Ostrov pokladů

Scénografie:

Ladislav Wilheim

Kostýmy:

Rena Eliashiv

Wow, tak toto bolo niečo. Definoval by som to ako "akčný film pre šestročných" (pôvodne som vek cieľového diváka mal na osmičke, no infantilita a neskutočne prepálené herecké kreácie ho ešte znížili). Neskutočne naivné, ale svojim spôsobom vo svojej primitívnosti roztomilé. To, aká je ten film hrozná debilita, si podľa mňa veľmi dobre uvedomovali aj jeho tvorcovia, ale povedali si: "Srať nato, nech je sranda". A ja som sa fakt bavil, je to lepšia zábava ako väčšina komédii a paródii. Otázka je, ako to hodnotiť - všetky merateľné veličiny sú na nule, no toto sa nedá hodnotiť podľa tradičného metra. Srať na to, dávam tri hviezdy, nech je sranda. *nehodnotiteľné klasickou bodovacou stupnicou*(13.1.2015)

A Hulk Hogan a jeho vrásky opět útočí, docela by mě zajímalo jakej je tenhle chlápek ve skutečnosti, jestli je to sympaťák nebo badass motherfucker. Protože ve filmech co hraje, tak pokaždé hraje nějakého hňupa. Ani tady tomu není nijak jinak. Ale jakto že já se zase bavil? Film je naprosto stupidní, levný a prostě špatný. Ale já nato koukal v neděli...... A navíc ráno..... Takže jsem byl spokojen. I když třeba Grace Jonesová byla naprosto famózně špatná a jemi děsně nesympatická.(18.11.2010)

• Davies182

Děsivé, špatné, hrozné! Hulk Hogan je magor.(22.7.2009)

• knoxwile100

Já ani nechápu, proč jsem se na to díval a už vůbec nechápu, proč jsem se na to díval do konce. Jsem na ČSFD nový a nevím, jak moc sprostý můžu být. V rámci dobrého vychování bych jen tento „film" přirovnal k hromadě sraček. To ale bohužel udělat nemůžu, protože kdyby se hromada sraček na ten film podívala a uviděla by v komentáři mé přirovnání k hromadě sraček, tak by se ještě urazila. A kdybych narazil na petici proti zveřejňování Hulka Hogana na televizních obrazovkách, tak s tím papírem obejdu celou naši vesničku. Odpad.(14.4.2015)

• McLushi

Je to sice pičovinka, ale na odpočinek to celkem stačí...Pochválit bych chtěl hudbu a krajinu, ale musím říct, že Grace Jones hrála příšerně a byla neskutěčně trapná. Lepší dvě hvězdičky...(23.5.2009)