Dr. House

Drama / Mysteriózní
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvůrci:

David Shore

Série(8) / Epizody(176)

emdvojka

Podarený seriál. Konečne nejaké dielo z nemocničného prostredia, ktoré obsahuje okrem dramatických situácii, aj trochu vtipu a nadhľadu. . ()

ex.it

Vlastně on ten seriál sám o sobě není nijak výjmečný a skvělý, ale ty čtyři hvězdičky patří právě doktorovi, díky kterému na další a další díly vůbec koukám. Ten arogantní, chladný a věčně zamračený doktor je vlastně magnetem na sledovanost :) ()

n3uro

Jo, tak tohle je špička - co se týče melancholicko-sarkastického komediálního stylu. Pamatuju si jak sem si odpíral v dřívějších dobách se na tento skvost vůbec podívat, dnes vím jaká to byla chyba. ()

Smidak

Dle mého nejkomplexnější seriál - chytrý, zábavný, napínavý, dokáže být vážný i nenuceně dojemný a to všechno z něj dělá můj TOP seriál. Není třeba dodávat nic víc. 101% ()

figliar

Pre mňa najlepší seriál súčasnosti. Každý týždeň netrpezlivo čakám na nový diel a letná seriálová pauza ma ubíja :-). Sebecký Gregory House a jeho neustály boj s kolegami o to, kto má pravdu, stále sa vyvíjajúce postavy a vzťah House vs. Cuddy, vždy optimistický Wilson. Kvalita postupom sérií neupadá, naopak si myslím, že seriál je stále lepší. Angličan Hugh Laurie by mohol v USA učiť, ako sa má hrať. Klobúk dolu. ()

maar

Dr. House je moje srdeční záležitost, každej díl hltám jak malej kluk. Už nejen proto, že mi je povahově dost podobnej a to mě těší 1000x víc :D Luxusní seriál a jen tak dál! Sice je pravda, že v realitě by to nebylo dost dobře možný, ale co, na to sere pes ;) ()

B.Wilde

Miluju tento seriál, hned od prvních dílů se mi líbil. Hugh je jako House naprosto nepřekonatelný! Dokonce i s Cuddy se mi moc líbili. Škoda že to scénáristi viděli trochu jinak... ale jasně, o tomhle to nebylo. První série jsou top, další trochu slabší, ale i tak mě to bavilo vždy a v každém sérii bylo něco nečekaného. Když jsem si celý seriál pustila už asi 3x komplet, to asi taky o něčem vypovídá. Je to srdcovka. ()

Joppo88

Skvelé, fenomenálne, jedinečné - navyše - vďaka sarkazmu a čiernemu humoru Dr. Housa sa tento seriál v mnohom líši od iných seriálov z nemocničného prostredia. Bizardnosť prípadov a ich riešenie s pomocou celého Housovho týmu diváka prikovajú do kresla... H. Laurie bol naozaj skvelou voľbou - ani v jednej časti si nedovolil slabý výkon! Nedá sa inak, ako dať najvyššie hodnotenie! ()

Jordan.17

Byla to dlouhá cesta, všechna čest Hugh Lauriemu a režisérům. Když jsem ten seriál sledoval v začátcích, zajímaly mne většinou hlavně ty kuriózní lékařské případy, s postupem času jsem ale víc a víc začal přicházet na chuť těm vztahovým zápletkám a věcem okolo hlavní postavy. S čistým svědomím mohu tento seriál posunout výše ve svém seznamu oblíbených, protože jak už tomu bývá, o mrtvých jen v dobrém ;) ()

fogs

Konec? Cože? Už? Všichni lžou, takže ani tohle není konec. Ale přeci jen pokračování se k nám asi nedostane, i kdybychom hodně chtěli, jak Mick Jagger jednou řekl: "You can't always get what you want." House je velice silný charakter, kterého si zamilovalo spoustu lidí, ale doopravdy: byl to sobecký a zatrpklý zmetek, který však uměl skvěle pobavit, ale i poučit; o tom, že drogy jsou špatné! Lehce zvládl zastínit ostatní postavy, ale třeba Wilson tam byl vždycky taky a bez něj by byl House poloviční. Nakonec snad všichni odpustí, někdy zdlouhavé diagnostiky všech možných nemocí, ze kterých jde hlava kolem. Po těch 8 řadách mě stále každý díl fascinoval, takovou moc nemá hodně seriálů téhle doby. Díky a tleskám :) ()

joker30

Ďalší skvelý seriál, má síce občas v sebe dosť nonsensov ale v podstate ho ťahá k dokonalosti výkon hlavného predstaviteľa. Arogantný narcis , ktorý je ale taký geniálny, že si ho musíte obľúbiť a ku popuku všetkých má vždy pravdu :) ()

bif

Až mi někdo poukáže "lepší" a "charismatičtější" seriál z lékařského prostředí, tak mu stejně nebudu věřit, že tohle něco překoná. ()

red_spirit77

Pre mňa osobne najobľúbenejší seriál. Mám najradšej takýto druh humoru a medicína ma vždy fascinovala. Hugh Laurie svojím nenapodobiteľným sarkazmom je naozaj v skutku originálny, vždy pobaví a zdvihne náladu. Taktiež netreba zabúdať na jeho nedocenení tím uznávaných odborníkov, ktorý to naozaj nemá jednoduché, popri jeho znechutení zo života. :-) Ak by som mal len jeden seriál ohodnotiť na šesť hviezdičiek bol by to práve Dr. House... ()

AxelWers

Seriály podobného druhu príliš nesledujem, ale konkrétne pri tomto mi stačilo pár epizód, aby som ho začal sledovať pravidelne, pokým je možnosť. House je výborný lekár, ale ako psychológ by zhorel ako Reichstag. ()

Cheeker

Mmm... Jennifer Morrison a Olivia Wilde. Navíc cynický a sarkastický Hugh Laurie a nemoci všeho druhu. Každý díl je jiný, ale i přesto má posloupnost. Nějaké základní a poměrně běžné nemoci, dále prolezeme byt pacienta a dál zkoušíme, co vydrží, ale i tak to na atraktivitě seriálu neubírá. ()

VerenaLord

Dr. House je muž každým coulem - nepříjemný, sarkastický, ironický a protivný. Přesto jeho chování vyvolává úsměv na tváři, leckdy tolik, že až tečou slzy. House je nesnášenlivý génius, občasný poživatel pilulek proti bolesti a starý mládenec. Jeho speciální přístup k pacientům vyvolává nevoli jak nadřízených, tak příbuzných pacientů, ale většinou vše končí šťastným uzdravením. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf