Reálie súčasného života, láska, napätie, romantika i dávka humoru to všetko je zárukou, že seriál Medzi nami bude blízky širokej diváckej obci. Vo svojich príbehoch seriál reaguje na veľké spektrum medziľudských a spoločenských problémov, hrdinovia prechádzajú osudovými krízami, sú vystavení skúškam charakterov, musia bojovať so zradou, intrigami a okrem lásky prežívajú aj nenávisť, neveru, či smrť. Ich individuálne príbehy odrážajú hlavné témy seriálu: hľadanie šťastia, bezpečia a dôležitosti zázemia rodiny, manželstva, partnerstva i priateľstva. Hlavnými postavami príbehu je osem sirot, ktoré boli dané do opatery štátnej inštitúcie, kde sa medzi nimi vytvorilo hlboké priateľstvo. Po rokoch si každý z nich našiel miesto v spoločnosti, mnohí si vybudovali kariéry, oženili sa, povydávali, mali deti, rozviedli sa... Ale i napriek tomu, že zažili veľa zmien, jedna vec zostala stále rovnaká: ich priateľstvo, ktoré je pre nich synonymom identity, spolunáležitosti a zmyslu života. (oficiální text distributora)

T2 odpad!

Neskutočné sa stáva skutočnosťou Slovenská kinematografia padla na úplne dno, po všetkých stránkach amatérčina aká sa len tak nevidí, dialógy tupé ako nikdy a o kamere už ani nehovoriac, bez trošku talentu. ()

tron

Dialógy ma tak príšerne ťahali za uši, až mi bolo zle. Takto ľudia predsa nerozprávajú! Čo scenárista nežije v realite, ale v nejakej absurdnej bubline? Celé to šuchoce papierom, mladí herci nech sa ešte radšej vrátia na rok dva do školy, ale ani tí starí nedokážu pomôcť takým spraseným dialógom. Všetko je afektované a, česť výnimkám, jeden veľký kŕč. ()

Melies odpad!

0 / 10 Prečo, preboha, prečo?! Roky a roky čakania na niečo echt slovenské a nakoniec toto... Čo si o nás vôbec pomyslia v susedných Čechách, kde sa točí jeden dobrý snímok za druhým? Ďakujem Markíza, zase si potvrdila, že po JOJ-ke si tá najhoršia televízia pod slnkom. ()

HoneyBunny

Na tenhle slovenský seriálový klenot, který je srovnatelný s českou Ulicí, jsem narazila jen náhodou na kabelovce. Jelikož jsem viděla asi pět minut z tří různých dílů, netroufám si hodnotit, ale potěšilo mě, že i Češi můžou jezdit na Slovensko za prací. Třeba by tam mohli natočit... řekněme Nádraží, kde by (místo Kramára, Šiškové, Norisové a Turzonovové) hráli Vašut, Freimanová, Geislerová a Brejchová. Mmmm... ()

Marek1991 odpad!

Medzi nami vám poviem, že sa to dlho sledovať nedalo. Ak to niekto videl, tak vie prečo. Po toľkých zlých veciach, čo stvorili naše komerčné televízie mi už dochádzajú slová, ktorými by som to nazval, ešte som nepoužil slová bez talentu. Skrátka amatérsky seriál. ()

MikO_NR_1909 odpad!

Až ma pamäť neklame, išlo o prvý seriál po dlhšom čase s veľkými očakávaniami. Lenže naša filmografia, alebo ako to nazývame, zaspala s dobou. ()

Fanucci

Mně to nepřijde tak hrozné. A Vašut byl naprosto výbornej:-) Vybavuji si, jak v jedné scéně nějaké holce svoji fantastickou slovenštinou zapáleně vysvětluje: "Veď to bol len bosk?!". Je to opravdu pan herec a jsem rád, že to můžou vidět i na Slovensku:-)) ()

Triple H odpad!

Fuj! A to sa pán Repčík počas kauzy "verejnosť za verejnoprávnosť" (tiež známa ako "zneuznané, prestarnuté a trápne celebrity vykopnuté z STV sa zúfalo snažia o jej diskreditáciu") odvážil to opisovať vznešene a pyšne slovami - "My točíme radšej pôvodný slovenský dramatický seriál". Obviňovali STV z toho, že vysiela brak a kazí vkus...Zlodej kričí chytťe zlodeja. Ešte horšie. Reklamovať to ako inteligentný dramatický seriál je ako opisovať Vinnetou sa vracia ako výborný dobrodružný film pre celú rodinu. Herci (aj tí, ktorí sú schopnejší - Kramár, Gogál) nemajú čo hrať a odrecitovať tie neskutočne tupé vety (ktoré sa snažia predstierať, že takto hovorí bežná Slovač- scenárista asi žije celý život v absolútnej izolácii) by nezvládol ani Nicholson. Zdenka Studenková zase hrá to čo vždy - nafúkanú, arogantnú, preafektovanú paničku. Hanba a škoda vyhodených peňazí zo strany TV Markíza. ()

Avathar odpad!

Keď som počul, že sa chystá nový slovenský seriál bol som natešený. Keď som sa dozvedel, že pôjde o seriál v štýle telenovely, to mi už úsmev zamrzol na tvári. No a keď som na vlastné oči videl tento žiarivý odpad, bol som výsostne spokojný. Už dávno som sa tak nepobavil na nulovom príbehu, drevených hereckých výkonoch a nezmyselných dialógoch o ničom. Skvelá komédia, aj keď nechcená. ()

Dado odpad!

Dávam aspoň 1* za to, že tento seriál odštartoval celú vlnu ďalších slovenských seriálov... čo to kecám, veď práve preto by som mal dať odpad! (0%) ()

mirec88

Pamätám sa, že to bol prvý slovenský seriál, ktorý odštartoval vlnu natáčania na páse. Nebolo to nič extra, ale vzhľadom na seriály, ktoré sa točia dnes, tak to je určite skvost medzi nimi. Ja som ho sledoval skoro celý sa priznám a vcelku sa mi páčil. Čo sa nedá povedať o dnešných panelákoch, ordináciách a podobne. ()

faraon

ženy hovoria horšie ako v dabingu na mexické telenovely, narýchlo odbúchaný projekt, ktorý nemá hlavu a pätu. Neviem ako dopadli dalšie diely ale tie prvé nic moc ()