Veci, ktorými žijeme, ale nechceme o nich hovoriť. Každý z nás si ich stráži akoby to boli tie najväčšie tajomstvá. Veď nakoniec: čo iné má dnes pre nás výnimočnú hodnotu. Je to niečo, čo je iba naše. Naše vzťahy. Naše túžby. Naše lásky. Naše šťastie, nádej, ale aj beznádej a smola. To je to najosobnejšie, čo nám v našich životoch ostalo. Ani oni nie sú výnimoční. Sú presne ako my. Psychoanalytička Eva Košická (Jana Hubinská) a advokát Drahoš Košický (Boris Farkaš) ako ústredné postavy seriálu, v ktorom uvidíte všetko, čím žijete a s čím sa stretávate. Aj oni majú deti, priateľov a známych. Od dnešného dňa sa s nimi budeme stretávať a spoznávať ich problémy. Tí všetci chcú žiť tak, ako najlepšie vedia. Nie každý deň však všetko vychádza podľa našich predstáv... (oficiální text distributora)

Marek1991

Neviem už, čo mám na tento seriál povedať, lebo bol tak nevýrazný, že som naň z veľkej časti zabudol, bol však veľmi podobný tomu s názvom Medzi nami, režisér si ho isto nemôže zaradiť medzi svoje skvosty, medzi pozitíva by som zaradil snahu o domácu tvorbu. Herci sa snažili, ale toto nie je môj obľúbený typ seriálu ani deja seriálu. ()

T2 odpad!

Len som krútil hlavou a rozmýšľal som čo je väčšia blbosť toto alebo "Medzi nami" fakt jeden nad druhého ako že televízia Jednotka vs Markíza sa predbiehali, kto vie horšie podať seriál. Fakt neskutočné čo sa v dnešnom svete dokáže natočiť, plandža ako vyšitá! ()

JohnnyD

Pôvodne som chcel dať 40%, ale keď som si pozrel Medzi nami, tak som to prehodnotil. Oproti Medzi nami je toto fakt dobré. Scenár je priemerný, niektoré dialógy sú OK a o chvíľu príde scéna, pri ktorej od hanby mám chuť vypnúť TV. Herci sú veľmi dobrí, na slovenské pomery, teda. Vizuálna stránka je taktiež skvelá, ale časom nezaujímavá, keďže autori striedajú pár rovnakých záberov v celom seriále (v jednej časti som napočítal štyri). A hudba? Nič proti, je dobrá, akurát do takéhoto seriálu sa mi nehodí a hlavný motív je slabý a nevýrazný. ()

Jordan

no, aspoň, že vzniká nejaká pôvodná tvorba na slovensku a aspoň že vizuálne vyzerá k svetu a nie je až tak veľmi stupídna ()

Smok

Nezostáva iné, len súhlasiť s "vysoko kompetentným" názorom užívateľa Ai.ma. (ironic) K tomu sa fakt nedá nič dodať. ()

Ridick

konecne nejaky ten fajn serial. kamera je skvela - mate dojem, ze pozerate film, aj strih neostane bez pochvali a hudba...nieco uzasne, myslim, ze aj herci su v poho, no a napokon je to zo sveta maladeze a nieco starsich ludi... ()

jack.hnut

Ok, po 4 shlédnutých epizodách tento seriál hodnotím tak na 3,5* . Podle mého názoru seriálu škodí 30minutová stopáž. Původně byl natáčen 1 epizoda 1 hodina. STV se však nachala zlákat vidinou prodeje reklamního času a seriál brutálně rozpůlila a obyčejný divák je zmaten. Nyní k příběhu. Dlouho jsem přemýšlel k jakému českému seriálu jej přiřadit. Žadný jsem nenašel. Atmosféra je doslova ponurá, pesimistická, téměř zde chybí humor, ale právě o to víc si jej vážím. ()

evil_ryu

Najväčším problémom tohoto seriálu bolo, že vlastne nebol určený nejakej širšej televíznej komunite. Pre dôchodcov to bolo moc vulgárne (zo skúsenosti mojej babky), pre stredný vek nezaujímavé (zo skúsenosti mojich rodičov) a mladých ľudí ktorý pozerajú takéto seriály je veľmi málo (z mojej skúsenosti). Inak celkovo seriál nebol vôbec na odpad. Tak aspoň dávam zaslúžené 3* za pekný priemer. P.S. rodina sa nezaprie ()

klokyn

Forma je na slovenskú tvorbu nádherná. Skvelá kamera, strih aj hudba. Všetko to kazí absolútne debilný scenár, kvôli ktorému prehrávajú aj herci. Dialógy sú totálne neprirodzené a mám pri nich pocit trápnosti, čo kazí celkový dojem zo seriálu. Rozhodne to bol najlepší slovenský seriál, ktorý ľudia nevedeli oceniť a tak aj skončil. ()

Loooki

Mne sa ten seriál celkom páčil Vlastne týmto seriálom sa začalo na Slovensku znova točiť. Kvôli sledovanosti, sa však stále menil vysielací čas a neudomácnil sa nejako. Záver som trocha nepochopil..ale nemám mu čo vyčítať. ()

Theker

STV si tento seriál pochovala sama, ale i tak 4*, pretože trošku prepracovať a bolo by to OK. Je to taký priemerný slovenský seriál a je LEPŠÍ než okopírované exkrementy v ružovej záhrade. Takže pôvodne 3*, ale plus 1* za Zónu A. ()

Alex696 odpad!

Ja fakt neviem čo sa stalo so slovenským herectvom. Starší herci sa dali na peniaze a je im jedno do čoho ich obsadia , hlavné sú peniaze . No tomu by som sa až tak nedivil, ale horšie je , že tí mladí sú absolutne neschopný hrania. Mne to všetko pripadá ako divadlo. Kde sa stratila prirodzenosť. Kde je umenie Kvietika, Rajniaka, Horvátha, Dočolomanského, Ivana Mistríka, Machatu, Dibarboru, a samozrejme ďalších. Na súčasnú tvorbu sa skutočne nedá pozerať. Po prvom diely mám dosť. ()