Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kevin, Steve a Katie tvoří nerozlučné teenagerské trio, které se často a s oblibou setkává ve školní laboratoři. Jednoho dne mladí výzkumníci objeví mezi pokusnými baňkami mrtvolu! Dřív, než se stačí ze svého nečekaného nálezu vzpamatovat, nehybné tělo zmizí. Najednou se však objeví v místní nemocnici, kde zjistí, že se nejedná o obyčejnou mrtvolu - je to C.H.U.D! Co se pod tímto označením skrývá? Napůl mrtvý, rozkládající se humanoid - výsledek experimentu vojenských šílenců. A tito domnělí mrtví náhle ožívají a zaplaví celé město... (Intersonic)

(více)

Recenze (58)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

„Vy tady někde bydlíte? Jste heterosexuál? Máte práci?“ Opravdu skvělý způsob, jak balit chlapa. Tohle bych chtěl hrozně vidět v roce 1992 v letním kině s kamarády a spolužáky. Chcali bychom smíchy a cestou domů napodobovali Badovu chůzi a pohyby. Jedinou závažnější chybou je, že oproti jedničce s poměrně originálním nápadem s níž to nemá nic společného, je tohle jen komediálnější odvar The Return of the Living Dead. Prostě zábavná osmdesátková zombie komedie. Z horrorového hlediska hodně slabé, jako komedie to šlape mnohem více. Při cameu Roberta Englunda jsem se fakt válel smíchy a zjištění, že tu hraje kuní ksicht Larry Linville je taky úsměvné. ()

TO 

všechny recenze uživatele

Trio teenagerů objeví ve školní laboratoři mrtvolu humanoida CHUDa, kterého přivedou opět k životu. Posléze CHUDi zaplaví celé město...Z kanibalistických zmutovaných humanoidních podzemních obyvatel se v tomto pokračování stali obyčejní zombie, které představují špatní herci s debilním výrazem v obličeji a pudrem na ksichtě. První hororový díl nebyl dobrý a tenhle komediální lepší není. Jde o levnou trapárnu, kde je hodně nepovedených rádoby komických scének. I když chvilkama mě přece jen dokázala trošku rozesmát. Finále zachraňuje pěkná studentka v plavkách. Každopádně jsem už viděl dost doleko horších hororů/komedií, které jsem ani nedokoukal do konce a od tohohle celkem svižného filmu se mi odejít vůbec nechtělo. ()

Reklama

Han22 

všechny recenze uživatele

Tak s prvním dílem to nemá nic společného. S kvalitním hororem také ne, ale zase jsem se docela bavil. Trojice hrdinů sice moc sympatická není, stejně jako otřesný Robert Vaughn v roli plukovníka, ale vše zachraňuje geniální zombík Bud, který svou situační komikou připomíná němou grotesku. A v druhé půlce se stoho stává regulérní zombie komedie, sice bez krve, ale se spoustou zombíků a perfektním a originálním finále. Dá se říct, je to tak 50% ale zaokrouhlím hvězdičky nahoru. Larryho "kuní ksicht" Linvilla jsem bohužel ve filmu nepoznal :-( ()

Ondrew odpad!

všechny recenze uživatele

Strasna hovadina. Aj prvy diel bol podla mna priemer, lenze toto v prvom rade nemali nazvat pokracovanim. V podstate ide o uplne iny druh filmu, ktory vsak radsej nikdy nemal vzniknut. Nezasmial som sa ani raz. Naopak, dvakrat som pri pozerani zaspal, co sa mi stava vazne malokedy, takze tento odpad sa mi podarilo dopozerat az na treti pokus. Je to proste des bjes. 0%. ()

helloween93 

všechny recenze uživatele

Podoba Chudů se změnila, z potvor se svítícíma očima se stali zombíci. A jeden se nedopatřením probudí k životu..no a zábava může začít. Vše vyvrcholí na školním halloweenském plese. Já mám pro tyhle hororové komedie z 80. let slabost, už jenom kvůli té atmosféře a dobové hudbě. Tu dekádu mám prostě rád. Sice C.H.U.D. 2 nemá s jedničkou mimo názvu nic společného, ale horší než první díl mi to nepřijde. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama