., Šárka Marková-Brázdová, Pavel Nový, Filip Rajmont, Antonín Kaška, Petra Jungmanová, Martin Pechlát, Václav Matějovský, Martin Kubala, Sára Voříšková, Natálie Topinková, Petr Reidinger, Ondřej Havel, Petr Buchta, Jaromír Meduna, Monika Maláčová, Josef Wiesner, Petra Špalková, Jiří Vojta, Martin Polách, Martin Pošta, David Štěpán, Jakub Stádník, Robert Tyleček, Josef Navrátil, Luboš Vrňata, Ludmila Zábršová-Molínová, Dana Syslová, Vilma Cibulková, Izabela Kapiasová, Petra Hřebíčková, Michal Pátek, Pavel Slabý, Hanuš Bor, Petr Halíček, Jan Jankovský, Jan Hofman, Vít Karas, Evellyn Pacoláková, Filip Richtermoc, David Šír, Johanna Steiger-Antošová, Kateřina Kaira Hrachovcová, Jiří Panzner, Robert Hlavatý, Pavla Beretová, Petr Falc, Dalibor Gondík, Václav Noid Bárta, Vilém Čok, Jakub Gottwald, Jan Plouhar, Eva Kodešová, Jan Komínek, Karel Pokorný, Zdeněk Žák, Martin Kraus, Petr Kantor, Jan Kratochvíl, Jaroslav Šmíd, Petr Štěpán, Jarmila Vlčková, Filip Blažek, Petra Tenorová, Romana Goščíková, Berenika Kohoutová, Olga Lounová, Roman Štolpa, Vladislav Beneš, Josef Weinzettel, Jiří Vyorálek, Vladislav Rousek, Jan Vondráček, Jiří Bábek, Jitka Sedláčková, Jan Vlasák, Lenka Termerová, Vanda Chaloupková, Michaela Tomešová, Johan Mádr, Vasil Fridrich, Kateřina Urbanová, Andrea Daňková, Martin Holec, Miroslav Babuský, Martina Šťastná, Jindřich Hrdý, Petr Vágner, Ján Jackuliak, Hana Seidlová, Josef Kubáník, Kamil Střihavka, David Steigerwald, Ivana Stejskalová, Dáša Kouřilová, Pavel Šimčík, Tomáš Magnusek, Jitka Jirsová, Barbora Lukešová, Johana Krtičková, Matěj Merunka, Jurij Galin, Petra Ben Messaoud, Roman Zach, Šárka Vaculíková, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kobr, Malvína Pachlová, Lucie Trmíková, Tomáš Tintěra, Kristýna Frejová, Pavel Tesař, Vanda Hybnerová, Michal Holán, Kamila Janovičová, Patrik Děrgel, Sabina Rojková, Stanislav Majer, Jiří Strach, Olga Želenská-Drápalová, Dana Pešková, Milan Peroutka ml., Marika Procházková, Pavel Doucek, Ondřej Lechnýř, Jiří Maria Sieber, Diana Šoltýsová, Alžběta Oborníková, Vojtěch Záveský, Jiří Zapletal, Martin Simandl, Slávek Bílský, Josef Kuhn, Andrea Horská, Jiří Štrébl, Bára Vyskočilová, Přemysl Bureš, Julius Neumann, Oldřich Kříž, Karel Zima, Markéta Zehrerová, Jan Holík, Helena Lia Tachovska, Diana Korbelová, Jáchym Kovář, Petr Klimeš, Emil Horváth ml., Aleš Háma, Petr Florián, Andrej Polák, Tomáš Dastlík, Martin Hruška, Matouš Ruml, Hana Holišová, Petr Matoušek, Petra Štíbrová, Sara Sandeva, Petra Svoboda, Zuzana Stavná, Barbora Mošnová, Kateřina Janečková, Marek Salvet, Milena Steinmasslová, Henrieta Hornáčková, Eliška Dohnalová, Anna Kadeřávková, Tomáš Karger, Lukáš Jůza, Mariana Prachařová, Karolína Hlaváčková, Patrik Kytka, Pavel Mádl, Jindřich Žampa, Thomas Zielinski, Jakub Janatka, Josef Vaverka, Jaromír Janeček, Petr Vojnar, Ivan Vyskočil, Zuzana Slavíková, Tomáš Hron, Dita Sládečková, Lenka Zahradnická, Denisa Pfauserová, Bohdana Pavlíková, Ondřej Volejník, Martin Finger, Rostislav Novák ml., Hoa Guyen Khac, Matouš Rajmont, Debora Štolbová, Markéta Stehlíková, Tereza Vítů, Vincent Navrátil, Anežka Rusevová, Markéta Procházková, Cyril Dobrý, Rudolf Slivka, Jan Tuna, Vojtěch Fülep, Rostislav Novák st., Aleš Balda, Ota Balage, Petra Johansson, Antonín Hardt, Lenka Daňková, Vojtěch Johaník, Matěj Dadák, Václav Helšus, Anna Lucie Schollerová, Barbora Mudrová, Jaroslav Blažek, Zdeněk Rohlíček, Janek Ledecký, Cristiano Donati, Vladimír Kratina, Denny Ratajský, Jiří Kniha, Milan Šimáček, Jan Vyskočil, Ivan Sochor, Jana Trojanová, Klára Hanušová, Ben Cristovao, Lukáš Matěj, Jan Kolařík, Karolína Šafránková, Amy Huck, Blanka Zdichyncová, Klára Miklasová, Anna Jiřina Daňhelová, Jakub Wehrenberg, Lucie Kožinová, Vojtěch Babišta, Petr Šimčák, Karolína Krézlová, Anna Klausnerová, Vuk Čelebić, Markéta Plánková, Jiří George Konečný, Stanislav Macháček, Michael Běhounek, Gabriela Jiráčková, Milan Aulický, Radek Krejčí, Antonín Procházka, Alena Mihulová, Zdeněk Julina, Linda Rybová, Jitka Smutná, Darina Ničová, Vláďa Šafránek, Sára Affašová, Natálie Drabiščáková, Jaroslav Mendel, Martin Sobotka, Filip Švarc, Miroslava Součková, Aleš Petráš, Petr Kubala, Táňa Malíková, František Kreuzmann ml., Jana Kovalčiková, Sára Korbelová, Vojtěch Machuta, Veronika Čermák Macková, Jan Řezníček, Terezie Vraspírová, Radim Juhász, Tereza Blažková, Pavel Želízko, Marián Samek, Michaela Marečková, Roman Teprt, Yvetta Blanarovičová, Michal Slaný, Alena Štréblová, Jiří Hána, Lukáš Masár, Eliška Hanušová, Marta Sládečková, Miluše Šplechtová, Lukáš Mucha, Veronika Bellová, Ondřej Novák, Eva Hacurová, Vojtěch Hrabák, Barbora Seidlová, Natalie Golovchenko

