• Segrestor
  *

  Nakolik je tento seriál independentní záležitost, je určen především dětem a mladistvým. Mistr Manny ve své lascivní podobě koketuje s dynamičností žánru a majíc obsedantní pocit exaktní přítomnosti extravagance moderní doby, nabízí jako archetyp prosté nářadí. Ve lživé podobě tak pregnantně usiluje o jakousi imaginaci neživé věci, která nám cosi sděluje. Mistr Manny tak sám zprofanoval nejsvětější doktrínu dětského ducha par excelence. Sektářství dominantního nářadí nelze ignorovat věčně a tak hodnotím pouhou jednou hvězdou za religionistický podtext dobromyslných postav.(15.8.2011)

 • Daewiik
  odpad!

  Vím že je to pro děti, ale jako pohádka je to přece hrozné! To zpracování je děsivé. Vůbec se mi nelíbí jak je to udělané. Novodobé pohádky tohoto druhu jsou odporné, bez příběhu a navíc děsivě nadabované. Opravdu je to leda pro děti ještě předškolkáčského věku. A navíc jsem nikdy neměla ráda pohádky kde se postavy baví s dětmi, to je absurdní.(7.8.2011)

 • Martin_W
  *

  Bořek je lepší!(19.2.2010)

 • Matt007
  ***

  pro mého syna je to super.(19.7.2013)

 • Wishkah
  *

  Bob the Builder rules!!!(11.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace