Vždycky zbývá naděje (S14E53) (epizoda)

Rodinný / Drama

Česko, 2019, 1 h 1 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Víš, co mi řek ?? Že hrabu jenom prachy a že jsem šarlatánka.." - "No, vidiš !! Tak to tě navnímal líp než ty jeho !!" ;) Zdá se být nesmírně zábavné, jak si patlal Holiček osahává režisérské řemeslo, a tak každá jeho epizoda pobaví jinou formou, bohužel pouze formou snímání..;)(12.3.2019)

 • kingik
  odpad!

  Vždycky zbývá naděje, že jeden jediný díl bude koukatelný. A Braňo Holičku, div se, nebyl ani tentokrát, neb tohle byla jen jakási změť poslepovaných výjevů, co sestávaly z nebetyčných krávovin. Ano, našlo se v kontejneru tričko unesené Haničky a málem bych zapomněl na to, že Bibi byla obdarována banány, když její nevěrník Marek strkal svůj banán do vysportované mužatky. U Heluš s Bobem stále nic nového, Heluš jede stále v podvodných ezoterapiích a zázračných nápojích, ovšem udělala kapitální úlovek, když udělala možný průlom v léčbě zákeřné nemoci postihující kosti. Nově jmenovaný primář Mára pořád brojí proti kolegům v nemocnici, dává jim výpovědi a ústav, který vede, chce rovnou položit. Pochytil jsem tyto výjevy, ale absolutně jsem nepobral, co měly znamenat a na co byly dobré. Chci poděkovat zázračně nesmyslné režii Braňo Holička a popřát mu hodně odvahy, až si jednou vyhradí nějaký den v týdnu a zpětně se podívá na svůj unikátní výtvor. 0/10(13.3.2019)

 • otík
  *

  Dráma pokračuje - malá Hanička stále unesena a Martynčák má díky vypsané odměně stopu. Bibi se dozvídá o Markově nevěře a neví, jak dál. Heluš míchá cizokrajné čajíčky, Mára dál spřádá plány na likvidaci chirurgie a Sekora se zase naopak snaží o její záchranu. Tady prostě jde o ..... :-)(12.3.2019)