Dr. House - Série 2 (série)

Drama / Mysteriózní

USA, 2005–2006, 17 h 30 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

David Shore

Roy H. Wagner

Matt McKenzie, Jim Hoffmaster, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison, Jesse Spencer, Sasha Pieterse, Randall Park, Jonathan Fraser, Sela Ward, Ignacio Serricchio, Charles Robinson, Christine Avila, J.R. Villarreal, Marshall Bell, Christie Lynn Smith, Bryce Johnson, Mustafa Shakir, LL Cool J, Miguel Garzon Martinez, Tony Ray Rossi, Adrienne Janic, Ron Livingston, Andrea Bendewald, Clifton Powell, Vicellous Reon Shannon, Wil Horneff, Diane Baker, R. Lee Ermey, Ryan Hurst, Allison Smith, John Rubinstein, Sammi Hanratty, Adair Tishler, Kevin Moon, Sterling Beaumon, Currie Graham, Alanna Ubach, Tom Lenk, Taraji P. Henson, Kristoffer Polaha, Nathan Kress, Matthew John Armstrong, Wings Hauser, Cynthia Nixon, David DeSantos, Mimi Kennedy, Erica Gimpel, Bruce French, Michael O'Keefe, Edward Kerr, Elle Fanning, Julie Warner, Lisa Darr, Christopher Cousins, Dan Butler, James Immekus, Tom Verica, Cameron Richardson, James DuMont, Donzaleigh Abernathy, Greg Grunberg, Keri Lynn Pratt, Adam Busch, Ron Perkins, Yvette Nicole Brown, Howard Hesseman, Samantha Mathis, Eddie Mills, Peter Birkenhead, Stephanie Erb, Michelle Trachtenberg, Mel Harris, Jake McDorman, Lance Guest, Laura Allen, Mackenzie Astin, Carter Page, Albert Espinosa, Michelle Harrison, Jayma Mays, Dahlia Salem, Julia Ling, Thomas Dekker, William Katt, Tamara Braun, Scott Michael Campbell, Guy Nardulli, Charles S. Dutton, Leigh-Allyn Baker, Kip Pardue, Hillary Tuck, D.B. Sweeney, Aasha Davis, Christopher Carley, America Olivo, Elias Koteas, Michelle Clunie, Chris Tallman, Joe Williamson, Bru Muller, John Lafayette, William Jones

Komentáře uživatelů k sérii (3)

• KM Phoenix

Schéma je stále (bohužel) dodržováno i když mi přijde, že se z nich stávají větší řezníci a jejich styl "když nemáš žádný nápad tak proveď lumbální punkci" (která tu navíc v 90% případů nic neřekne) je dost hrozný.(3.11.2017)

Dvojka je minimálně na stejné úrovni jako jednička. Neříkám, že většina dílů není epizodního charakteru, ale hlavní příběhy, které s případy moc nesouvisí se začínají odehrát na ploše celé série, což je supr. Seriál hned získává ostřejší nádech, který baví víc, než věčné pacient-nemoc-vyléčení-titulky.(1.8.2018)

První série byla dosti šablonovitá, ale mě to hrozně bavilo, což byl důvod, proč jsem dal 5*. Ve druhé se již scénáristé snaží inventivní vymýšlet různá zpestření a stále to není špatné. Doufám, že i další série si drží svoji kvalitu. Pustím se tedy do jejich shlédnutí.(16.4.2018)