Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukázka z filmu 2
Rodinný / Drama
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (více)

Série(22) / Epizody(1349)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Recenze uživatele otík k tomuto seriálu (59)

Rozděl a panuj! (2019) (S14E55)

To byl zase zážitek - vidět ožralého Suchého a rozhádanou Mázlovu rodinku. A Eduard hlásí návrat (před dalším infarktem?). Paráda. ()

Otrávená Rusalka (2019) (S14E57)

Překvapivě velmi vtipný díl, škoda jen některých vysloveně špatných a amatérsky natočených scén, ale v globále tento díl dost dobře bavil. Hlavně Heluš je fakt dobrá, Sekorovo jednání je na druhou stranu vysloveně ubohé a trapné, Marika konečně rozumná dějová linka. ()

Falešná naděje (2019) (S14E66)

Vyloženě morální díl. Suchý chlastá, Erika chce jít na potrat, Martinčák vodí Zdenu za nos. Ještěže je o zábavu postaráno, neboť Bobova domácnost se díky skladateli Hessovi hroutí. ()

Nikdo nás nerozdělí (2019) (S14E68)

Jeden z těch rozumnějších dílů, ve kterém se konečně najde Hanička Suchá. Ale aby to nebylo jen tak, najdou ji pět minut po dvanácté s perforací slepáku. ()

Pět minut po dvanácté (2019) (S14E69)

Hanička je operována, je ve vážném stavu, Mára dál kuje pikle, skladatel Hess je v bezvědomí a Františka Hrzánová má první měsíčky. Mazec, tohle jsem potřeboval vědět v úterý večer! ()

Nejlepší den (2019) (S14E70) odpad!

Radujme se, Františce Hrzánové rostou prsa, je třeba se vypravit do obchodu na podprdy. Ach jo, fakt už autoři neví, o čem by psali? K tomu Suchý se Suchou si operují za asistence Máry vlastní dceru. No mazec, tento díl se fakt "povedl". ()

Mám strach (2019) (S14E78)

Vcelku ucházející díl, děj drží pohromadě a posunuje diváka dál. A to je dobře. Jen ten Adam mě už pořádně sejří, je načase, aby ho někdo sejmul. ()

Svatbu si vzít nenechám! (2019) (S14E79)

Extempore s Adamem vyřešeno, scénárista to dobře sepsal tak, aby Marika měla zaděláno na pořádný mindrák. Až herečku přestane bavit hrát postavu Mariky, předpokládám, že skončí její postava obdobně. Vilík jede na svou svatbu, ale připlete se mu do cesty rodící žena. Květa se zase nechá trapně zavřít ve skladu léků. Setkají se nakonec a stihnou svatbu. Uf, drama nad dramata:-) Ale jo, hlavně poslední třetina dílu dobrá. ()

Přijela pouť (2019) (S15E03)

Tak tu máme další případy pro erzetu - vidlička v krku, vážná nehoda na kolotočích, nová upištěná a neskutečně nechutná nadřízená. Ve světle této nechutné osoby mi ostatní příběhy jsou zcela putna. ()

Jenom kamarádi (2019) (S15E14)

Není nad porod zaseknuté ženy na zadním sedadle. A když k tomu přidáte zabijačku, dostanete chuť zabít scénáristu. :-) ()

Nebezpečí (2019) (S15E19) odpad!

Scénárista neví, jak dlouho je mateřská dovolená, Simona Krainová je škaredá vyschlá ženská a repliky umí jak básničku. K tomu děsně psychicky narušená Marika, Sekora bez kníru a Erika v psychiatrické léčebně. Děs, nevím, co si z toho mám pozitivního odnést:-). ()

Zlomené srdce (2019) (S15E21) odpad!

Jenom vůl (nebo scénárista) může poslat záchranáře do rozjeté bitky dvou fotbalových fanoušků. A jen trapná Zita z toho může udělat ještě větší kovbojku, než to je. Ne, tento díl se fakt nepovedl. ()

Budu máma i táta (2019) (S15E23) odpad!

Ta spala s Lajošem, ta druhá zase s jiným, jeden neudělal atestaci, druhý zase musí být doma s dítětem a jeden si vzal pilulku na erekci a zkouší to přepít. Aspoň že chvílema se i léčí pacienti. Děs. ()

Můj dům, tvůj dům (2020) (S15E56)

Ucházející díl - Mára hlásí opět hlášku za hláškou, pan neodolatelný Řezníček svádí jednu prdelku za druhou a Bobo s Heduš mají po milionu. Jo, díl to rozhodně byl opět světový! ()

Hippokratova přísaha (2020) (S15E59)

To bylo dráma - bude Alena Mázlová spát s Martinem? No aspoň je zase na dalších 150 dílů zaděláno na neustálé spory, vydírání a hru na schovávanou a utajovanou. Paráda. ()

Mojí nejmilovanější (2020) (S15E60)

Neskutečné, jak scénáristé jsou na hranu ve vztahu Marka a Saši. Smutné je, že často si jdou takhle po krku i rodiče v reálném životě a výsledkem je pouze a jen utrpení jejich nejbližšího okolí, především dětí. Ve zbytku jedeme v zajetých kolejích, přičemž rozhovor mezi Alenou a Martinem o morálce je docela vtipný. ()

Ne znamená ne! (2020) (S16E12) odpad!

Kterak Lucie ze sebe krávu udělala. Ještě že Martin je bezcharakterní dobytek a nechce se vázat:-). ()

Život jde dál (2020) (S16E13) odpad!

To byl zase díl! Borec si při squashi vrazí raketu do břicha a s bolestmi je na příjmu. Pak se zjistí, že nemá poraněná játra, ale že má tasemnici. Kdo toto vymýšlí?! ()

Svatba (2020) (S16E17)

Tak Ordinace vsadila na těžký kalibr - zatímco někde probíhá svatba, jinde se děje vražda. A v hlavní roli bude Nového Mázl. Je jasné, kdo bude hlavní podezřelý. ()

Hlavní podezřelý (2020) (S16E18)

Brabec je po úspěšné operaci (ale kdoví, jak to dál s ním bude), Mázl je hlavní podezřelý, hlavní pachatel se chová jako největší hajzlík, ačkoli celý seriál byl charakterem, a Táňa se dál naivně snaží být za dobře se svým milencem i manželem. A do toho Heduš s Bobem řeší to, že Bobův brácha nemá milion na vyplacení výhry. No někde jsme ve starých kolejích, jinde je to trochu zajímavější. ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka