Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nemocnice se dostane do mimořádné situace, když ve městě vypukne epidemie meningitidy. Na prohlídku čeká i dvanáctiletá Mary. Protože má vyrážku a bolí ji v krku, je hospitalizována. Forman dělá pacientce lumbální punkci, její výsledek je však negativní. Dívka ale začíná krvácet z úst. Následuje sonda do trávicího traktu. I tento test končí negativně. V té chvíli dívčin organismus kolabuje. House nařizuje velmi složité a nákladné vyšetření. Lékaři objevují, že dívka krvácí do mozku a přidává se krvácení do kůže. House zjišťuje, že dívka je ve svých dvanácti letech těhotná. Díky tomu u ní došlo k těžké otravě organismu. Lékaři přeruší těhotenství a vyčistí krev. Dívka se začíná uzdravovat. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • Keď je Mary (Skye McCole Bartusiak) v bazéne, je vidieť, že má vlasy rozpustené, ale keď sa vynorí z vody, vlasy má už v drdole. (Pat.Ko)
  • Počas vyšetrovania pacientov na meningitídu mnoho lekárov, vrátane Chasea (Jesse Spencer) a Formana (Omar Epps), si nedezinfikujú ruky a nevymieňajú si rukavice. Ide o porušenie štandardných preventívnych opatrení. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama