poster

Rodinný kšeft (TV film)

 • USA

  Crimes of Fashion

 • anglický

  Boss Girl

 • Slovensko

  Móda alebo zločin

Komedie

USA, 2004, 90 min

Režie:

Stuart Gillard

Scénář:

David Mickel

Kamera:

Manfred Guthe

Producenti:

Kevin Lafferty

Střih:

Robin Russell

Scénografie:

Doug McCullough

Kostýmy:

Laurie Drew
(další profese)
 • Nocturno culto
  ***

  Tohle je vhodné akorát na sobotní dopoledne a svůj účel to splnilo. Není třeba nad ničím přemýšlet, dějová linie je přímá a tak se můžeme nerušeně kochat krásou "Penny" a Megan ..Módní prostředí s lehkým nádechem místního podsvětí, k tomu trochu vtipu, krásné dívky, pár drsňáků a komedie je na světě..hodnocení je adekvátní..Za mě průměr čili 55 %..(14.1.2017)

 • Jaňo
  ***

  Celkom pohodová komédia so scenárom dávno známim, ale aj tak sa mi to celkom páčilo.. Samozrejme, za Megan Fox a Kaley Cuoco o hviezdičku viac...(7.1.2008)

 • Mire
  **

  Jeden z tých lepších Kaleyiných filmov, ktorý prekvapivo nie je úplná sračka, ako napríklad The Hollow ktorý vznikol ten istý rok ako Crimes of Fashion. V tomto hraje dokonca hlavnú úlohu. Samotný námet nie je bohviečo (nie som fanúšik módy), ale aspoň to nie je taký bezduchý a hrozný film ako bol Cougar Club alebo spomínaný The Hollow a podarilo sa mi ho dopozerať bez výrazného nezáujmu, ktorý som pociťoval pri tých dvoch menovaných "skvostoch". No a k tomu pridajme krásavicu Megan Fox a hodnotenie sa môže ustáliť na dvoch hviezdach.(25.10.2014)

 • Tommassi3
  *

  "Tak proto jsi mě pozval na rande ??" - "Jasně !! Můžu přece říct, že jsem randil s kmotrou.. To je hustý !!" ;) Kmotra Kukačka Kaley v dalším hnoji.. Tahle ubohá rádoby gangsterská parody variace několika výborným vtipům navzdory rozhodně za žádnou chytrou Třaskavinu neplatí.. A hláškovat z Kmotra opravdu nestačí..(18.1.2017)

 • hous.enka
  **

  Hodně (HODNĚ) bláznivá komedie o mafii a šičkách. Zní to bizarně? Taky to pěkně šílené je! Film mě zaujal zejména kvůli přítomnosti Kaley Cuoco a Meghan Fox, jinak toho mnoho nenabízí. Ale já mám svým způsobem ráda tyhle filmy o tom, jak se z vás stane mafián, protože vám umře dědeček, takže na nedělní dopoledne - proč ne?(23.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace