• Natascha
  *****

  Jediným cílem tvůrců bylo pobavit, a to se jim podařilo vrchovatě. Nepokoušeli se vnášet do vysloveně komediálního konceptu nic navíc (žádná spojující dějová linka, žádné zbytečné drama, či nedejbože nějaká myšlenka...), a tím to u mě vyhráli víc než Full Metal Panic!, který se honil za akcí, dramatem a humorem a ve výsledku to úplně neustál (ne že by byl ale špatný). Už dlouho mě tolik nebolelo bříško od smíchu a to se cení:-) Kromě zde už zmiňovaných dílů s Tessou a komandem Bonta-kunů bych ještě vyzdvihla výcvik ragbyového družstva.(5.11.2008)

 • Vesman
  ****

  Oproti původnímu Full Metal Panic se Fumoffu plně soustředil na komediální část, což je vzhledem k tomu, že v původním FMP byla sranda tou nejlepší částí, jen dobře. Nevýhodou je to, že se seriál soustřeďuje hlavně na ústřední dvojci Sagara-Chidori a ostatní nechává dost v pozadí, na druhou stranu stranu přidává pár nových postav, které však také zůstávají dost přehlíženy. Jediná věc, která mě iritovala byl Bonta-kun, který někdy až příliš připomínal pokemony a spol. Dávám silné 4*, Fumoffu se mi líbil o něco více než původní FMP, bojové akce byly nahrazeny šíleným humorem a o pořádnou porci smíchu bylo postaráno. Na závěr bych se ještě zmínil o openingu a endingu, které se mi opravdu moc líbily, jak obrazově tak zvukově...(25.12.2006)

 • Zíza
  ****

  Vážně jsem se dobře bavila - dokonce smála nahlas, což se zase tak často nestává. Ještě dneska na sebe se setrou produkujeme ty pazvuky: "Pony! Pony! Pony! Pony!" (vysvětlujíce), "Fumoffu, fumoffu." (chápavě). ^_^ A navíc Sagara je v některých scénách vážně k sežrání! X__X (Naštěstí z nosu mi krev ještě neprýští...)(31.1.2009)

 • Scalpelexis
  ****

  Nevěřil jsem v to, protože jsem spíš pro ty vážnější show, ale Fumoffu překonalo svého předchůdce. Proč? Protože si vybralo nejsilnější stránku prvního FMP a rozvedl jej ještě dále. Ano, mluvím o postavě Sagary, která opět řeší ochranu Kaname po svém, jen ještě vyšinutěji. Je pro mě až neuvěřitelné, kolik nápadů tvůrci vytáhli snad i z nohavic a každá ztřeštěnost byla trefená do černého. Dokazují to zde uvedené komentáře, kde si snad každý uživatel našel svůj oblíbený díl aniž by byl opomenut jediný. Zapomeňte tedy na jakoukoliv akci a pusťte si Fumoffu, když potřebujete rozesmát. Dojo, rugby, melouny, Kurzův proslov o předávání vstřebaných obrázků dalším generacím, Sagarovo balení na tanky a protiletecké zbraně..bezvadný! Ale i já musím silně vyzdvihnout konverzaci mezi Ponym a Bontem, která je kouzelně slzotvorná. Nemůžu nezmínit, že se přidalo i mírne ecchi (zvlášť do dvoudílu s Tessou), ale bylo ho tak ideálně na míru, nahodil příjemný opening (zpětně to je jeden z nejlěpích openingů, co jsem kdy slyšel), zlepšila i grafická stránka..tolik pozitiv. A proč tomu nedám 5*? Inu, doufal jsem a čekal jsem, že se nám romantická stránka děje posune o mnoho výrazněji. A teď chvíli klid od Bonta-kunů!(8.7.2015)

 • Vavča
  *****

  Parádní série, budete se prohýbat smíchy, Sousuke Sagara nezná moc abstratkní myšlení a metafory, věci bere doslova, příliv komických situací a naštvanosti Chidori i jiných charakterů díl od dílu stoupá, ale ukážou se tu i jiné postavy. Zabijácký je díl s tréninkem rugbistů, díl jak se má Sagara postarat o učitele, chytit ženský na rande atd. Prostě bomba, dobrý hudební doprovod, sposuta nápadů. Tohle můžu vidět několikrát, a neomrzí mě to.(11.10.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace