Cuddyová dá novému vedoucímu diagnostiky Foremanovi na pomoc Chase a Cameronovou. House, který ještě nemá zpátky licenci, ale kterého chce přesto využít, jmenuje poradcem. A Foremanovým zkušebním pacientem je prezident Dibala, který má v plánu vyvraždit všechny příslušníky povstalecké etnické menšiny ve své africké zemi. House se zatím ubytoval u Wilsona a brzy se mu podařilo vyvolat konflikt se sousedem z bytu pod nimi. A i tento konflikt řeší netradičně, jak je jeho zvykem. (TV Nova)

Petr.Kocfeld

Tato epizoda je velmi dobrá.Dávám 4 hvězdy a 75 procent.Dr.House jsem si oblíbil hned.Tento seriál je 1 z mých nejoblíbenějších.Sekundující herci jsou také výborní.Tato epizoda se mi líbí hodně. ()

• V epizóde zaznelo: "Vonia to ako... víťazstvo." Je to odkaz na film Apokalypsa (1979). (Pat.Ko)
  • V epizóde zaznela veta: "Stál by som vonku pred tvojím bytom celú noc a držal by som nad hlavou prenosný reproduktor, ale povedal si mi, že nenávidíš hudbu z 80. rokov." Je to odkaz na film Povedz niečo... (1989). (Pat.Ko)