Houseův tým léčí mladou dívku, studentku druhého ročníku univerzity, která vykašlává krev. House předpokládá, že trpí nějakou formou infekce. Výsledky však tuto hypotézu nepotvrzují. Když House dojde k závěru, že dívce chybí důležité proteinové látky, je mu jasné, že jí zbývají tak dva dny života. Tuto skutečnost sdělí pacientce a jejím rodičům. Naštěstí mu však včas dojde, že dívka zřejmě trpí depresí a infekci si způsobila sama úmyslně. Chtěla totiž spáchat sebevraždu. Podaří se mu z ní dostat přiznání, a tak včas stihne připravit operaci, která má velkou šanci ji zachránit. (TV Nova)

0verseer

"My patient is about to have a heart attack. It's gonna be massive!" "Oh, well, that's too bad 'cause I just got tickets to a stroke on the third floor." Wilson na amfetamíne a House na antidepresívach. Nad Foremanom stále visí otáznik. Prípad tentokrát nebol zaujimavý tak, ako hlavné postavy, na ktoré sa sústredila hlavná pozornosť...Diagnóza: X66 Úmyselné samopoškodenie otravou a priotrávením organickými rozpúšťadlami ()