• BoncheR
  odpad!

  tak toto fakt nemusím(3.9.2011)

 • Daewiik
  odpad!

  Vím že je to pro děti, ale jako pohádka je to přece hrozné! To zpracování je děsivé. Vůbec se mi nelíbí jak je to udělané. Novodobé pohádky tohoto druhu jsou odporné, bez příběhu a navíc děsivě nadabované. Opravdu je to leda pro děti ještě předškolkáčského věku. A navíc jsem nikdy neměla ráda pohádky kde se postavy baví s dětmi, to je absurdní.(7.8.2011)

 • DJ Obelix
  **

  Disneyho odpověď na Bořka Stavitele. Mistr Manny však na rozdíl od jeho slavnějšího kolegy nevlastní těžkou techniku, ale příruční nářadí a na děti zkouší tu a tam mluvit anglicky. Jen pro nejmenší...(27.11.2009)

 • honajz
  **

  Něco mezi dvěma třemi hvězdami. Manny je skutečně jakýsi Bořek, akorát místo míchačky Julči a Rolíka a tak má mluvící nářadí. Některé díly jsou docela zajímavé, jiné naprosto stupidní, zvlášť ty, kde se nářadí samo rozhodne jednat a buď vymalovat, nebo něco opravit.(5.4.2011)

 • Segrestor
  *

  Nakolik je tento seriál independentní záležitost, je určen především dětem a mladistvým. Mistr Manny ve své lascivní podobě koketuje s dynamičností žánru a majíc obsedantní pocit exaktní přítomnosti extravagance moderní doby, nabízí jako archetyp prosté nářadí. Ve lživé podobě tak pregnantně usiluje o jakousi imaginaci neživé věci, která nám cosi sděluje. Mistr Manny tak sám zprofanoval nejsvětější doktrínu dětského ducha par excelence. Sektářství dominantního nářadí nelze ignorovat věčně a tak hodnotím pouhou jednou hvězdou za religionistický podtext dobromyslných postav.(15.8.2011)