Dr. House - Série 8 (série)

Drama / Mysteriózní

USA, 2011–2012, 16 h 8 min (Minutáž: 44 min)

Tvůrci:

David Shore

Gale Tattersall

Deborah Lacey, Ivo Nandi, Melanie Lynskey, Alexis Raben, Hugh Laurie, Odette Annable, Thom Barry, Sebastian Sozzi, Jaleel White, Michael Massee, Michael Paré, Michael Bailey Smith, Nate Mooney, Jude Ciccolella, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Charlyne Yi, Liza Snyder, Heather McComb, Ron Perkins, Charles Rahi Chun, Ralph Garman, Bruce McKenzie, Michele Marsh, Olivia Wilde, Wentworth Miller, Toni Trucks, Jaclyn Jonet, Michael Nouri, Alexie Gilmore, Ben Lemon, Jesse Spencer, Peter Jacobson, Jamie Bamber, Heather Stephens, Carlie Casey, E.E. Bell, Harrison Thomas, Elizabeth Lackey, John Scurti, Jennifer Crystal Foley, Jim Lampley, Zena Grey, Kathe Mazur, Jim Gleason, Tim Chiou, Donnabella Mortel, Channon Roe, Madison Davenport, Julie McNiven, Sarah Aldrich, Robert Pine, David Wells, Alex Quijano, Jeff Doba, Vincent Spano, Amanda Foreman, Yaya DaCosta, Tracy Vilar, Blake Anderson, Corri English, Roma Chugani, Brian Skala, Ryan Alosio, Mario Cortez, Bridgit Mendler, Darlene Vogel, Kai Lennox, Brad Carter, Jeffrey Wright, Audrey Marie Anderson, David Anders, Julie Mond, Valeri Ross, Jessica Luza, Kandis Fay, Jake Weber, Rena Sofer, Karolina Wydra, José Zúñiga, Michael B. Jordan, Margo Harshman, Diane Baker, Billy Connolly, Arlen Escarpeta, Sharif Atkins, Sayeed Shahidi, Greg Finley, Will Shadley, Joseph Patrick Kelly, Kevin Christy, Amy Davidson, Patrick Stump, George Cheung, Jessica Collins, Chris McKenna, Rachel Eggleston, Gabriel Suttle, Jamie Elman, Peter Weller, Carol Herman, Carole Gutierrez, Skylar Astin, Natalie Dreyfuss, Jacob Zachar, Derek Mio, Enzo Cilenti, James Le Gros, Andre Braugher, Anne Dudek, Jennifer Morrison, Kal Penn, Amber Tamblyn, Sela Ward, Rachel Sterling, Cheyenne Haynes, Michael McLafferty

Kostýmy:

Cathy Crandall
  • rezzzy

Sedmičkou to raději měli skončit. Tohle je utrpení a pohřeb za živa... :((25.4.2017)

Nudnější než 7.série...přesto poslední dva díly House jsou na jasných 5* velká škoda že nebyla skvělá celá tahle série jako tyhle dva poslední díly. Každopádně,alespoň proběhlo ukončení tohohle skvělého seriálu povedeným a emočním posledním díle,kde konec opravdu překvapil. (Myslím úplně poslední scénu)(8.1.2019)

Osmička je o poznání slabší, o tom žádná. Hodně tu chybí Cuddyová i 13cka. Holky holky prostě nenahradily jak do krásy, tak ani do zajímavosti postav. Přesto jsem ale čekal mnohem horší závěr, byl jsem nervózní, ale i když bych si představoval větší emoční dopad závěru, musím pokývat hlavou a rozloučit se s legendou, kterým House bezpochyby byl.(2.9.2018)

Nechtěl jsem věřit, že poslední série je o tolik slabší, než všechny ostatní. Po shlédnutí musím, bohužel, dát tomuto názoru za pravdu. Pár epizod mělo šťávu (vězení), ke konci jsem byl dokonce hodně smutnej z osudu jedné z postav, ale i tak už to bylo slabší. Škoda.(3.6.2018)

Společně se 7 nejlepší série.(27.9.2019)

• - Na začátku vyhlašováno ocenění občana města. To probíhá na náměstí, které bylo ústřední lokací natáčení seriálu Posel ztracených duší (od r. 2005) hlavně v prvních sériích. Za vyhlašovatelem jsou k vidění sochy vojáků, které byly v jedné z epizod Posla ztracených duší slavnostně odhaleny při příležitosti návratu vojáka z války v Iráku. V PZD byla umístěna uprostřed parčíku. Zároveň si lze všimnout i typického altánku, který se v PZD objevoval také často. (Calwen22)

• - Spoiler: Ke konci epizody Všichni umřou (2012) zjišťujeme, že po Dr. Houseovi (Hugh Laurie) přebírá místo Dr. Chase (Jesse Spencer). Jedním z možných vysvětlení je i fakt, že Dr. Chase určí nejvíce správných diagnóz, než-li jakákoliv jiná vedlejší postava v průběhu všech sérií. (CANNIBAL)