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1 120)

• hhannie

Začáteční díly byly celkem fajn. Ale teď se podívat na jeden díl? To je utrpení...(28.2.2013)

• milous11

Tohle je totální kokotina :-D za tu dobu těch 3210 dílů, jsem zkouknul tak půl hodiny a fakt to "stálo za to" :-D :-D(26.9.2017)

• Petra.Dusbab

Moc mě to nezaujalo, ale zase jsem viděla i horší seriály, má asi milion dílů, pak už je těžké se v seriálu chytit, Nic méně, taková hrůza to není, tak že pro mě je to 4/10 bodů.(10.12.2017)

Neříkám, že dějové linie jednotlivých postav jsou kdoví jak hluboké, ale Ulice jako taková je velmi příjemný oddechový seriál o celkem obyčejných lidech... Často se u jednotlivých scén bavím, jsou opravdu vtipné díky dobrým hercům.(12.12.2017)

• Startky

Mojemu malýmu synovi říkám, že to je pro hloupý lidi a radši si s ním pustím dokumenty, vo kterejch si pak povídáme. Mně to přijde jako totální úpadek veškerý filmařiny. Hnůj, odpad, kde i kámen provádí koitus s cihlou. Ale asi to vydělává, tak proč by měli tvůrci vymejšlet něco rozumnýho, když jsou lidi, který to žerou a nedokážou překousnout, že neviděli jeden díl. No, místo hodnocení Odpad bych to popsal slovem "Blinkání"(29.12.2017)

• vince_c

Programování chorého mozku českého televizního diváka aneb "manuál pro život podle TV Nova". Otřes.(6.2.2018)

Pocem, ulice to je moje(16.2.2018)

• Royaldell

Nedávám odpad jen z úcty k mé babičce.(29.3.2018)

