• Naslund
  *****

  To co se mi líbilo na jedničce, se přesně přeneslo i do dvojky. Ani si nemyslím, že by bylo nutné vidět první sérii. Stačit by měla informace, že vojenské eso desátník Souske dostal za úkol chránit středoškolskou dívku Kaname Chidori. Vtipů se opakuje poměrně velké množství, ale docela se daří je lehce odlišovat. Ne všechny díly jsou perfektní, ale těch pár nej by mohla závidět jakákoli komediální série. Nejvíc jsem se nasmál u Rugby a všech fumoffu scén. Obzláště rozhovor Bonty s Ponym. Pokud budete váhat mezi českými titulky a anglickými, tak bych těm zkušenějším doporučil vyzkoušet i ty anglické, protože jinak by přišli o hlášky jako: "Yeah, you wanna fight? I'll summon Bonta-Kun again! He'll fumoffu your ass until you cry! " Jen škoda, že už tam neměli dost prostoru Kurz a Mao.(27.11.2008)

 • Zíza
  ****

  Vážně jsem se dobře bavila - dokonce smála nahlas, což se zase tak často nestává. Ještě dneska na sebe se setrou produkujeme ty pazvuky: "Pony! Pony! Pony! Pony!" (vysvětlujíce), "Fumoffu, fumoffu." (chápavě). ^_^ A navíc Sagara je v některých scénách vážně k sežrání! X__X (Naštěstí z nosu mi krev ještě neprýští...)(31.1.2009)

 • Mi Nü-Chai
  *****

  Romantická linie je klasicky otravná a ústřední hrdinku Chidori bych příležitostně s chutí majzla větví po hlavě, ovšem Sousukeho řešení problémů a vůbec přístup ke každodennímu studentskému životu je vážně boží, autoři nepostrádají spoustu ujetých nápadů, takže jsem s Fumoffu nakonec převážně spokojena, ono se tam dřeněním citečků zas tolik času nestráví. Což je jedině dobře, neb na rozdíl od nyvých vzdechů a rozpačitých pohledů se sledování Sousukeho, an pokládá pasti, mlátí lidi a nosí po kapsách muniční sklad, rozhodně neomrzí. Cenu pro nejvíc ňuňu bišíka získává president Atsunobu za poutavou práci s vějířem a zdravě laxní vztah k hysterickému kvílení slečny Chidori. EDIT: Po dokoukání všech dílů a zhlédnutí první řady zvedám hodnocení na 5*(26.8.2013)

 • ScarPoul
  ***

  Absencia akčných scén seriálu kupodivu ubližuje v rovnakej miere ako ich prítomnosť v prvej sérií. Problémom je, že sa seriál prestal vyvíjať. Postavy sú stále rovnaké, vzťahy medzi nimi sa vôbec neriešia a čaro prvých dielov je jednoducho preč. Stále sa na to dá pozerať, už len kvôli niekoľkým naozaj šteklivým animáciam, ale ani miera absurdít ani humoru sa nedokáže vyrovnať takému Cowboyovi Bebopovi. Full Metal Panic Fumoffu je totiž priamočiari a tým v mnohých smeroch veľmi nudný. Osobne by som to radšej skúsil s Hellsingom, alebo podobnou anime mäsiarčinov. Takže priemer, a mám celkom pochybnosti či sa pustiť do poslednej tretej série.(6.2.2012)

 • Natascha
  *****

  Jediným cílem tvůrců bylo pobavit, a to se jim podařilo vrchovatě. Nepokoušeli se vnášet do vysloveně komediálního konceptu nic navíc (žádná spojující dějová linka, žádné zbytečné drama, či nedejbože nějaká myšlenka...), a tím to u mě vyhráli víc než Full Metal Panic!, který se honil za akcí, dramatem a humorem a ve výsledku to úplně neustál (ne že by byl ale špatný). Už dlouho mě tolik nebolelo bříško od smíchu a to se cení:-) Kromě zde už zmiňovaných dílů s Tessou a komandem Bonta-kunů bych ještě vyzdvihla výcvik ragbyového družstva.(5.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace