CHUD II.

CHUD 2

Komedie / Horor / Sci-Fi

USA, 1989, 84 min

• Sabrewulf

Zoufale nevtipná zombie komedie, ve které mě úplně iritovala stále stejná, hloupá šablona a to: Hromada nemrtvých se vrhne na svou oběť, následuje "pojídání" mimo obraz za hlasitého křupání a mlaskání a když se oběť později objeví jako přeměněný zombík, nemá jediný kousanec, nebo zranění. Dabing déčkový ("na první dobrou").(15.6.2013)

• TO

Trio teenagerů objeví ve školní laboratoři mrtvolu humanoida CHUDa, kterého přivedou opět k životu. Posléze CHUDi zaplaví celé město...Z kanibalistických zmutovaných humanoidních podzemních obyvatel se v tomto pokračování stali obyčejní zombie, které představují špatní herci s debilním výrazem v obličeji a pudrem na ksichtě. První hororový díl nebyl dobrý a tenhle komediální lepší není. Jde o levnou trapárnu, kde je hodně nepovedených rádoby komických scének. I když chvilkama mě přece jen dokázala trošku rozesmát. Finále zachraňuje pěkná studentka v plavkách. Každopádně jsem už viděl dost doleko horších hororů/komedií, které jsem ani nedokoukal do konce a od tohohle celkem svižného filmu se mi odejít vůbec nechtělo.(5.9.2005)

• Petike

Riadne "Č.U.D."-o. ;-)) Film pred hodnotením "odpad!" u mňa zachraňuje iba Budov hudobný motív, ktorý je chytľavou a haluznou odrhovačkou. :-D Inak je celý film nudná a dosť nasprostatá 80s hororová komédia, ktorá s prvým béčkovým hororom má spoločný len názov a pár odkazov naňho.(11.11.2013)

Tak s prvním dílem to nemá nic společného. S kvalitním hororem také ne, ale zase jsem se docela bavil. Trojice hrdinů sice moc sympatická není, stejně jako otřesný Robert Vaughn v roli plukovníka, ale vše zachraňuje geniální zombík Bud, který svou situační komikou připomíná němou grotesku. A v druhé půlce se stoho stává regulérní zombie komedie, sice bez krve, ale se spoustou zombíků a perfektním a originálním finále. Dá se říct, je to tak 50% ale zaokrouhlím hvězdičky nahoru. Larryho "kuní ksicht" Linvilla jsem bohužel ve filmu nepoznal :-((31.10.2015)

• Ondrew

Strasna hovadina. Aj prvy diel bol podla mna priemer, lenze toto v prvom rade nemali nazvat pokracovanim. V podstate ide o uplne iny druh filmu, ktory vsak radsej nikdy nemal vzniknut. Nezasmial som sa ani raz. Naopak, dvakrat som pri pozerani zaspal, co sa mi stava vazne malokedy, takze tento odpad sa mi podarilo dopozerat az na treti pokus. Je to proste des bjes. 0%.(14.2.2012)