• gooddude

Víte jak se to říká, blbec prostě nepochopí. Ulice dosáhla pouze 22% a já s klidem v duši můžu říct, že jsme národ zdegenerovaných milovníků seprstársů a hlasů, které mají tvář. Očekávám, že si tento komentář přečte stejně informovaný milovník ulice a né kdejaká vysokoškolská, intelektem oplývající guma. Seriál je boží a každý by ho měl vidět alespoň od 2000. dílu. Mými oblíbenci jsou Pleškos Béda, Mike Patton, paní učitelka, hasič, Aniččin šamstr, zesnulý Robert, Miloš. Dále bych vyzdvihl skvělou kameru, kulisy, hudbu a scénáristy, které tvoří skvělé zápletky. *omlouvám se za chyby, gramapis neumím, chyběl sem ve škole*(16.6.2018)

• DAJAAAA

Jedna velká sračka.Ja s ničím jiným ani nepočital.(9.7.2018)

• v.pohode

Už nééééééé! Prosííím!(1.9.2018)

• Rangifer

Jak se na to někdo může dívat? Je to strašně nudné, postavy tam řeší naprosté zbytečnosti a blbosti. Kdybych chytil zlatou rybu, jedno ze tří přání by bylo, aby už tahle bejkárna skončila. Nelíbí se mi, jak tam jsou všichni moderně oblečení, mají moderní nábytek, moderní všechno, takové vymoženosti v ani v jedné české ulici snad ani doopravdy není! Jediné na co se v tomhle díle Satanově dá koukat, tak je krásná Patricie Solaříková, to je rošťanda panečku. Ale jinak prosím, televize Novo, už tu blbost ukončete, a dejte tam radši místo toho třeba Dallas.(4.11.2018)

• Honza.Kavan

Po shlédnutí tohoto veledíla jsem málem dostal srdeční zástavu. Odporná blbost, která mě, jakožto člověka s IQ nad 100 nedokázala bavit. Neustále opakující se děj a opravdová ubohost by mohly být důvodem, proč český národ tak degraduje. Za mě 0,000%(14.11.2018)

• Thoth

Odpad! Nebudu se zde ani moc rozpitvávat nad tím, proč je tento seriál katastrofa. Kvantita není kvalita - 3500 dílů po 45 minutách! Kdo má prázdno v nitru a v životě, musí prázdnotu vyplnit tímto seriálem. U menšiny jedinců je to možná i dobrá věc pro definitivní vymytí mozku po 12tce v práci, ale to není nijak v rozporu s onou prázdnotou. Vymývač mozku to je ale zaručeně pro všechny lidi - s prací nebo bez, v důchodu, pro děti, bez ohledu na pohlaví. Podobně i Ordinace v růžové zahradě... Pokud bych se na to díval ještě z vyššího hlediska, např. úpadku Západní kultury, tak právě takovéto "plody" kinematografie alá "Seriál Ulice", jsou důkazem tohoto kulturního úpadku. Už jen ta obrovská sledovanost, která trvá do dnešních dnů... :((26.11.2018)

• Kajman26

Možná kdyby to mělo o 3700 dílů méně... (Teď to má 3710 dílů - ke dni 29.6.2019)(29.6.2019)

• Untentrauer

Tenhle seriál je výsměch. Výsměch nám všem. Je to ukázka toho, za co jsou lidé schopní platit. 90% aktérů v tomto seriálu by si nemělo vůbec dovolit používat slovo "herec". Divím se, že to sami nevidí, nebo že jim to jejich blízcí neřeknou. Nechápu, jak vůbec můžou přijmout výplatu za ty jejich darebné výkony. A to vlastně platí pro všechny, kteří se seriálem mají co do činění. HANBA!(5.8.2019)

• satanklaus

Neviem sa dočkat 5000 dielu. Asi tam budú už učinkovat mimozemšťáli, ale budiž.(29.8.2019)

Málo scén s Milošem. Takže jenom 4*.(30.8.2019)

• Warmachine69

Čím více se s výkalem mažete, tím více smrdí... další komentář seriál nepotřebuje. Tímto jsem to myslím vystihl na sto procent.(1.11.2019)

• Honza__St.

Jediný průjem na světě, který vydržel bez přestávky teď už čtrnáct let.(9.11.2019)

1 15 29 42 53 54 55 56 následující >>