Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Do nemocnice přivezou dívku po srdeční transplantaci. Dívka v tuto chvíli trpí opakovanými anafylaktickými záchvaty a lékaři nemohou najít původ jejích obtíží. Po dlouhém hledání House přijde s teorií, že dívčiny problémy jsou způsobeny cizopasníkem, pravděpodobně klíštětem. Aby svou teorii dokázal, musí se s pacientkou v doprovodu dr. Foremana zavřít ve výtahu. Klíště skutečně najde a tím je původ obtíží vysvětlen. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

tranquill 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Půl roku bez rande už doktorka Cadiová taky nemusí nosit tanga a přitom je nosí pořád... Dost by mne zajímalo, jak to víte?" - "Jů, není divu, že jsi vzrušený. New-jerseyský kardiologický žurnál..." - "Ona v tom svým bláznění hledá smysl života..." ()

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

“Six months after the transplant, she doesn't need to be confined to a clean room.” “Six months without putting out, Dr. Cuddy doesn't NEED to wear thong panties, but it's not our call.” Ďalšia odbrzdená epizóda, v ktorej nebola o zábavu núdza. Scénka vo výťahu božia. Škoda len, že v realite nie je liečba kliešťovky taká jednoduchá ako tu. Diagnóza: Kliešťová encefalitída. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (6)

Reklama

Reklama